głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Nie ma Cię ani w moim życiu ani w telefonie. I co mam Ci powiedzieć? Że za każdym razem gdy pomyślę o Tobie moje serce prawie łamie żebro? Że nie mogę opanować

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Nie ma Cię ani w moim życiu ani w telefonie.
Nie ma Cię ani w moim życiu ani w... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Nie ma Cię, ani w moim życiu, ani w telefonie.

I co mam Ci powiedzieć? Że za... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

I co mam Ci powiedzieć? Że za każdym razem, gdy pomyślę o Tobie, moje serce prawie łamie żebro? Że nie mogę opanować swoich emocji, kiedy rozmawiamy? Że mam ochotę przejechać te dziesiątki kilometrów i tak po prostu bez słowa wpaść w twoje ramiona? Tak, mam się dobrze, dziękuję.

usunąć wiadomości usunąć... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

usunąć wiadomości, usunąć wszystko co związane z tobą. usunąć cię z serca.

I będzie tak jakbyśmy się nigdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

I będzie tak jakbyśmy się nigdy nie spotkali.

Nie jest tak że gdy postanowisz... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Nie jest tak, że gdy postanowisz sobie "kończę to bo inaczej ten związek zniszczy mnie" w jednej chwili cały Twój świat się odmieni. Nadal będziesz myśleć o tej jednej jedynej osobie, możliwe, że nawet częsciej niż do tej pory. Nadal będziesz reagować na to imię usłyszane gdzieś przypadkiem na ulicy, na zapach, który całkiem możliwe, że został jeszcze na Twojej poduszce. Wszystkie miejsca w których byliście razem będą fundować Ci bagaż wspomnień, nostalgię, a nawet smutek. Ale musisz przy każdej takiej sytuacji wziąć głęboki oddech i pomyśleć: "dam radę bo zasługuję na kogoś lepszego, zasługuję na wszystko co najlepsze" I musisz pamiętać jeszcze o jednym, najważniejszym. Za nic w świecie, nie możesz zalać się goryczą i zacząć żałować, że ta osoba znalazła się w Twoim życiu. Po pierwsze, taką postawą niczego nie zdziałasz, utkniesz w martwym punkcie. Po drugie, kiedyś byliście szczęśliwi. Mimo, że coś się skończyło, nie wolno żałować szczęścia!

Tak czasami mi tego wszystkiego... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Tak, czasami mi tego wszystkiego brakuje. Na przykład w takie dni jak ten dzisiejszy. W takie dni, kiedy siedzę bezczynnie i nie mam gdzie się podziać, do kogo się odezwać, przytulić, z kim wyjść, czy nawet popatrzeć, uśmiechnąć się... A sama dokładam jeszcze sobie tego wszystkiego wspominając- oglądając stare zdjęcia, słuchając piosenek, które kojarzą mi się z Tobą i czytając wszystko, co z nami związane.

 Widzę że bardzo chcesz o nim... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

- Widzę, że bardzo chcesz o nim zapomnieć.. - Problem w tym, że ja nie mam o czym zapominać. Nie łączyło nas nic oprócz paru przypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. Po prostu każde jego słowo wywarło zbyt duże piętno na życiorysie. Byle korektor i ruch zegarka w przód tego nie zmyje.

Nie szukaj nikogo kto mógłby Ci... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Nie szukaj nikogo, kto mógłby Ci zastąpić daną osobę. Bowiem nikt nie jest w stanie dać Ci poczuć się, niczym w towarzystwie innego człowieka. Nie istnieją dwie takie same osoby. Pogódź się z tym i poszukaj kogoś, kto da Ci masę nowych, świeżych wspomnień.

Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem,że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.

Nie możesz płakać rozumiesz? Nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Nie możesz płakać, rozumiesz? Nie pokazuj mu słabości. On i tak wie, że Ci nadal zależy. Nie kompromituj się. Wbijaj paznokcie w ściany, zatapiaj się w poduszkach, uduś swój krzyk. Możesz zrzucać doniczkami z balkonu. Tylko nie płacz, nie wolno Ci pokazać słabości.

Boimy się pamiętać a... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Boimy się pamiętać, a jednocześnie nie chcemy zapomnieć.

To że nauczyłam się z tym żyć... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

To, że nauczyłam się z tym żyć nie oznacza, że udało mi się zapomnieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV