głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vampireheart Gdyby nie ograniczenia człowiek mógłby być szczęśliwy. A.V. Najbardziej irytuje mnie świadomość jutra. Jutra ograniczonymi zasadami których ja nie ustaliłem i k

vampireheart

vampireheart.moblo.pl
Gdyby nie ograniczenia człowiek mógłby być szczęśliwy. A.V.
Gdyby nie ograniczenia  człowiek... teksty

vampireheart dodano: 16 kwietnia 2012

Gdyby nie ograniczenia, człowiek mógłby być szczęśliwy. A.V.

Najbardziej irytuje mnie... teksty

vampireheart dodano: 16 kwietnia 2012

Najbardziej irytuje mnie świadomość jutra. Jutra ograniczonymi zasadami, których ja nie ustaliłem i których nie mogłem złamać. Zasady życia... Tego, że musiałem iść do szkoły, po powrocie zjeść obiad i otrzymać pozornie wolne popołudnie. Co z tego, że niby nikt nie miał wówczas nade mną kontroli? Musiałem wrócić wieczorem, aby jutro znów żyć według zasad. Nie mogłem uciec. Od rodziny. Od znajomych. Codzienności. Nie mogłem uciec od życia... Jak każdy nastolatek. A.V.

Cicho umierałem przez chorobę... teksty

vampireheart dodano: 16 kwietnia 2012

Cicho umierałem przez chorobę, zwaną codziennością. Przez życie. Przez to, że każdy dzień wyglądał tak samo. Moja dusza boleśnie gniła w ciele i oczami wołała o pomoc, chociaż usta rozciągały się w łobuzerskim uśmiechu. Pozory szczęśliwego człowieka, idealnego syna i wzorowego ucznia. Co z tego, że mogłem dużo osiągnąć, skoro nie chciałem żyć? A.V.

Był obok i palcami podnosił kąciki... teksty

vampireheart dodano: 16 kwietnia 2012

Był obok i palcami podnosił kąciki ust dziewczyny, tworząc na jej twarzy uśmiech. Później całował ją w czoło i ściskał rękę... Niby takie nic, zupełnie nic. Ale to było fundamentem jej życia. On- ten, który z precyzją układał kolejne cegły jej szczęścia. A.V.

Serce  wyścielone czerwoną satyną... teksty

vampireheart dodano: 16 kwietnia 2012

Serce, wyścielone czerwoną satyną czeka na miłość. Umieram w tej niezauważalnej trumnie. A.V.

Zostaw  zostaw  zostaw! Chcę... teksty

vampireheart dodano: 16 kwietnia 2012

Zostaw, zostaw, zostaw! Chcę cierpieć sobie sama, skoro wcześniej nie zauważyłeś bólu... Ale w sumie nie pogardzę, jeśli mnie przytulisz.

Czuję się  jakbym miał tatuaż na... teksty

vampireheart dodano: 15 kwietnia 2012

Czuję się, jakbym miał tatuaż na czole "pożywka dla nicości", "pomocnik nieszczęścia", albo jeszcze dobitniej "składowisko śmieci". Jakbym był skreślony z życia, jeszcze przed narodzinami. A.V.

Łzy oślepiają... Kiedy już je... teksty

vampireheart dodano: 15 kwietnia 2012

Łzy oślepiają... Kiedy już je otrzemy, dostrzegamy nowe rozwiązania swoich problemów. Świat też wydaje się wówczas inny, lepszy. A.V.

Na pamiątkę zatrzymaj mój... teksty

vampireheart dodano: 15 kwietnia 2012

Na pamiątkę zatrzymaj mój uśmiech. Weź go, przecież sama mi go dałaś. A.V.

Czasem miłość jest jak malina.... teksty

vampireheart dodano: 15 kwietnia 2012

Czasem miłość jest jak malina. Wydaje się być słodka, o doskonałej barwie i już wyobrażamy sobie, jak smakuje... A gdy już jej spróbujemy, okazuje się być gorzka, zamieszkała przez robaki. Przecież wystarczyło zajrzeć do środka... Upewnić się, czy aby na pewno nie skrywa przykrej tajemnicy. A.V.

Miłość to po prostu ogród  który... teksty

vampireheart dodano: 15 kwietnia 2012

Miłość to po prostu ogród, który trzeba nieustannie pielęgnować. Wyrywać chwasty, podlewać kwiaty, pilnować, aby nikt nie deptał trawnika, sadzić nowe drzewa i zbierać z nich dojrzałe owoce. Od nas zależy, jakiej jakości będą owoce i jak będą smakowały. A dom pośrodku jest sercem, powodem, dla którego tworzymy dookoła nasz ogród. A.V.

Zapomniałam  że świat to nie tylko... teksty

vampireheart dodano: 15 kwietnia 2012

Zapomniałam, że świat to nie tylko Ty. Byłeś wszystkim, co widziałam, słyszałam, czułam. Cała kula ziemska i wszystkie moje pragnienia zamknęły się w Twojej osobie. Aż świat poczuł się zazdrosny i zabrał mi Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV