głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
http:  dresscloud.pl share Xh22F  teksty

vivian_d dodano: 5 marca 2016

http://dresscloud.pl/share/Xh22F/

Zapraszam na fajną stronkę  na... teksty

vivian_d dodano: 16 sierpnia 2015

Zapraszam na fajną stronkę, na której dodajesz zdjęcia, zbierasz kryształki a później możesz wylicytować zestawy kosmetyków http://dresscloud.pl/share/Xh22F/

http:  dresscloud.pl share Xh22F... teksty

vivian_d dodano: 15 kwietnia 2015

http://dresscloud.pl/share/Xh22F/ super stronka na której można zdobyć kosmetyki ;) polecam

Chciałabym spędzić z Tobą jeden... teksty

vivian_d dodano: 12 marca 2014

Chciałabym spędzić z Tobą jeden dzień, byś wyjaśnił mi dlaczego odrzuciłeś mnie parę miesięcy temu, nie wystarczała Ci moja miłość? Dlaczego nie zrobiłeś nic w swoim życiu, by mnie choć trochę poznać. Dlaczego nigdy nie miałeś czasu. Dlaczego jest w Tobie tyle agresji. Chciałabym byś wyjaśnił mi to wszystko. Chciałabym usłyszeć Twoje szczere słowa, choć ten jeden raz. Nie zasługuje nawet na to? Chcę jeden krótki dzień mieć całą Twoją uwagę i jeszcze raz poczuć uczucia towarzyszące posiadaniu Cię.

 Siła dawnych wspomnień  zwłaszcza... teksty

vivian_d dodano: 25 luty 2014

"Siła dawnych wspomnień, zwłaszcza natrętnie obecnych w dniu dzisiejszym, nadaje ton temu, co się dzieje obecnie. Nawet najspokojniejsze życie, dostatek, czyjaś miłość nie mogą być dostrzeżone pod gruzami jakiejś klęski sprzed lat. Co gorsza często te gruzy tak zagradzają drogę do nas innym ludziom, że faktycznie niczego poza tymi gruzami już w naszym życiu nie może być. Jest to najsmutniejsze, bo niezasłużone, nieszczęście większości superofiar. Nie dość, że się kiedyś nacierpieli, to jeszcze dziś sami siebie nadal pogrążają w odnawianym raz po raz cierpieniu."

 To były moje marzenia. Pragnęłam... teksty

vivian_d dodano: 25 luty 2014

"To były moje marzenia. Pragnęłam, aby mnie ktoś dostrzegł, ale nie podchodził za blisko. Zawsze mnie przerażała zbytnia bliskość drugiego człowieka. To był nieokreślony lęk, nagły skurcz serca. I potrzeba wycofania się, ucieczki."

Kiedy byłam małą dziewczynką... teksty

vivian_d dodano: 25 luty 2014

Kiedy byłam małą dziewczynką, moje rozumienie zemsty było tak proste, jak przysłowia ze szkółki niedzielnej, za którymi to pojęcie się chowało. Niczym nieskalane drobne definicje, takie jak: „Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe” albo „Nie naprawisz krzywdy inną krzywdą”. I to prawda: nie da się naprawić jednej krzywdy, wyrządzając inną. Bo nie ma dwóch takich samych krzywd. Prawdziwie skrzywdzeni… Prawdziwe ukojenie znaleźć mogą tylko w jednej z dwóch dróg: całkowitym przebaczeniu albo straszliwej zemście. To nie jest historia o przebaczeniu.

“ To te małe rzeczy  które są... teksty

vivian_d dodano: 25 luty 2014

“ To te małe rzeczy, które są nieskończone, są najbardziej istotne. ”

Ja chcę z Tobą być i nie obchodzi... teksty

vivian_d dodano: 25 luty 2014

Ja chcę z Tobą być i nie obchodzi mnie, że to trudne. Nie obchodzi mnie, czy to będzie wymagało trochę więcej wysiłku, bo na tym polega k a ż d y związek. Bycie razem wymaga trudu. Trzeba nad tym pracować każdego dnia. I owszem, to jest do dupy, to jest naprawdę, naprawdę do dupy i będzie cholernie trudne, ale mam to gdzieś. I tak tego chcę. I tak chcę Ciebie.

“   Nie chcę Twoich przeprosin.... teksty

vivian_d dodano: 25 luty 2014

“ - Nie chcę Twoich przeprosin. - A czego chcesz? - Chcę Twojej szczerości. ”

Każdy Mężczyzna powinien mieć w... teksty

vivian_d dodano: 25 luty 2014

Każdy Mężczyzna powinien mieć w szafie koszulę przeznaczoną dla swojej kobiety.

“ Nie wiem  czy mogę Panu coś... teksty

vivian_d dodano: 25 luty 2014

“ Nie wiem, czy mogę Panu coś dać. Nie mam chyba w tej chwili nic do dania. Jestem naprawdę dosłownie pusta. Teraz zamierzam po trochu wypełnić ten pusty pojemnik treścią. Lecz jeżeli to Panu nie przeszkadza, mogę Panu dać siebie. Myślę, że możemy sobie nawzajem pomóc. ”

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 30 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV