głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vampireheart A gdyby to była ostatnia godzina mojego życia? Gdybym już nigdy nie miała się obudzić? To może zdarzyć się w każdej chwili... Co wtedy byś zrobił? Umarłbym raz

vampireheart

vampireheart.moblo.pl
A gdyby to była ostatnia godzina mojego życia? Gdybym już nigdy nie miała się obudzić? To może zdarzyć się w każdej chwili... Co wtedy byś zrobił? Umarłbym razem z
  A gdyby to była ostatnia godzina... teksty

vampireheart dodano: 13 lipca 2012

- A gdyby to była ostatnia godzina mojego życia? Gdybym już nigdy nie miała się obudzić? To może zdarzyć się w każdej chwili... Co wtedy byś zrobił? - Umarłbym razem z Tobą. Poczułbym, jak próbujesz odejść beze mnie. A.V.

  To jasne jak słońce.   Czyli... teksty

vampireheart dodano: 13 lipca 2012

- To jasne jak słońce. - Czyli jakie? Moje słońce zaszło za chmurami zdrady dwa lata temu i nie miało odwagi już nigdy zaświecić.

Wiesz  co boli najbardziej? Miłość... teksty

vampireheart dodano: 13 lipca 2012

Wiesz, co boli najbardziej? Miłość przez łzy.

Zamorduj mnie swoją miłością...... teksty

vampireheart dodano: 13 lipca 2012

Zamorduj mnie swoją miłością... Tak, chcę umrzeć z Twoich rąk.

Każdy przedstawiciel płci brzydkiej... teksty

vampireheart dodano: 9 lipca 2012

Każdy przedstawiciel płci brzydkiej to mały chłopiec, który uwielbia się bawić. Chce Twojego serca, błaga o nie. W końcu mu je dajesz i zabraniasz go krzywdzić. A on? Wbija w nie tysiące igieł, odłamków szkła i miłości. A potem oddaje... Ledwo bijące, poranione i krwawiące.

Dalej  kochanie  razem damy sobie... teksty

vampireheart dodano: 9 lipca 2012

Dalej, kochanie, razem damy sobie radę, przebrniemy przez te problemy. Po prostu zaufaj mi i podaj rękę. Nauczę Cię latać. Możemy spaść do piekła, aby zaraz dotknąć nieba... Tak, śniłam, abyś tak powiedział. Rzeczywistość zawsze jest odwrotna od naszych marzeń.

Nawet moje imię pisałeś wszędzie... teksty

vampireheart dodano: 9 lipca 2012

Nawet moje imię pisałeś wszędzie zmywalnym markerem, aby pozbyć się go jak wszystkich uczuć i wspomnień z serca. Miłość na pokaz... A Ty dziwiłeś się, że nie wierzyłam w Twoje uczucia.

To nie bajka  czary  czy komedia... teksty

vampireheart dodano: 9 lipca 2012

To nie bajka, czary, czy komedia romantyczna. On nie wróci. Kłamał. Nie myl wyidealizowanego świata z rzeczywistością. Nie przebaczaj po raz setny, nie łudź się na jego poprawę, bo to tylko pozory, tworzone po to, aby czerpać z Ciebie zyski w różnych postaciach.

Chcę płakać. Chcę wypłakać... teksty

vampireheart dodano: 7 lipca 2012

Chcę płakać. Chcę wypłakać całe swoje życie, a przede wszystkim chcę wypłakać Ciebie.

Po wydarzeniach z przeszłości... teksty

vampireheart dodano: 7 lipca 2012

Po wydarzeniach z przeszłości postanowiłem sam poskładać swoją duszę, choć wyszło mi to nieudolnie. Ty, jako jedyna, odważyłaś się spojrzeć na nią i stwierdziłaś, że potrzebuje ona innego, wygodniejszego kształtu. Roztrzaskałaś moją duszę na maleńkie kryształki i ułożyłaś ją w formę miłości... A zrobiłaś to dla mnie, bezinteresownie, choć ja zapłaciłem Ci swoją miłością i miejscem w mojej nowej duszy. A.V.

A myślałam  że tylko ja jestem takim wrakiem człowieka pod względem emocjonalnym... Miło mi  że odnajdujesz w moich słowach siebie. teksty vampireheart dodał komentarz: A myślałam, że tylko ja jestem takim wrakiem człowieka pod względem emocjonalnym... Miło mi, że odnajdujesz w moich słowach siebie. do wpisu 7 lipca 2012
Może nie jestem wystarczająco silna... teksty

vampireheart dodano: 7 lipca 2012

Może nie jestem wystarczająco silna, by żyć?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV