głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzięki ale ładnie piszesz   teksty waniilia dodał komentarz: dzięki, ale ładnie piszesz ; * do wpisu 18 lipca 2010
schlebiasz mi. spokojnie już dorównujesz.   teksty waniilia dodał komentarz: schlebiasz mi. spokojnie już dorównujesz. ; * do wpisu 18 lipca 2010
boję się miłości tego uczucia... teksty

waniilia dodano: 18 lipca 2010

boję się miłości, tego uczucia, które chcesz mi dać. obawiam się cierpienia, sytuacji podobnej do tej sprzed kilku miesięcy. nie chcę już łez, tęsknoty i prób samobójczych. ale wierzę, tak cholernie wierzę, że nie zostawisz mnie nigdy. wierzę w twoje obietnice. ufam ci, chociaż nie powinnam. zdecydowanie ty jesteś moim sercem. całą moją duszą. bo wiesz mimo wszystko kocham cię naprawdę, bez minuty zwątpienia.

dzięki! też ładnie piszesz.   teksty waniilia dodał komentarz: dzięki! też ładnie piszesz. ; -* do wpisu 18 lipca 2010
mogłam policzyć każde z jego... teksty

waniilia dodano: 18 lipca 2010

mogłam policzyć każde z jego żeber. dochodziłam maksymalnie do pięciu. a wszystko dlatego, że moja twarz była za blisko jego. swobodnie całował mnie w usta przy tym dekoncentrując. zapominałam wtedy o całym świecie. czułam motylki. jego bliskość przerażała mnie. byłam gotowa zrobić wszystko dla tego niebieskookiego mężczyzny. imponował mi. był tylko mój. był i będzie.

Lubię jego wystające obojczyki... teksty

waniilia dodano: 16 lipca 2010

Lubię jego wystające obojczyki oświetlone światłem nocnego miasta wlewającym się przez okno. Lubię jego półprzymknięte powieki kiedy całuję jego szyję. Lubię jego wyciągnięte w uśmiechu usta, gdy wpatruje się w moje oczy. Całe to lubienie po dodaniu do siebie tworzy silne uczucie zwane miłością. / handjob

kradnę.  teksty waniilia dodał komentarz: kradnę. ;* do wpisu 16 lipca 2010
są takie dni. cholernie trudne dni.... teksty

waniilia dodano: 16 lipca 2010

są takie dni. cholernie trudne dni. kiedy przypominam sobie wszystko. każdy słodki pocałunek, cichy szept, ciepły dotyk. marzę by dotknąć twojego piwnego brzuszka, zapalić z tobą papierosa, czy porozmawiać, ot tak. po prostu chciałabym czuć twoje różowe usta na mojej chudej szyi. w takich momentach oglądam setki zdjęć umieszczonych w jednym folderze, przedstawiających kilka miesięcy mojego życia. najczęściej zalewam się łzami, jem czekoladę i przytulam do siebie twoją bluzę. życie bez niego jest jak droga krzyżowa, droga do piekła.

pozamykałam ludziom usta. tym... teksty

waniilia dodano: 16 lipca 2010

pozamykałam ludziom usta. tym wszystkim, którzy myśleli, że go nadal kocham. mylili się. znalazłam prawdziwą miłość, ale nie tam gdzie jej wyczekiwałam. jestem szczęśliwa wbrew wszystkim. szczęśliwsza od niego, tego dla którego byłam gotowa oddać wszystko. dobrze, że nie jestem już taka głupia. dobrze, że zapomniałam.

mogę udowodnić że moje życie... teksty

waniilia dodano: 16 lipca 2010

mogę udowodnić, że moje życie jest szczęśliwe. dzisiaj. nadszedł dzień, kiedy stałam się odważna. ubiorę najpiękniejszą sukienkę, buty na najwyższym obcacie i pójdę na koncert. wiem, że też tam będziesz. a pod rękę wezmę przystojniaka. tego zakochanego we mnie po uszy. będziemy najpiękniejszą parą w okolicy. gdy przejdziesz obok w moim oku nie pojawi się łza, a uśmiech do ukochanego, spojrzę na ciebie z pogardą, a ty uciekniesz wzrokiem. już chyba nic dla mnie nie znaczysz. jak dobrze.

mówisz że znasz go dobrze a dziś... teksty

waniilia dodano: 16 lipca 2010

mówisz, że znasz go dobrze, a dziś już sama go nie poznajesz. przyjaźni się z lolitkami. dobrze wiesz o kim mowa. to te odpicowane, sztuczne, mało zabawne. te nieprawdziwe. mówisz, że kiedyś był inny. ale już taki nie jest. zmienił się, poprawka diametralnie się zmienił. nie kocha cię, tylko ledwie toleruje. już nie cieszy się, z twoich sukcesów. kocha gdy upadasz na dno. ale nie, ty nie bawisz się w jego. pniesz się wyżej. on zdycha z zazdrości. życie - mówisz. nie martwisz się nim? w sercu nadal czujesz ból gdy pijany prawie wpada do rzeczki. ale nie interesuje Cię to, już nie..

dzięki   teksty waniilia dodał komentarz: dzięki ; ] do wpisu 16 lipca 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV