głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Lepiej jest znać prawdę choćby najgorszą. W ten sposób nie będziesz mieć złudnych nadziei czy oczekiwań i już nikt nie będzie mógł wyrządzić ci krzywdy. Głupim

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Lepiej jest znać prawdę choćby najgorszą. W ten sposób nie będziesz mieć złudnych nadziei czy oczekiwań i już nikt nie będzie mógł wyrządzić ci krzywdy.
Lepiej jest znać prawdę  choćby... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Lepiej jest znać prawdę, choćby najgorszą. W ten sposób nie będziesz mieć złudnych nadziei czy oczekiwań i już nikt nie będzie mógł wyrządzić ci krzywdy.

Głupim nazywa się człowieka... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Głupim nazywa się człowieka, który mając kochającą osobę, odrzuca ją. Robi to dlatego, bo myśli, że potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu okaże się jego największym wrogiem.

Czasem najgorzej jest postawić... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Czasem najgorzej jest postawić kropkę. Nadużywamy wtedy przecinków chcąc przedłużyć to, co w rzeczywistości już dawno powinno mieć swój koniec.

Jesteś sama  bo za bardzo chcesz... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Jesteś sama, bo za bardzo chcesz być czyjaś. Za bardzo chcesz należeć do niego i tylko do niego. To boli, wiem, ale gdybyś tylko mogła być obojętna wobec niego, to on dawno należałby do Ciebie.

  nie można z dnia na dzień... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

- nie można z dnia na dzień przestać kochać. - ale można znienawidzić.

Zrób coś w końcu tylko dla siebie.... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Zrób coś w końcu tylko dla siebie. Nie dla mamy, bo tego oczekuje. Nie dla taty, bo tego wymaga. Nie dla sąsiadki, żeby nie gadała. Nie dla przyjaciółki, bo na to liczy. Nie dla znajomych, bo inaczej się rozczarują. Nie dla otoczenia, żeby miało o czym gadać. Nie dla ludzi, żeby mieli się na czym skupiać. Nie dla całego świata, tylko w końcu tak zwyczajnie tylko dla siebie.

Nie wiesz co czuję. Nie widziałaś... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Nie wiesz co czuję. Nie widziałaś mnie jak nie mogłam zebrać się z łóżka, bo dusiłam się łzami. Jak poduszka była mokra od wylanych uczuć, a na policzku odbijał się materiał prześcieradła. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak cholernie cierpiałam po jego odejściu, gdy nagle cały świat wydawał się obcy, każdy przechodzień podobny właśnie do niego, każda piosenka opowiadała o nim i nie było myśli, która nie uwzględniała by Jego osoby. Może zewnętrznie nic nie było widać, idąc po ulicy uśmiechałam się jak idiotka, ale wewnętrznie wszystko pękało, a pierwsza rysa poszła od serca.

za jakiś miesiąc spadną pierwsze... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

za jakiś miesiąc spadną pierwsze liście, zapewne będę mieć katar, i założę bluzę wybierając się do szkoły. idąc drogą wcisnę słuchawki do uszu, a zmarznięte dłonie ulokuję na dnach kieszeni. pewnie ten typowo jesienny poranek przywitam kilkoma łzami wypuszczonymi na policzki przypominając sobie, że to była właśnie ta nasza pora roku.

Wiesz  On miał najgorszą opinię na... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 sierpnia 2013

Wiesz, On miał najgorszą opinię na osiedlu. był uważany za ćpuna, alkoholika, członka jakiejś beznadziejnie wymyślonej przez zazdrosnych - mafii i chuj wie jeszcze co. gdy szłam obok Niego z piwem w ręku, sąsiedzi szeptali za plecami, a stare babcie wołały 'o mój Boże, jak tak można'. a ja? dumnie Go przytulałam, całując w czoło. miałam w dupie co o mnie sądzą. ważne było to, że rodzice dali mi wolny wybór, a tylko ich zdanie liczy się dla mnie najbardziej. czułam się przy Nim cholernie szczęśliwa, wiedziałam , że pójdzie za mną wszędzie i że zawsze mogę na Niego liczyć - to było najważniejsze.

 Tylko ludzie pozbawieni celu są... teksty

tyskaaaaa dodano: 17 sierpnia 2013

"Tylko ludzie pozbawieni celu są nieszczęśliwi."

Kochać to niszczyć  byc kochanym... teksty

tyskaaaaa dodano: 14 sierpnia 2013

Kochać to niszczyć, byc kochanym zostać zniszczonym.

   Czytałam w twoich fusach od... teksty

tyskaaaaa dodano: 14 sierpnia 2013

"- Czytałam w twoich fusach od herbaty, pamiętasz, Nocny Łowco? Nie zakochałeś się jeszcze w niewłaściwej osobie? - Niestety, Damo Nieba, moją jedyną prawdziwą miłością pozostaje ja sam. Dorothea wybuchnęła śmiechem. - Przynajmniej nie martwisz się odrzuceniem, chłopcze. -Niekoniecznie. Od czasu do czasu się odtrącam, żeby było ciekawiej."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV