głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wartozycmarzeniami Byłeś wszystkim nagle stałeś się bólem. Przepaścią która zabija mnie Jesteś tak bardzo smutna masz takie czerwone oczy i widać że nie śpisz od dwóch tygodni wid

wartozycmarzeniami

wartozycmarzeniami.moblo.pl
Byłeś wszystkim nagle stałeś się bólem. Przepaścią która zabija mnie
Byłeś wszystkim  nagle stałeś... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 19 kwietnia 2014

Byłeś wszystkim, nagle stałeś się bólem. Przepaścią która zabija mnie

Jesteś tak bardzo smutna  masz takie... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 19 kwietnia 2014

Jesteś tak bardzo smutna, masz takie czerwone oczy i widać że nie śpisz od dwóch tygodni, widać ten nie ład. Tak jest źle, nie potrafię się pozbierać po nim, nie potrafię wyrzucić z serca trzech lat które były dla mnie cudowne, nie potrafię się odzwyczaić od Twojej obecności w moim życiu. Wiem oszukuję się, codziennie wmawiam sobie że dzisiaj będzie już tylko lepiej, staram się być obecna. Mniej płaczę, staram się nie pokazywać tego co osiadło na moim sercu. Brakuję mi jego, brakuję bardzo ale nie przyznam się do tego nie chcę walczyć o to, nie chcę wyłącznie się starać. Byłam dla Ciebie, poświęciłam wszystko, zerwałam wszystkie kontakty. Odizolowałam się od innych, byłam tylko dla Ciebie. Byłeś moim oczkiem w głowie, nie widziałam przyszłości bez Ciebie. Teraz, każde słowo marzenie niszczy mnie, wyrywa wszystko. Czuję się okropnie, boli mnie serce gdy wypowiadam twoje imię. Nie mogę spać, mam koszmary i wyję do księżyca. Nie potrafię iść dalej nie umiem postawić kolejnych kroków.

Muszę iść. udawać że daje radę.... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 19 kwietnia 2014

Muszę iść. udawać że daje radę. uśmiechać się na pokaz. oszukiwać innych, wszystko przez Ciebie. czemu nie ma Cię przy mnie no czemu?

Nie ma Cię przy mnie. czuję ze to... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 18 kwietnia 2014

Nie ma Cię przy mnie. czuję ze to już ostatni zakręt oddamy sobie wszystko i pójdziemy w swoją stronę. boję się tego. nie potrafię sobie wyobrazić ze od dziś musze sobie jakoś dawać radę. mimo bólu chce zacząć życie od nowa. od podstaw by nauczyc się zyc bez ciebie przy moim boku. brakuje mi tych wszystkich wspomnień i dni w których byłam z Tobą. trudno podniose się kolejny raz.

Odszedł  nie ma go. Teraz jestem Ja... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 11 kwietnia 2014

Odszedł, nie ma go. Teraz jestem Ja i Ty. My już nie istnieje a szkoda bo Cię kocham

chciałabym przez moment stać się... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 10 kwietnia 2014

chciałabym przez moment stać się dla kogoś uzależnieniem, przez moment być dla kogoś najważniejszą rzeczą. Chciałabym być dla kogoś zachodem i wschodem słońca, chciałabym być twoim całym życiem.

Jest północ  nadal czekam na... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 10 kwietnia 2014

Jest północ, nadal czekam na Ciebie. Czekam i myślę że napiszesz, może dasz znak i porozmawiamy. Oszukuję się kolejny raz, nie potrafię zasnąć staram się lecz nie za bardzo mi to wychodzi. Martwię się o Ciebie, nienawidzę gdy milczysz gdy mamy przerwę. Nienawidzę milczenia, chcę z tobą porozmawiać, zamienić kilka słów. Powiedz że u Ciebie jest dobrze, że trzymasz się jakoś. Tylko nie obiecuj mi nigdy już bo boję się tego. Nienawidzę fałszywych słów, niespełnionych obietnic. Nie lubię gdy Ciebie nie ma przy mnie. Jest noc, ja nie śpię kolejną noc myślę i to mnie niszczy wszystko się sypie, nie potrafię już usypiać bez twojego Dobranoc. Przyzwyczaiłam się że zajmowałeś tak wiele mojego czasu, przyzwyczaiłam się do twojej obecności w moim życiu. Gdzie teraz się podziewasz? czemu nie odzywasz się do mnie już? zrobiłam coś źle, czy może to bez powodu? Nie wiem co myśleć, nie chcę mi się jeść, oddychać, żyć. Wszystko stało się obojętne, wszystko jest pozbawione sensu. Czemu tak bardzo mi źle

'Dlaczego jest tak że nam... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 9 kwietnia 2014

'Dlaczego jest tak,że nam dziewczynom zawsze zależy bardziej? To my nie możemy zasnąć bez tego waszego 'dobranoc', denerwujemy się gdy nie odpisujecie nam od razu na smsa,gdy uśmiechacie się do innej panny. To my wariujemy, gdy ktoś w szkole użyje tych samych perfum co wy,gdy uśmiechacie się do nas tak cholernie słodko,a co dopiero gdy nas całujecie. Przywiązujemy się do was,do waszej obecności w naszym życiu. Ale wy faceci tak po prostu potraficie odejść,tak nagle, bez żadnego wytłumaczenia. Jakbyśmy były nikim, jakby to co nas łączyło nigdy nie miało miejsca jakbyście po prostu wymazali to z pamięci. My tak nie potrafimy,ale to bardzo dobrze. Nie chcemy pieprzyć życia innym ludziom,tak jak wy nam..'/net

3. Żyję nadzieją  żyję bo w... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 9 kwietnia 2014

3. Żyję nadzieją, żyję bo w pewnym momencie pojawiłaś się Ty. Pokazałaś mi że warto jest nieraz się poddać, by później wstać ze zdwojoną siłą. Mimo że nieraz nie miałam czasu, olewałam i miałam wiele rzeczy gdzieś Ty pisałaś starałaś się o kontakt ze mną to Ja miałam wszystko gdzieś, to mi tak często mniej zależało. Masz rację nie zaangażowałam się tak bardzo jak Ty. Lecz mimo tego Kocham Cię, tęsknie za naszymi rozmowami. Tęsknie za tym wszystkim co łączyło nas. Mimo tego że zepsułam tak wiele rzeczy Ci, błagam o wybaczenie pragnę byś zrozumiała, byś próbowała zrozumieć. Nie poradzę sobie bez Ciebie, jesteś nieliczną osobą która pokazała mi że warto jest czasem walczyć, że zawsze jest jakaś szansa. Dziękuję Ci że odmieniłaś moje życie. Nie chcę cię stracić bo mi zależy. Szkoda że zepsułam tak piękną przyjaźń, żałuję czy wybaczysz mi kiedyś?/ Do Bezznakumiloscii

2.Chcę się zmienić  próbuję... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 9 kwietnia 2014

2.Chcę się zmienić, próbuję poukładać życie, staram się jakoś żyć. Muszę się pogodzić że niektórzy odeszli tylko i wyłącznie przez moje podejście. Ja wiem, że mogłam więcej z siebie dać, mogłam pokazać – mogłam wszystko. Gdybym tylko chciała, gdybym nie była tak bardzo obojętna. Teraz zostałam sama, siedzę w pustym pokoju i zastanawiam się czy kiedykolwiek będzie jeszcze dzień w którym wybaczysz mi, czy będzie chwila w której staniesz obok mnie i będziesz oparciem. Wiem że teraz jest źle, że cholernie zawiodłam Cię. Wiem też że nie chcesz mnie znać, że jestem zbędnym elementem układanki. Ja nie chcę odchodzić, nie chcę zostawiać tych wszystkich wspomnień. Wszystko jest związane z Tobą. Mam nadzieję że kiedyś będziemy mogły porozmawiać i wytłumaczyć to wszystko. Mam nadzieję że kiedyś zaufasz mi znów, to tylko nadzieja.

1.Piszę do Ciebie list  piszę i... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 9 kwietnia 2014

1.Piszę do Ciebie list, piszę i wyrzucam każdą kolejną kartkę. Nie do końca wiem co bym mogła Ci napisać, że Tęsknie za Tobą. Czy może że tak bardzo zawiodłam Cię. Kreśle kolejne słowa, staram się zawrzeć w nim wszystko to co czuję, to co mnie gniecie. Nie potrafiłam przyznać się że jestem Egoistką, tak to prawda. Chciałabym mieć kogoś przy sobie, dla siebie teraz wiem że to jest głupie i toksyczne. Zniszczyłam wszystko, zepsułam sama to tylko Ja jestem winna, tylko ja i mój charakter. Nie potrafię już chyba funkcjonować, nie potrafię dawać z siebie jak najwięcej . Staczam się, upadam na dno i nie potrafię poprosić o pomoc, nie potrafią przyjąć do siebie że dłużej tak nie można. Niszczę sama siebie, niszczę wszystko co jest dla mnie ważne. Zabijam ludzi swoją obojętnością, zabijam osoby które tak wiele dla mnie poświęciły to nie jest dobre, to jest toksyczne.

Bo zranione serce nie potrafi... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 8 kwietnia 2014

Bo zranione serce nie potrafi pokochać tak jak przedtem, nie potrafi szanować i czuć uniesień gdy dusi w sobie tak wiele bólu. Nie potrafi się pozbierać gdy wie że tak wiele goryczy w nim jest, nie potrafi pokochać znów bo tęskni za czymś nieuchwytnym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV