głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa nie kochasz a jednak cały czas o nim myślisz jest ci obojętny a wciąż za nim tęsknisz udajesz że nic dla ciebie nie znaczy ale chcesz go zobaczyć chcesz o nim z

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
nie kochasz a jednak cały czas o nim myślisz jest ci obojętny a wciąż za nim tęsknisz udajesz że nic dla ciebie nie znaczy ale chcesz go zobaczyć chcesz o nim zap
nie kochasz  a jednak cały czas o... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

nie kochasz, a jednak cały czas o nim myślisz, jest ci obojętny, a wciąż za nim tęsknisz, udajesz, że nic dla ciebie nie znaczy, ale chcesz go zobaczyć, chcesz o nim zapomnieć, ale nie potrafisz.

Chciałabym tak po prostu... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Chciałabym tak po prostu porozmawiać z nim. Jak dawniej. Ale nie mam jak, bo nie potrafię już rozmawiać, bo nie da się ze mną rozmawiać. Nie wiem co czuję i jak się czuję. Tak jakbym nic nie czuła, a jednak jest źle.

Chciałem zadzwonić teraz  nawet w... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Chciałem zadzwonić teraz, nawet w środku nocy. Chciałem przeprosić Cię i powiedzieć, że pragnę wrócić do domu i zobaczyć jak na mnie czekasz. Wykrztusić, że usiłuję poczuć zapach Twoich perfum w każdym pomieszczeniu w domu. Relacjonować to, że mam zamiar położyć się obok Ciebie i spać z Tobą na jednej poduszce, patrząc jak uśmiechasz się do mnie, gdy tylko na Ciebie zerknę. Chciałem zadzwonić, by usłyszeć Twój głos i wychwycić w słuchawce moment, kiedy się śmiejesz. Marzyłem o tym, by wykręcić Twój numer, żebyś wiedziała jak bardzo żałuję. Opowiedzieć Ci o tym, jak będziesz spała na mojej klatce piersiowej i o tym, jak przysunę Cię jak najbliżej do swojego serca, tuląc bez przerwy w swoich objęciach. Chciałem zadzwonić, powiedzieć, że Cię kocham, tęskniąc za ciepłem Twoich dłoni i dopowiedzieć, że kiedy spojrzałaś na mnie pierwszy raz, widziałem w Twojej tęczówce to, że jesteś Aniołem i od pierwszej sekundy chciałem być blisko Ciebie. I że czułem się wtedy najlepiej na świecie, wiesz.

Każdy z nas kogoś stracił.... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Każdy z nas kogoś stracił. Obojętnie czy to była babcia, tata czy przyjaciel. I nie chodzi mi tu o stratę tymczasową. Czyli taką, gdzie po jakimś czasie odzyskamy daną osobę. Chodzi o najgorszą stratę w życiu człowieka - mianowicie o śmierć. Jej nie da się cofnąć. Nie można nacisnąć przycisku powrotu, głupiej strzałki skierowanej w lewą stronę, durnego "wstecz". Nie można, po prostu nie można...

im dłuższe pożegnanie  tym więcej... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

im dłuższe pożegnanie, tym więcej łez.

Wiedziałam  że nie byłam ważna... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Wiedziałam, że nie byłam ważna, ale i tak mnie to zabolało.

Są takie dni  których po prostu nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Są takie dni, których po prostu nie wypada zapominać.

Nie zaboli  gdy uderzysz mnie w... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Nie zaboli, gdy uderzysz mnie w twarz. zaboli, gdy słowami w sam środek kochającego serca.

wszystko co robimy sprowadza się do... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

wszystko co robimy sprowadza się do pragnienia bycia szczęśliwym. popełniamy błędy, często spadamy w dół, niszczymy się nie myśląc o konsekwencjach, ale wszyscy chcemy tylko jednego- szczęścia. chcemy go teraz. nie chcemy czekać. chcemy go teraz.

Żeby nie wiem jak człowiek był... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Żeby nie wiem jak człowiek był twardy, to z każdego uczucia coś w nim zostaje.

Lepiej jest znać prawdę  choćby... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Lepiej jest znać prawdę, choćby najgorszą. W ten sposób nie będziesz mieć złudnych nadziei czy oczekiwań i już nikt nie będzie mógł wyrządzić ci krzywdy.

Głupim nazywa się człowieka... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Głupim nazywa się człowieka, który mając kochającą osobę, odrzuca ją. Robi to dlatego, bo myśli, że potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu okaże się jego największym wrogiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV