głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie dlatego że nie wiem. Nie dlatego że boję się ich reakcji. Nie dlatego że im nie ufam ale dlatego że nie znaj

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie dlatego że nie wiem. Nie dlatego że boję się ich reakcji. Nie dlatego że im nie ufam ale dlatego że nie znajdę od
Czasem nie mówię nikomu jak... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie dlatego, że nie wiem. Nie dlatego, że boję się ich reakcji. Nie dlatego, że im nie ufam, ale dlatego, że nie znajdę odpowiednich słów, żeby mogli chodź w małym stopniu mnie zrozumieć.

nie potrafię walczyć o ludzi  po... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

nie potrafię walczyć o ludzi, po prostu. jak odnoszę wrażenie, że komuś nie zależy na mnie, to się wycofuję, nie chcę przeszkadzać i być zbędnym balastem. znikam.

Myślała zatem o nim  nie chcąc o... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Myślała zatem o nim, nie chcąc o nim myśleć. Im bardziej o nim myślała, tym większą czuła wściekłość, a im większą czuła wściekłość, tym bardziej o nim myślała doprowadzając się do takiego stanu, że nie mogła już tego znieść. Zatraciła poczucie rozsądku.

Nauczyłeś mnie pewnej rzeczy  za co... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Nauczyłeś mnie pewnej rzeczy, za co jestem ci cholernie wdzięczna. Otóż nauczyłeś mnie, że nie warto przywiązywać się do ludzi, ponieważ oni odchodzą, nie zważając na nasze uczucia, na nasz ból, na nasze łzy. Nauczyłeś mnie, że nie warto przywiązywać się do słów, gestów, czynów bo zostają one tylko wspomnieniami, kiedy tej osoby już przy nas nie ma. I nauczyłeś mnie też, że słowa 'kocham', 'zależy mi' są również kłamstwami, które nic nie znaczą. Dziękuję ci za to, już nie popełnię tego samego błędu i nikomu już nie zaufam. Dziękuję.

Usłyszałam pytanie czy żałuję. W... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Usłyszałam pytanie czy żałuję. W głowie pojawiło mi się wiele myśli, zatkało mnie. Byłam z nim szczęśliwa, spędziłam wiele cudownych chwil w jego towarzystwie, poznałam jego dobrych przyjaciół, dzięki niemu poczułam, że jestem piękna, dowartościowałam się. Pobudził we mnie wiele uczuć. Tak, zdecydowanie byłam przy nim szczęśliwa, więc jak mam żałować? Teraz cierpię, ale to nie jest ważne. Chwilę byłam najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi. Więc żałować że było się szczęśliwym? Paranoja.

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, jak jesteśmy szczęśliwi, dopóki nie poczujemy się tak smutni i przygnębieni, że nawet nie pamiętamy, co to znaczy być szczęśliwym.

Nie trać czasu na wyjaśnienia.... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą usłyszeć.

Głupim nazywa się człowieka... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Głupim nazywa się człowieka, który mając kochającą osobę, odrzuca ją. Robi to dlatego, bo myśli, że potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu okaże się jego największym wrogiem.

Nie płacz nad czymś  co nie płacze... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Nie płacz nad czymś, co nie płacze nad tobą.

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość.

Pustka boli znacznie bardziej niż... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Pustka boli znacznie bardziej niż cierpienie.

mimo  że nas już nie ma  to zawsze... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

mimo, że nas już nie ma, to zawsze możesz na mnie liczyć, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie dotrzymuje obietnic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV