głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzięki   teksty waniilia dodał komentarz: dzięki ; * do wpisu 9 sierpnia 2010
pamiętam tamte dni kiedy budziłam... teksty

waniilia dodano: 9 sierpnia 2010

pamiętam tamte dni, kiedy budziłam się w środku nocy by zapalić papierosa w łazience. wtedy obserwowałam swój portret w lustrze wiszącym nad zlewem. rozmazany makijaż, ślady łez i resztki czekolady w kącikach ust. patrząc na siebie nabierałam nienawiści do twojej osoby. te chwile były jak terapia odwykowa by wyleczyć się z miłości.

dzięki  teksty waniilia dodał komentarz: dzięki ;* do wpisu 9 sierpnia 2010
wiem że nie znosisz matematyki... teksty

waniilia dodano: 9 sierpnia 2010

wiem, że nie znosisz matematyki, więc ja Ci ją ułatwię. jesteśmy jak ułamek, Ty jesteś licznikiem, a ja mianownikiem. rozumiesz już coś?

dzięki D teksty waniilia dodał komentarz: dzięki ;D do wpisu 9 sierpnia 2010
jestem zazdrosna o każdą... teksty

waniilia dodano: 9 sierpnia 2010

jestem zazdrosna o każdą dziewczynę, o której mówisz, nawet jeżeli to tylko koleżanka z klasy. wkurza mnie każda istota płci żeńskiej mówiąca ci cześć. zachorowałam z miłości.

nienawidzę Cię za to że kiedyś... teksty

waniilia dodano: 9 sierpnia 2010

nienawidzę Cię za to, że kiedyś byłeś mój.

masz niesamowite oczy uwielbiam ich... teksty

waniilia dodano: 9 sierpnia 2010

masz niesamowite oczy, uwielbiam ich blask. posiadasz też skórę gładszą niż jedwab. twoje różowe, pełne usta, są słodsze od kokosowej czekolady. idealnie pasuje do nich uśmiech. twój głos działa na mnie kojąco, wygania wszystkie smutki z zakamarków mojej duszy. a zapach, dzięki niemu nie potrafię się skoncentrować. jesteś wszystkim co mam. jak dobrze, że marzenia się spełniają.

pewnego dnia w pośpiechu... teksty

waniilia dodano: 9 sierpnia 2010

pewnego dnia, w pośpiechu przekroczyłam bramę do szkoły od strony mojego osiedla. klasa egoisty, bo tak nazywałam go najczęściej, miała lekcje, w sali gimnastycznej znajdującej się w pobliżu. po naszym rozstaniu byłam niewyspana, zapłakana i smutna. taka też biegłam do wejścia. potknęłam się. i pewnie przerwróciłabym się gdyby nie silne ramie niezidentyfikowanej mi jeszcze osoby. spojrzałam w górę, ponieważ podejrzewałam, że to ktoś o wiele wyższy i silniejszy. niespodziewanie dostrzegłam, że moim wybawcą jest on. przeprosiłam go szybko i uciekłam. wchodząc do szatni usłyszałam dzwonek komórki, odczytałam wiadomość : ' dzisiaj, o 13:50 koło Ciebie, przecież należy mi się dobra kawa '.i od tej pory uśmiech nie schodził mi z twarzy.

nie chciał zauważyć jak fatalnie... teksty

waniilia dodano: 9 sierpnia 2010

nie chciał zauważyć jak fatalnie wyglądam i że na jego widok łzy same cisną mi się do oczu.

znalazł mnie zapłakaną... teksty

waniilia dodano: 9 sierpnia 2010

znalazł mnie zapłakaną, roztrzepaną, z połamanymi obcasami i rozmazanym makijażem, na krawężniku. prościej mówiąc - mój nowy królewicz się odnalazł.

współczuję jego rodzicom chociaż... teksty

waniilia dodano: 8 sierpnia 2010

współczuję jego rodzicom, chociaż nie darzę ich zbyt wielką sympatią. nie dość, że stworzyli egoistę, to w dodatku on przemienia się w skur.wysyna, jednakże okropnie cieszę się, że tę zmianę oglądam z daleka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV