głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniliowacocacola Patrzę na swoją tapetę w telefonie. Sam ją robiłeś ponad dwa miesiące temu pamiętasz? Jeju. Jest urocza za każdym razem zachwyca mnie tak samo mocno. Dwa serdus

waniliowacocacola

waniliowacocacola.moblo.pl
Patrzę na swoją tapetę w telefonie. Sam ją robiłeś ponad dwa miesiące temu pamiętasz? Jeju. Jest urocza za każdym razem zachwyca mnie tak samo mocno. Dwa serduszka
Patrzę na swoją tapetę w... teksty

waniliowacocacola dodano: 1 września 2011

Patrzę na swoją tapetę w telefonie. Sam ją robiłeś, ponad dwa miesiące temu, pamiętasz? Jeju. Jest urocza, za każdym razem zachwyca mnie tak samo mocno. Dwa serduszka trzymające sie za łapki i ten napis: 'chodź, nauczymy się kochać. ' Od tamtej pory uczysz mnie tego codziennie, wiesz? Chociaż czasem mam co do Ciebie wątpliwości, chociaż czasem wierzę, że może to nie to.. Z każdą chwilą kiedy Ciebie przy mnie nie ma, kiedy mi Ciebie brakuje rozumiem jak ważny dla mnie jesteś. Co raz ważniejszy, z każdym dniem. Nie dałabym bez Ciebie rady, kochanie. 

Dzisiaj postanowiłam zakończyć... teksty

waniliowacocacola dodano: 1 września 2011

Dzisiaj postanowiłam zakończyć kolejny rozdział mojego życia, jest on zatytułowany jego imieniem. Nie mogę już mu tego robić, nie mogę dawać mu tej nadziei, że coś będzie..Dzisiaj zachowam się jak duża dziewczynka i odejdę.. Przepraszam, że to robiłam, przepraszam..

Wczoraj wziął mnie na ręce i... teksty

waniliowacocacola dodano: 31 sierpnia 2011

Wczoraj wziął mnie na ręce i mówił, że ma zakładniczkę. Mimo, że machałam nogami i krzyczałam by mnie puścił w głowie miałam tylko myśli by mnie nie puszczał, by mnie trzymał i zrozumiałam, że nadal go uwielbiam, mimo wszystko. Uwielbiam go z każdą wadą, każdą.. Musiałybyście zobaczyć ten uśmiech na mojej buzi by zrozumieć co czułam.

Wysyłam Ci tyle znaków a Ty nie... teksty

waniliowacocacola dodano: 30 sierpnia 2011

Wysyłam Ci tyle znaków a Ty nie umiesz odczytać z nich tych dwóch słów..

Spacerowaliśmy i po prostu... teksty

waniliowacocacola dodano: 30 sierpnia 2011

Spacerowaliśmy i po prostu rymowaliśmy a jednak było w tym coś magicznego.. Śmiałam się, rozumiesz? Pierwszy raz od dłuższego czasu szczerze się śmiałam. Będąc z nim zapominałam o wszystkim innym.. Nie pamiętałam o problemach, wątpliwościach, o kłopotach.. Nie myślałam o tym, że kolejna ważna osoba w moim życiu tak cholernie mnie zawiodła. Liczył się tylko on i ta chwila, byłam szczęśliwa.

Nie ma Cię i nie wiem już gdzie... teksty

waniliowacocacola dodano: 28 sierpnia 2011

Nie ma Cię i nie wiem już gdzie jesteś, ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce.

Prawdą jest  że często mówię... teksty

waniliowacocacola dodano: 26 sierpnia 2011

Prawdą jest, że często mówię, że mam Cię gdzieś i, że poradziłabym sobie bez Ciebie. Często mówię, że jesteś mi obojętny ale gdy w ciągu dnia nie dostaje od Ciebie wiadomości, gdy nie wiem co u Ciebie wcale nie jest dobrze. Gdy Cię widzę.. Gdy przechodzisz obok mnie i okazujesz to, że Cie nie obchodzę coś we mnie pęka. Za każdym razem jest tak samo. Coś muszę do Ciebie czuć, prawda? Nawet jeśli zaprzeczam.. coś muszę, jeszcze nie umiem nazwać co ale pamiętaj, że cholernie mi na Tobie zależy.. Nie zapominaj o mnie, nie oduczaj sie tej miłości do mnie, proszę jeszcze nie.. 

Mówiłeś  że jeszcze nigdy tak sie... teksty

waniliowacocacola dodano: 26 sierpnia 2011

Mówiłeś, że jeszcze nigdy tak sie nie starałeś, że dajesz z siebie wszystko. Uwierzyłam Ci bo to widziałam, faktycznie tak było. W myślach kalkulowałam już możliwość naszej wspólnej przyszlości. Chciałam znów dać Ci szanse, spróbować na nowo stworzyć z Tobą słowo 'my'. Ale.. To co zrobiłeś przy swoich cudownych kolegach.. Dla mnie jesteś przegrany. Nie masz prawa powiedzieć, że Ci na mnie zależy. Swoim zachowaniem straciłeś to prawo i co najważniejsze.. Straciłeś mnie, po raz kolejny ale tym razem już po raz ostatni.. Żegnam Cię chłodno z zawiedzionym sercem, znowu..

Nie mów   że chciałbyś jebnąć... teksty

waniliowacocacola dodano: 22 sierpnia 2011

Nie mów , że chciałbyś jebnąć uczuciami o ścianę bo próbowałam, a to kurestwo odbiło się i jebnęło mnie z podwójną siłą.

Ludzie wybierają to co jest... teksty

waniliowacocacola dodano: 22 sierpnia 2011

Ludzie wybierają to co jest przyjemniejsze, dlatego piją kawę z mlekiem, wódkę z sokiem i kochają ciałem, a nie sercem.

Czy wiesz jakie to uczucie widzieć... teksty

waniliowacocacola dodano: 22 sierpnia 2011

Czy wiesz jakie to uczucie widzieć kogoś w swoim życiu tylko przez parę minut a nie móc o nim zapomnieć? Uwierz mi, beznadziejne. Męczy mnie już parę dni, nie mogę o nim zapomnieć. Nic nie znaczące parę zdań a nie mogę sobie z tym poradzić.

I mimo  że nie powinnam to tęsknię... teksty

waniliowacocacola dodano: 22 sierpnia 2011

I mimo, że nie powinnam to tęsknię za Tobą jak cholera.. Bo nikt nie sprawia swoim śmiechem, że od razu się uśmiecham. Nikt nie leczy mnie swoim głosem tak doskonale jak Ty to robiłeś. Nikt nie ma tak dobrych oczu jak Ty, nikt nie czyta mi codziennie bajki na dobranoc.. Nikt nie wyczuwa, że jest ze mną coś nie tak, nikt nie robi tego w tak łagodny sposób by tylko mi pomóc. Tylko Ty potrafisz powiedzieć tak cudownie moje imię a skarbie brzmi od Ciebie jak od nikogo.. Nikt nie jest taki jak Ty, jesteś inny, wyjątkowy. Mimo, że to wiem to jednak próbuję z innymi, w każdym przypadku ten facet porównywany jest do Ciebie, za każdym razem przegrywa. Nie chce nikogo innego, rozumiesz?! Będę kochała Cię całą wieczność, a jeśli kiedyś powiem, że już Cię nie kocham.. Proszę Cię, nie wierz mi. Będę wtedy kłamała../ UWAGAUWAGA, Mania wróciła do domku więc będzie teraz nawalać wpisami!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV