głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia znał każdą z jej potrzeb. wiedział kiedy powinien całować jej łzy a kiedy zostawić by płynęły. gdy miała '' te dni '' przynosił jej nutellę obdarowywał kwiatami

waniilia

waniilia.moblo.pl
znał każdą z jej potrzeb. wiedział kiedy powinien całować jej łzy a kiedy zostawić by płynęły. gdy miała '' te dni '' przynosił jej nutellę obdarowywał kwiatami i był
znał każdą z jej potrzeb.... teksty

waniilia dodano: 8 sierpnia 2010

znał każdą z jej potrzeb. wiedział kiedy powinien całować jej łzy, a kiedy zostawić by płynęły. gdy miała '' te dni '' przynosił jej nutellę, obdarowywał kwiatami i był najdelikatniejszy jak się tylko dało. spełniał jej zachcianki, starał się by była szczęśliwa. może dlatego, teraz tak bardzo, jej go brakuje.

usiadłam na parapecie okna w środku... teksty

waniilia dodano: 8 sierpnia 2010

usiadłam na parapecie okna w środku nocy. było mi zimno, więc odpaliłam leżącego obok papierosa. niestety nie ogrzałam się dymem, więc złapałam bluzę misia - taką z uszkami, puchatą i narzuciłam ją na siebie. po głowie kłębiły mi się różne myśli, bezgłośnie zadawałam sobie setki pytań, między innymi to, dlaczego pozwolił mi odejść. stwierdziłam, że wolał puste blondynki z toną tapety. odpaliłam kolejną fajkę, równocześnie postanawiając w sobie duchu, że przestanę go kochać. gdy spaliłam, zamknęłam okno, położyłam się do łóżka i zasnęłam, pełna satysfakcji. pierwszy raz nie przyśnił mi się koszmar. słowo koszmar równoważy się ze słowem on.

i od kiedy drugi blondyn z... teksty

waniilia dodano: 8 sierpnia 2010

i od kiedy drugi blondyn z błękitnymi oczami złamał mi serce, zakochiwałam się tylko w szatynach z niebieskimi tęczówkami.

Dziękuję  ale to sama prawda. :  teksty waniilia dodał komentarz: Dziękuję, ale to sama prawda. :* do wpisu 8 sierpnia 2010
już nie chcę pamiętać jak pachnie... teksty

waniilia dodano: 8 sierpnia 2010

już nie chcę pamiętać jak pachnie Twoja skóra, ile razy dziennie myjesz zęby i jakich perfum używasz. pragnę zapomnieć nasz pierwszy pocałunek, blask twych niebieskich oczu i smak Twoich ust. życie, które nie jest i nie było moje opanowałam do perfekcji, to błąd, który na całe szczęście da się naprawić.

słuchasz reggae ? :D teksty waniilia dodał komentarz: słuchasz reggae ? :D do wpisu 8 sierpnia 2010
złoszczę się  obrażam  próbuję... teksty

waniilia dodano: 8 sierpnia 2010

złoszczę się, obrażam, próbuję odejść, ale on nie pozwala mi na to. siedzi przy mnie jak najwierniejszy pies. często też płacze, klęka i prosi bym go nie opuszczała. zawsze ulegam. prawdziwa miłość nie występuje tylko w wesołych barwach. składa się też z przykrych incydentów, których wolelibyśmy uniknąć. niestety czasami się nie da. kochamy, kłócimy, przepraszamy, wybaczamy, jesteśmy. i historia zatacza koło.

dzięki    teksty waniilia dodał komentarz: dzięki ;) do wpisu 8 sierpnia 2010
oo   zazdroszczę   d teksty waniilia dodał komentarz: oo , zazdroszczę ; d do wpisu 8 sierpnia 2010
wymyślone czy prawdziwe? :D teksty waniilia dodał komentarz: wymyślone czy prawdziwe? :D do wpisu 8 sierpnia 2010
przyzwyczajenie bierze górę nad... teksty

waniilia dodano: 8 sierpnia 2010

przyzwyczajenie bierze górę nad uczuciami.

:   teksty waniilia dodał komentarz: :** do wpisu 8 sierpnia 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV