głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
umbrela Wiem że poprosisz mnie żebym się trzymała i zachowywała jak gdyby nigdy nic ale już nie ma czasu na kłamstwa bo widzę zachód słońca w twoich oczach. Nie możesz

umbrela

umbrela.moblo.pl
Wiem że poprosisz mnie żebym się trzymała i zachowywała jak gdyby nigdy nic ale już nie ma czasu na kłamstwa bo widzę zachód słońca w twoich oczach.
Wiem  że poprosisz mnie  żebym się... teksty

umbrela dodano: 18 grudnia 2012

Wiem, że poprosisz mnie, żebym się trzymała i zachowywała jak gdyby nigdy nic,ale już nie ma czasu na kłamstwa bo widzę zachód słońca w twoich oczach.

Nie możesz mnie już dotykać nie ma... teksty

umbrela dodano: 17 grudnia 2012

Nie możesz mnie już dotykać,nie ma już we mnie żadnych uczuć, Jeśli myślisz, że do Ciebie wrócę,to bardzo się mylisz, bo nigdy nie zapomnę tego co mi zrobiłeś.

I’m losing control right now and I... teksty

umbrela dodano: 17 grudnia 2012

I’m losing control right now and I feel it’s right.

Sądząc po doświadczeniach na... teksty

umbrela dodano: 16 grudnia 2012

Sądząc po doświadczeniach na wszystko powinniśmy być przygotowani. Na nagłe złamanie serca , spierolenie się najmniejszych spraw czy banalne rozlanie kawy. Gdybyśmy tylko to przewidywali byłoby prościej , cholernie prościej.

Znasz to ? rozkochał   zdradził... teksty

umbrela dodano: 15 grudnia 2012

Znasz to ? rozkochał , zdradził , zostawił , nie pozwala bez siebie żyć.

Wiem że kiedyś zatęsknisz.Możę... teksty

umbrela dodano: 15 grudnia 2012

Wiem że kiedyś zatęsknisz.Możę za tydzień , miesiąć , rok.. Ale wiem , że to się stanie.Uświadomisz sobie jak wiele straciłeś poddając się pokusie , gdy szansa zapukała do twoich drzwi. Wtedy będziesz wiedział jak wielki popełniłeś błąd odpychając ją od siebie. Lecz wtedy będzie za późno bo dobrze wiesz , że nic nie trwa wiecznie a niewykorzystane szanse przepadają.

Bywa różnie..ludzie przychodzą i... teksty

umbrela dodano: 15 grudnia 2012

Bywa różnie..ludzie przychodzą i odchodzą.Cała rzecz w tym by odróżnić ludzi po których warto sięgać w wspomnienia i takich którym lepiej pomachać na pożegnanie.

nigdy   przenigdy nie rezygnuj z... teksty

umbrela dodano: 15 grudnia 2012

nigdy , przenigdy nie rezygnuj z osoby którą kochasz. chociaż nie wiem jak trudno by było, chociaż nie wiem jak przeciwny był los. walcz do samego końca i nie zapominaj.

ale spogląda na Ciebie  nawet sie... teksty

umbrela dodano: 15 grudnia 2012

ale spogląda na Ciebie, nawet sie cofa i nie chce żebyś mówił o tym, żebyś próbował i nie chce żebyś patrzył tak na nią prosto w oczy, bo nie chce musieć mówić że już Cie nie kocha.

Uśmiecha się i ma ten dołek w... teksty

umbrela dodano: 15 grudnia 2012

Uśmiecha się i ma ten dołek w policzku który tak bardzo lubisz i - kurwa mać - jest śliczna. Chyba nie widzi jak w dłoni drży Ci zapalniczka, ręce Ci się trzęsą... Nie chcesz żeby wyszła.

prawdziwe teksty umbrela dodał komentarz: prawdziwe do wpisu 14 grudnia 2012
Myślisz  że śmierć jest lepszym... teksty

umbrela dodano: 14 grudnia 2012

Myślisz, że śmierć jest lepszym wyjściem ? Otóż tu pojawia się błąd myślenia ludzi zranionych. Śmierć może być jedynie żałosną ucieczką od bólu, objawem tchórzostwa , symptomem słabości. Żadnym wyjściem. Trzeba jasno postawić sobie ultimatum : albo będę silny i wygram sam ze sobą , ale okaże się tchórzem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV