głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wartozycmarzeniami zniknąć nie zostawiając żadnego śladu żadnych wieści. Zostawić tylko parę bolesnych wspomnień i kilka niedokończonych spraw. Zamiast serca mam głaz śmiało możes

wartozycmarzeniami

wartozycmarzeniami.moblo.pl
zniknąć nie zostawiając żadnego śladu żadnych wieści. Zostawić tylko parę bolesnych wspomnień i kilka niedokończonych spraw.
zniknąć nie zostawiając żadnego... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 29 marca 2014

zniknąć nie zostawiając żadnego śladu, żadnych wieści. Zostawić tylko parę bolesnych wspomnień, i kilka niedokończonych spraw.

Zamiast serca mam głaz  śmiało... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 29 marca 2014

Zamiast serca mam głaz, śmiało możesz walnąć pretensjami nie poczuję.

Pamiętasz mnie jeszcze  czy jestem... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 28 marca 2014

Pamiętasz mnie jeszcze, czy jestem tylko złudnym marzeniem?

Boli mnie twoja nieobecność  boli... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 27 marca 2014

Boli mnie twoja nieobecność, boli mnie serce gdy czuje Cię ale nie mogę poczuć twoich słów. Przykro mi gdy nie mogę wymienić kilka spojrzeń z Tobą, źle mi gdy nie ma Ciebie przy mnie. Wszystko jest takie głupie, takie bez większego sensu.

Wydzieram się jak materiał. Robią... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 26 marca 2014

Wydzieram się jak materiał. Robią się we mnie dziury i wyglądam jak ser. Upadam powoli jakby ktoś użył efekty spowolnienia i przyglądał się każdemu upadkowi dokładnie analizując każdą kroplę łez i krwi. Roztrzaskuję się jak szkło i nie zostaję ze mnie nic. Nie mogę znaleźć wszystkich fragmentów siebie. Szukam, ale jestem ślepcem i wdeptuję w swoje cząstki. Niszczę siebie sam.| Skejter

Przepraszam że jestem tak bardzo... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 26 marca 2014

Przepraszam że jestem tak bardzo nieidealna, przepraszam że nie potrafię być inna. Przepraszam że jestem sobą.

Nie ważne ile razy mnie odrzuciłaś... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 26 marca 2014

Nie ważne ile razy mnie odrzuciłaś, ile razy płakałam przez Ciebie nie ukrywając tego - nie miałam sił by żyć, oddychać, istnieć byłam tylko dlatego że nie mogłam tak nieustannie oszukiwać się że jest dobrze przecież dobrze wiedziałam "nie dam rady już". Chciałam przyjść do Ciebie przytulić się i opowiedzieć jak jest teraz u mnie, Ty nigdy nie chciałaś słuchać zawsze miałaś swoje zdanie i czy zawsze byłam dla Ciebie nikim? przecież obiecałaś że będziemy dla siebie wszystkim. Pamiętasz jeszcze te obietnice które składałaś mi na samym początku miałam być Twoją siostrą, najlepszą ze wszystkich przecież tworzyłyśmy jedną drużynę, zgrany duet więc co się stało z nami czy to już jest nieważne, to wszystko pozbawiłaś sensu. Chciałabym się spotkać i wyrzucić wszystko z siebie, porozmawiać szczerze lecz boję się że mnie odrzucisz karzesz mi się wynosić nie chcę kolejny raz ciąć swoich żył i krzyczeć do Boga "Czemu znowu Ja, czemu cierpię kolejny raz

Czuję się fatalnie  czuję że nie... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 26 marca 2014

Czuję się fatalnie, czuję że nie mam siły. Czuję że robię to dla innych, że moje istnienie nie ma sensu. Żyję bo żyję, ale cicho powoli krwawię w środku i nie widzę powodów by żyć. Robię wiele rzeczy dla innych przynosi mi to satysfakcję. Lubię pomagać, lubię gdy mogę podać pomocną dłoń- której Ja nie potrafiłam przyjąć lubię to bo przynajmniej przez chwilę mogę porozmawiać z kimś, popatrzeć na kogoś z innej perspektywy. Jestem egoistką, myślę tylko o sobie choć czasami mam już siebie dość. Mam dość tej dziewczyny która codziennie krzywdzi kogoś, mam dość bo egoizm pochłania mnie, zjada wszystko co dobre. Marzę by teraz usiąść obok kogoś, móc się wygadać móc mieć oparcie obok kogoś kto ma dobre serce kto nie oceni, kogoś kto mnie przytuli, poda rękę i zostanie. Boję się siebie coraz bardziej, czuję że wpadam w otchłań z której już się nie wydostanę. Czuję smutek, czuje że nie radzę sobie. czuję że życie przygniotło mnie, czuję niemoc. Czuję że nie wstanę już nigdy.

ołów łamie czaszke  poczuj krew i... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 26 marca 2014

ołów łamie czaszke, poczuj krew i klękaj. pamiętasz? razem na zawsze, razem do piekła/mistrzhehe

Płaczę  tęsknie i mam wszystkiego... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 24 marca 2014

Płaczę, tęsknie i mam wszystkiego ponad siebie. Pytasz mnie czemu mam dosyć? lepiej zapytaj co u mnie, przytul i zostań na dłużej, bo teraz potrzebuję obecności i poczucia że moje życie ma sens.

Pragnę by znów się odezwał  by... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 24 marca 2014

Pragnę by znów się odezwał, by napisał że żyję. By wytłumaczył swoją nieobecność, nie mam sił by znów o niego walczyć. Nie mam w sobie tyle energii by przestać wierzyć że znów staniesz przede mną i zaczniesz wmawiać mi że nie miałeś czasu, że szkoła tak bardzo pochłonęła Cię. Nie uwierzę Ci kolejny raz, nie przyjmę Ciebie z otwartymi ramionami. Jedynie mogę Ci obiecać że nigdy nie zapomnę o Tobie, nigdy nie pozwolę by dobre chwile zniknęły zawsze będziesz dla mnie kimś o kim nigdy nie da się zapomnieć. Budzę się znów w nocy, jestem zmęczona i wyczerpana powraca wszystko, każdy szczegół jest jak tamtej nocy, jest tak jak kiedyś. Ja sobie z tym nie radzę, nie potrafię przestać płakać nie potrafię dać sobie z tobą spokój. Ty ciągle siedzisz we mnie, błagasz mnie bym nie zapominała o tym wszystkim. Przecież doskonale rozumiesz co czuję, wiesz jak walczę każdej nocy o przetrwanie. Każdej pochmurnej nocy pragnę skończyć z tym wszystkim, wyrzec się siebie i przestać myśleć o tym wszystkim.

No Aliś Kocham Cię tak bardzo czy to dziwne. Nie ważne kilometry ważne co w nas drzemie. To ty cholerko zaraziłaś mnie  hehś   to z tobą chcę iść na spacer wśród deszczu. Tylko z Tobą  ajć.. teksty wartozycmarzeniami dodał komentarz: No Aliś Kocham Cię tak bardzo czy to dziwne. Nie ważne kilometry ważne co w nas drzemie. To ty cholerko zaraziłaś mnie "hehś", to z tobą chcę iść na spacer wśród deszczu. Tylko z Tobą, ajć.. do wpisu 24 marca 2014
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV