głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzięki za podpisanie  D teksty waniilia dodał komentarz: dzięki za podpisanie ;D do wpisu 21 października 2010
dzięki bardzo :D teksty waniilia dodał komentarz: dzięki bardzo :D do wpisu 21 października 2010
Dokładnie. :D teksty waniilia dodał komentarz: Dokładnie. :D do wpisu 21 października 2010
Dzięki.  D teksty waniilia dodał komentarz: Dzięki. ;D do wpisu 21 października 2010
Poniedziałek  czwarta lekcja  muzyka... teksty

waniilia dodano: 21 października 2010

Poniedziałek, czwarta lekcja, muzyka, zwana przez uczniów godzinną przerwą. Pan stwierdził, że zrobimy luźną lekcję, co wzbudziło zamieszanie w całej klasie. Zadał nam ciekawe zadanie, a mianowicie, zaśpiewanie naszej ulubionej piosenki, przy klasie. Wystarczyła zwrotka i refren. Wszyscy posiadali nowe komórki, więc włączyli, przez słuchawki lub przez głośniki swoje ukochane melodie. Reggae, dancehall, pop, rock, rap, disco polo - wszystko mieszało się w jedno. Po kilkunastu minutach, nauczyciel rozpoczął pytanie. Zgłosiłam się jako pierwsza, zaśpiewałam naszą piosenkę, tę samą, którą nuciliśmy jadąc na jednym rowerze i marząc na łące. Przy wersecie ' a Ty jesteś tak daleko, wiem, że w końcu spotkamy się ' przymknęłam oczy, na moich policzkach pojawiły się łzy. Gdy skończyłam, wszyscy bili brawo. Dostałam szóstkę, tak upragnioną przez uczniów, lecz dla mnie liczyła się wartość sentymentalna tej chwili, która przypomniała mi najpiękniejsze wspomnienia.

świetna jesteś!    teksty waniilia dodał komentarz: świetna jesteś! ;) do wpisu 21 października 2010
Kilka dni po naszym zerwaniu  o... teksty

waniilia dodano: 21 października 2010

Kilka dni po naszym zerwaniu, o drugiej dwa nad ranem obudził mnie esemes. Zawsze pisałeś o tej godzinie w weekend. Treści wiadomości wyglądały podobnie, długie, przesłodzone monologi, które tak kochałam. Już myślałam, że to Ty, że wrócisz.. Otwierałam skrzynkę odbiorczą z duszą na ramieniu, gdy ujrzałam .. 2090 - Dziś walentynki! Jeśli chcesz wyznać komuś miłość wpisz w treść esemesa : Kocham Cię, na numer, wyżej, a damy Ci więcej wskazówek. Plus. Pewnie pisał to jakiś facet - stwierdziłam, pier.dolona sieć.

Kiedyś była moją przyjaciółką... teksty

waniilia dodano: 21 października 2010

Kiedyś była moją przyjaciółką, dziś gwizdałeś na nią, jak na pieska. Przyleciała. Wyzywałeś ją od najgorszych. Tak bardzo się zmieniła, utleniła i wyprostowała czarne loki, nałożyła tonę tapety, utraciła kobiece kształty, przez drakońską dietę, z dżinsów i kolorowych koszulek wskoczyła w mini, ale to nieistotne. Podeszłam. Odepchnęłam Cię, uderzyłam. Ona rozpłakała się, zaczęła mnie przepraszać i dziękować. Odparłam, że nie ma sprawy. Zaproponowała mi powrót do naszych starych nawyków. Odmówiłam. Zmieniłaś się - powiedziałam. Zawstydzona odeszła. Kilka dni później spotkałam ją, szatynkę, w uroczych loczkach i starych trampkach. Wróciłaś, wróciłaś... Wtluliłam się w nią, od tej pory jesteśmy razem, na zawsze.

Dzisiaj wyzywasz od najgorszych  a... teksty

waniilia dodano: 21 października 2010

Dzisiaj wyzywasz od najgorszych, a jutro przyznasz się skromnie, że tak naprawdę go kochasz. Opanuj się! Ma inną, i tak nie wróci. Nie jest miłym i grzecznym chłopcem, dobrze o tym wiesz, ale to nie powód do tego, by zachowywać się tak jak on. Bądź mądrzejsza, przecież masz mózg! W takich sytuacjach kieruj się rozumem nie sercem. Bądź silna, dzielna, dasz radę, przecież jesteś kobietą, a mężczyźni, to wbrew pozorom słaba płeć.

też moje. teksty waniilia dodał komentarz: też moje. do wpisu 21 października 2010
to jest abstracion! napisz coś sama dziewczyno.     teksty waniilia dodał komentarz: to jest abstracion! napisz coś sama dziewczyno. ; / do wpisu 21 października 2010
Dla niego istotne były dwa słowa... teksty

waniilia dodano: 21 października 2010

Dla niego istotne były dwa słowa - kocham Cię, dla mnie wystarczało jedno - zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV