głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Tak czasami mi tego wszystkiego brakuje. Na przykład w takie dni jak ten dzisiejszy. W takie dni kiedy siedzę bezczynnie i nie mam gdzie się podziać do kogo się

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Tak czasami mi tego wszystkiego brakuje. Na przykład w takie dni jak ten dzisiejszy. W takie dni kiedy siedzę bezczynnie i nie mam gdzie się podziać do kogo się odez
Tak  czasami mi tego wszystkiego... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Tak, czasami mi tego wszystkiego brakuje. Na przykład w takie dni jak ten dzisiejszy. W takie dni, kiedy siedzę bezczynnie i nie mam gdzie się podziać, do kogo się odezwać, przytulić, z kim wyjść, czy nawet popatrzeć, uśmiechnąć się... A sama dokładam jeszcze sobie tego wszystkiego wspominając- oglądając stare zdjęcia, słuchając piosenek, które kojarzą mi się z Tobą i czytając wszystko, co z nami związane.

  Widzę  że bardzo chcesz o nim... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

- Widzę, że bardzo chcesz o nim zapomnieć.. - Problem w tym, że ja nie mam o czym zapominać. Nie łączyło nas nic oprócz paru przypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. Po prostu każde jego słowo wywarło zbyt duże piętno na życiorysie. Byle korektor i ruch zegarka w przód tego nie zmyje.

Nie szukaj nikogo  kto mógłby Ci... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Nie szukaj nikogo, kto mógłby Ci zastąpić daną osobę. Bowiem nikt nie jest w stanie dać Ci poczuć się, niczym w towarzystwie innego człowieka. Nie istnieją dwie takie same osoby. Pogódź się z tym i poszukaj kogoś, kto da Ci masę nowych, świeżych wspomnień.

Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem,że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.

Nie możesz płakać  rozumiesz? Nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Nie możesz płakać, rozumiesz? Nie pokazuj mu słabości. On i tak wie, że Ci nadal zależy. Nie kompromituj się. Wbijaj paznokcie w ściany, zatapiaj się w poduszkach, uduś swój krzyk. Możesz zrzucać doniczkami z balkonu. Tylko nie płacz, nie wolno Ci pokazać słabości.

Boimy się pamiętać  a... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Boimy się pamiętać, a jednocześnie nie chcemy zapomnieć.

To  że nauczyłam się z tym żyć... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

To, że nauczyłam się z tym żyć nie oznacza, że udało mi się zapomnieć.

Spotykasz kogoś i nie wiadomo... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Spotykasz kogoś i nie wiadomo dlaczego, zatrzymujesz się właśnie przy tej osobie, a ona przy tobie. Zawsze warto się zatrzymać. Byłoby cudownie, gdybyśmy zatrzymywali się częściej.

powiedz mi  na czym to wszystko... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

powiedz mi, na czym to wszystko polega? na olewaniu siebie i czekaniu na to, kto pierwszy się odezwie? na kilku smsach i paru spotkaniach? na samych słowach? nie masz czasu? ciągle jesteś gdzieś, dla kogoś. ale nie dla mnie. zrezygnuj z czegoś. nawet jeśli tym czymś miałabym być ja. nie chcę kolejnej fikcji. to czyny świadczą o nas, kocie. więc zastanów się czym jest dla ciebie, ten pożal się Boże, związek. Decyduj.

Bo ja już taka jestem. Siedzę pod... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Bo ja już taka jestem. Siedzę pod ścianą, wpatrzona w podłogę, nieodzywająca się. Za to w środku krzyczę. W środ­ku śmieję się lub płaczę. W środku lubię, bądź nienawidzę.

bo najtrudniej jest skończyć... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

bo najtrudniej jest skończyć, zapomnieć i zacząć od nowa. koniec często jest nagły, zapominanie może trwać całe życie, a nowego początku może po prostu nie być.

Jedna  jedyna przyczyna... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Jedna, jedyna przyczyna nieszczęścia: PRZYWIĄZANIE. Emocjonalny stan kurczowego przywiązania wynikający z przekonania, że bez pewnych rzeczy nie możesz być szczęśliwy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV