głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
uklajowa Myślisz że jesteś silniejszy bo podnosisz głos i kierujesz rękę prosto w moją twarz ? Ni chuja. Silniejsza jestem ja bo mimo świadomości iż masz nade mną przewa

uklajowa

uklajowa.moblo.pl
Myślisz że jesteś silniejszy bo podnosisz głos i kierujesz rękę prosto w moją twarz ? Ni chuja. Silniejsza jestem ja bo mimo świadomości iż masz nade mną przewagę
Myślisz  że jesteś silniejszy  bo... teksty

uklajowa dodano: 18 września 2011

Myślisz, że jesteś silniejszy, bo podnosisz głos i kierujesz rękę prosto w moją twarz ? Ni chuja. Silniejsza jestem ja- bo mimo świadomości iż masz nade mną przewagę, nie cofnę się na krok. Nie tym razem.

Byłam zawsze  na każde zawołanie.... teksty

uklajowa dodano: 18 września 2011

Byłam zawsze, na każde zawołanie. Obojętnie czy była 13, czy 2 w nocy- zawsze. Nie było z mojej strony odmowy. Zawsze mogłaś na mnie liczyć- ja ponoć do tej pory na Ciebie też. Brałam Twój smutek, pochłaniałam go, tylko po to by Tobie było choć ciut lżej- wszystko po to byś dziś zwyczajnie wypięła się na mnie dupą ?

Nie ogarniam tego fałszu na twarzach... teksty

uklajowa dodano: 18 września 2011

Nie ogarniam tego fałszu na twarzach wielu ludzi. To prawda, że czas zmienia wszystko i wszystkich, tylko zastanawiam się czemu na gorsze..

Prawdziwy przyjaciel opieprzy jak... teksty

uklajowa dodano: 18 września 2011

Prawdziwy przyjaciel opieprzy jak ojciec, martwi się jak mama, wkurza jak siostra, irytuje jak brat, kocha bardziej niż twój chłopak.

Mam już dość tego życia.... teksty

uklajowa dodano: 18 września 2011

Mam już dość tego życia. Codziennie ta sama bajka. Kolejne niczym nie różniące się dni. Tylko ludzie z dnia na dzień coraz bardziej fałszywi.

Mam dość rad co mogę  co powinnam... teksty

uklajowa dodano: 18 września 2011

Mam dość rad co mogę, co powinnam, a co nie. Mam dość słuchania , że to nie jest dla mnie dobre i powinnam z tym skończyć. Kurwa, niszczę samą siebie- nie Was. Swoją psychikę, swoją odporność- więc kurwa, dajcie mi spokój.

Przychodzi chwila  kiedy klękasz z... teksty

uklajowa dodano: 18 września 2011

Przychodzi chwila, kiedy klękasz z bezsilności. Zwyczajnie się poddajesz, tracąc wszelką wiarę na lepsze jutro. Wiedząc, że zgotowałaś sobie piekło na swoje osobiste życzenie. Że tak naprawdę każdy z Twoich problemów jest z Twojej osobistej winy. Zaczynasz nienawidzić samą siebie za to, kim jesteś. Za to ile popełniłaś błędów. Nie potrafisz sobie wybaczyć, że nie jesteś w stanie cofnąć czasu.

Co Ty możesz o mnie wiedzieć? Nie... teksty

uklajowa dodano: 18 września 2011

Co Ty możesz o mnie wiedzieć? Nie wiesz jak wyglądam rano, tuż po obudzeniu się, i do czego jestem zdolna gdy ktoś mnie wtedy wkurwi. Wiesz jakie jest moje drugie imię ? Ile jestem w stanie zrobić dla przyjaciół? Jaki jest mój ulubiony kolor? Na której stronie łóżka lubię spać? Przy jakim kawałku się rozpływam, a jaki wywołuje u mnie łzy? Czy jadam śniadania? Jaką kawe pijam? Czy mieszam wódkę? Jakie jest moje marzenie? O czym myślę przed snem? Jak reaguję na niektórych ludzi? Co kocham ? Czego nienawidzę ? Jakie mam poglądy na różne sprawy? Czy nadal chcę zostać psycholgiem sądowym? Od czego jestem uzależniona? Jaką wodę piję? Co jadam na obiady? Masz chociaż pojęcie ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty? No właśnie, gówno o mnie wiesz./eeiiuzalezniasz

A Ty? Przeżyłaś już coś  co... teksty

uklajowa dodano: 18 września 2011

A Ty? Przeżyłaś już coś, co tragicznie odbiło się na Twojej psychice? Co nie pozwala Ci w nocy spokojnie zasnąć? O czym nie myślisz choć przez chwilę każdego nowego dnia? Czy budzisz się w nocy zapłakana, bo znów przed oczami stanął Ci ten obraz? Czy wpychasz w siebie kolejne opakowania antydepresantów oraz środków uspakajających, bo sama nie ogarniasz tego, co się z Tobą dzieje? Czy chociaż raz będziesz w stanie powiedzieć mi, że wiesz jak czuje się ktoś, kto nigdy nie miał dzieciństwa? Kto patrzył na rzeczy, których nigdy nie powinien widzieć? Czy kiedyś powiesz mi, że wiesz jak trudno jest być mną? No właśnie... więc nie pierdol, że mnie rozumiesz.

Jedyne co mnie wkurwia to wasz wzrok... teksty

uklajowa dodano: 18 września 2011

Jedyne co mnie wkurwia to wasz wzrok i głupie plotki tylko dlatego, że nie ma mnie większość czasu w domu, że nie wychodzę na wasze zawołanie, tylko wychodzę spotkać się ze znajomymi, że wszystkie moje tajemnice o których nikt nie wie powierzam tamtym. Uważacie, że się zeszmaciłam bo trzymam z nimi i na pewno każdemu dałam, błąd. Oni przynajmniej nie plotkują za plecami jak wy !

Dobrze wiem  że bywa różnie i... teksty

uklajowa dodano: 18 września 2011

Dobrze wiem, że bywa różnie i często idzie pod górę. Nie ważne jakbyś się starał wszystko zawsze źle pójdzie. Tej, życie to skurwiel, lubi dopierdolić w biedzie. Zapomina się wtedy, że życie może być piękne.

Jakoś nie bardzo żyje się z... teksty

uklajowa dodano: 18 września 2011

Jakoś nie bardzo żyje się z ludźmi, którymi gardzisz i którzy tobą gardzą. Chce być z ziomkami z którymi stoję twardo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV