głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziękuję   teksty waniilia dodał komentarz: dziękuję ; * do wpisu 29 czerwca 2010
http: www.formspring.me wanilia... teksty

waniilia dodano: 27 czerwca 2010

był taki niewinny rok młodszy... teksty

waniilia dodano: 27 czerwca 2010

był taki niewinny, rok młodszy, zdolny, z pasją. potraktowałam go jak misia, którym trzeba się zaopiekować. teraz cała nim pachnę, jaram się wspólnymi zdjęciami i dobrze mi z tym.

przyrzekałam sobie że już nigdy... teksty

waniilia dodano: 27 czerwca 2010

przyrzekałam sobie, że już nigdy nie polecę na ciemnego blondyna z niebieskimi oczami, ale gdy spotkałam się z nim, zupełnie po przyjacielsku nie mogłam powstrzymać się przed tym by nie dotknąć jego kształtnych, różowych warg, swoimi ustami.

 boję się.  czego Kochanie?  mam... teksty

waniilia dodano: 27 czerwca 2010

- boję się. - czego Kochanie? - mam przeczucie, że będzie tak jak wtedy, Ciebie też poznałam przez nk, nasze spotkanie było bliźniacze z tym moim i jego. - nie martw się Aduś, ja nie jestem taki jak on, nie skrzywdzę Cię. dziwnym trafem uwierzyłam i wtuliłam się w jego ramiona. w tamtej sekundzie zrozumiałam ile znaczy dla mnie jego obecność.

DZIĘKI   teksty waniilia dodał komentarz: DZIĘKI ; * do wpisu 27 czerwca 2010
tylko my wakacje idealna pogoda... teksty

waniilia dodano: 27 czerwca 2010

tylko my, wakacje, idealna pogoda, strumyk i łąki. chlapiemy się zimną wodą, ty zrobiłeś to za mocno, udaję obrażoną, przepraszasz, przytulasz, delikatnie całujesz, pozwalasz się oblać. oczywiście korzystam z pozwolenia, jesteśmy cali mokrzy, śmiejemy się. nie przypuszczałam, że będzie tak świetnie. nawet w najdoskonalszych marzeniach, nie wyobrażałam sobie siebie tak szczęśliwej przy kimś innym.

dziękii  teksty waniilia dodał komentarz: dziękii ;* do wpisu 27 czerwca 2010
dziękuję   teksty waniilia dodał komentarz: dziękuję ; * do wpisu 27 czerwca 2010
należy żyć chwilą cieszyć się... teksty

waniilia dodano: 27 czerwca 2010

należy żyć chwilą, cieszyć się upragnionymi przez większość świata wakacjami, chociaż tak naprawdę wcale ich nie chciałaś. warto uśmiechać się, nie koniecznie do ludzi, ale do siebie, bo kiedyś ktoś na sto procent zakocha się w twoich uroczo wygiętych ustach. najwyższy czas, nauczyć się być szczęśliwym dla swojego dobra.

zmieniłam się. już nie jestem... teksty

waniilia dodano: 27 czerwca 2010

zmieniłam się. już nie jestem skończoną idiotką, która oddałaby wszystko za Twój uśmiech. przeszło mi. zaufałam i otworzyłam się na nowo. on różni się od Ciebie tym, że docenia to co dostał od Boga. po prostu kocha mnie i jestem dla niego wszystkim. nie bawi się mną jak Ty, nie oszukuje, ale mimo tego nigdy nie powiem mu moich najgłębszych tajemnic. pytasz dlaczego? po prostu nie jest Tobą, a każdy facet ma coś ze świni i tyle.

nauczyłam się żyć życiem... teksty

waniilia dodano: 27 czerwca 2010

nauczyłam się żyć życiem, doceniać świat taki jaki jest i kochać na nowo, bo on jest już dla mnie nikim, stoczył się na dno ludzkiego życia, ale mimo wszystko wierzę, że uda mu się tam, w nowej szkole.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV