głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vivian_d Zawsze gdziekolwiek spojrzę Jestem otoczona Twoim objęciem. Jesteś jedynym co we mnie dobre. Jesteś wszystkim czego potrzebuję i pragnę i czymś więcej. Ja to by

vivian_d

vivian_d.moblo.pl
Zawsze gdziekolwiek spojrzę Jestem otoczona Twoim objęciem. Jesteś jedynym co we mnie dobre. Jesteś wszystkim czego potrzebuję i pragnę i czymś więcej.
Zawsze gdziekolwiek spojrzę   Jestem... teksty

vivian_d dodano: 25 luty 2014

Zawsze gdziekolwiek spojrzę, Jestem otoczona Twoim objęciem. Jesteś jedynym, co we mnie dobre. Jesteś wszystkim, czego potrzebuję i pragnę, i czymś więcej.

Ja to bym chciała przeżyć taką... teksty

vivian_d dodano: 25 luty 2014

Ja to bym chciała przeżyć taką miłość, ale taką bezgraniczną, taką do końca. Żeby cały świat zniknął, żeby nic się nie liczyło, tylko ten jeden człowiek. Całe moje życie dotąd jest pełne właśnie zupełnie przeciwnych doświadczeń, że ludzie są wymienialni, że w gruncie rzeczy wszystko jedno z kim jesteśmy. Chciałabym Ci coś takiego zrobić, żebyś nie mógł beze mnie żyć, żebyś nie mógł o mnie zapomnieć.

Wiele lat temu  poznałam chłopaka... teksty

vivian_d dodano: 24 luty 2014

Wiele lat temu, poznałam chłopaka, który pokazał mi książkę, „Zaślubiny nieba i piekła”. W tej książce William Blake napisał: „Gdyby drzwi percepcji zostały oczyszczone, wszystko wydawałoby się nam takie jakie jest – nieskończone.” W rzeczywistości nasze postrzeganie, często jest przyćmione przez… Oczekiwania… Doświadczenia. Ostatnio odkryłam, że moją percepcję przesłania tylko jedno: zemsta.

Pierwszy raz pokochałam kogoś... teksty

vivian_d dodano: 24 luty 2014

Pierwszy raz pokochałam kogoś naprawdę - i tak bardzo nie w porę, bardzo niepotrzebnie

Chcesz  więc piszę  ale   co na to... teksty

vivian_d dodano: 24 luty 2014

Chcesz, więc piszę, ale - co na to poradzisz? Pewnie, że chciałabym przyjść do Ciebie albo żebyś Ty przyszedł. Chcę nic nie mówić, chcę słuchać. Chcę choć na chwilę pozbyć się tego wielkiego niepokoju, który jest gorszy niż choroba, który jest chorobą. Nikt nie wie nawet, czemu mi źle. Nawet - czy będzie lepiej. Jeśli znów nie będziesz pisał przez miesiąc, pewnie umrę, bo nie można tak ciągle czekać.

Miałam zaledwie dwadzieścia parę... teksty

vivian_d dodano: 24 luty 2014

Miałam zaledwie dwadzieścia parę lat, kiedy najlepsza część mojego życia się skończyła. Nie uważasz, że to straszne? Miałam w zasięgu ręki tyle możliwości, a kiedy się ocknęłam, nagle nie było niczego.

Ale od złych słów  które się... teksty

vivian_d dodano: 24 luty 2014

Ale od złych słów, które się usłyszało, nie można się uratować, choć tak bardzo by się chciało. Niby wszystko wraca do normy, pojednanie następuje, ale ponad tymi słowami, które się tymczasem zagnieżdżają głęboko, na dnie duszy. I czekają, by w odpowiedniej chwili powrócić i znów coś znaczyć, coś niszczyć, i powtarzać się tak długo, aż rozpadnie się wszystko, jak złudzenie.

 Dałam sobie spokój. Na początku... teksty

vivian_d dodano: 24 luty 2014

"Dałam sobie spokój. Na początku nie było łatwo. Ale teraz jest mi lżej. Lepiej mi z tą myślą, że nikogo nie muszę prosić o uwagę, że już mi nie zależy. Bo jak zależy to wtedy jest się słabszym."

“A teraz już nie czekam  nie... teksty

vivian_d dodano: 24 luty 2014

“A teraz już nie czekam, nie oczekuję, po prostu przestałam go trzymać, puściłam go i odszedł. Bo on nie chciał wcale zostać - i wiedziałam o tym od dawna, ale dopiero teraz to zrozumiałam."

 Jeśli przeżyjesz piekło  stajesz... teksty

vivian_d dodano: 21 luty 2014

"Jeśli przeżyjesz piekło, stajesz się twardszy, mądrzejszy, bardziej cyniczny. Ale nigdy, przenigdy nie stajesz się lepszy. Coraz więcej bestii, coraz mniej człowieka…"

Cokolwiek zrobisz  i tak tysiące... teksty

vivian_d dodano: 18 luty 2014

Cokolwiek zrobisz, i tak tysiące ludzi przed tobą to już zrobiło. Cokolwiek czujesz, inni czuli to przed tobą, cokolwiek cię spotka, nie będzie to nic nowego. Jeśli więc robisz coś złego, nie martw się, bo inni nie byli lepsi. Wszystko to już ktoś przed tobą przeżywał, czuł, komuś zrobił. Nie przecierasz szlaku, tylko idziesz po szeroko udeptanej drodze

 Jak powiedział Hamlet do Ofelii... teksty

vivian_d dodano: 17 luty 2014

"Jak powiedział Hamlet do Ofelii, „Bóg dał ci jedną twarz, a ty możesz sama przywdziać inną”. Bitwa między tymi dwiema tożsamościami… tym kim jesteśmy i tym kogo udajemy, nigdy nie będzie miała zwycięzcy."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV