głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty Jedynym pocieszeniem jest fakt że wdycham powietrze które Ty wdychasz . jak tam ? pozytywnie miło słodko radośnie szczęśliwie optymistycznie kolorowo czarująco

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
Jedynym pocieszeniem jest fakt że wdycham powietrze które Ty wdychasz .
Jedynym pocieszeniem jest fakt  że... teksty

tylkotylkoty dodano: 1 lipca 2013

Jedynym pocieszeniem jest fakt, że wdycham powietrze, które Ty wdychasz .

  jak tam ?   pozytywnie  miło... teksty

tylkotylkoty dodano: 1 lipca 2013

- jak tam ? - pozytywnie, miło, słodko, radośnie, szczęśliwie, optymistycznie, kolorowo, czarująco, fascynująco, niesamowicie, pięknie, bajecznie, doskonale, zachwycająco, najfajniej na świecie. - serio ? - nie.

Włączam piosenkę  oglądam... teksty

tylkotylkoty dodano: 1 lipca 2013

Włączam piosenkę, oglądam teledysk. I od razu mam scenę w głowie, której jesteśmy głównymi bohaterami. Bo przecież marzyć każdy może.

W udawaniu   że się nie widzimy... teksty

tylkotylkoty dodano: 1 lipca 2013

W udawaniu , że się nie widzimy , jesteśmy mistrzami .

Wszyscy tkwimy w małym pudle i... teksty

tylkotylkoty dodano: 1 lipca 2013

Wszyscy tkwimy w małym pudle i każdy z nas ma kontrakt pisany małym, czarnym druczkiem.

nie chce mi się już siedzieć na... teksty

tylkotylkoty dodano: 1 lipca 2013

nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na gg, by mieć nadzieję, że może akurat się odezwie. nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu, bo może akurat napisał sms. nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony, bo może on akurat tam stoi. nie chcę idąc przez miasto trzymać non stop uniesioną głowę, bo może akurat skończyło Ci się kakao i postanowiłeś iść do tego sklepu, obok którego właśnie przechodzę. no nie chcę, to boli. jak to dobrze, że skończył się już ten podły dzień, co mi Cię zabrał.

wiesz jak to jest gdy   patrzysz na... teksty

tylkotylkoty dodano: 1 lipca 2013

wiesz jak to jest gdy , patrzysz na niego i wiesz jak bardzo go kochałaś , ile dla niego poświęciłaś , ile przez niego wycierpiałaś , a on ma cię łagodnie mówiąc w dupie ?

Ona śmiała się bez żadnego... teksty

tylkotylkoty dodano: 1 lipca 2013

Ona śmiała się bez żadnego konkretnego powodu. Nie było żadnych romantycznych kolacji, wyjazdów do kina czy teatru. Były spacery w deszczu bez parasola po chodnikowych dziurach, parkowe wędrówki w towarzystwie komarów, wieczorne spotkania z rozdeptanymi ślimakami pod stopami oraz plac zabaw przy blasku księżyca . ♥

Włożyła słuchawki do uszu.... teksty

tylkotylkoty dodano: 1 lipca 2013

Włożyła słuchawki do uszu. Stanęła na tarasie i wpatrywała się w gwiazdy. W ręku trzymała kieliszek wina. Słuchając jednej piosenki w kółko delektując się każdym łykiem wina, stała tam w ten sposób aż do świtu. Czekała na wschód słońca. Miała nadzieję, że razem z nowym dniem pojawią się nowe nadzieje...

  pobawmy się w miłość ! ty... teksty

tylkotylkoty dodano: 1 lipca 2013

- pobawmy się w miłość ! ty będziesz moim chłopakiem, który kocha mnie nad życie, a ja będę twoją dziewczyną, która świata poza tobą nie widzi ! - po co ? -bo choć przez chwilę chcę czuć tą pieprzoną satysfakcję, że mnie kochasz .

   ...Jego oczy patrzące na mnie z... teksty

tylkotylkoty dodano: 1 lipca 2013

` "...Jego oczy patrzące na mnie z czułością, z pożądaniem, z troską, pamiętam Jego dłonie, pamiętam Jego dotyk, chciałam zapamiętać wszystko, i pamiętam wszystko..."

Patrząc na Ciebie   naszła mnie tak... teksty

tylkotylkoty dodano: 1 lipca 2013

Patrząc na Ciebie , naszła mnie tak cholerna ochota żeby Cię przytulić , że w żołądku zaczęło mnie ściskać , a wątroba mówiła : no dajesz ! tulisz ! .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV