głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty Czasem kiedy mówię że wszystko u mnie w porządku chciałabym żeby ktoś spojrzał mi w oczy uściskał mocno i powiedział... Wiem że wcale tak nie jest. Żałujesz cza

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
Czasem kiedy mówię że wszystko u mnie w porządku chciałabym żeby ktoś spojrzał mi w oczy uściskał mocno i powiedział... Wiem że wcale tak nie jest.
Czasem kiedy mówię  że wszystko u... teksty

tylkotylkoty dodano: 7 lipca 2013

Czasem kiedy mówię, że wszystko u mnie w porządku chciałabym, żeby ktoś spojrzał mi w oczy, uściskał mocno i powiedział... Wiem, że wcale tak nie jest.

Żałujesz czasem ? Czego? Tych... teksty

tylkotylkoty dodano: 7 lipca 2013

Żałujesz czasem ? Czego? Tych zajebiście wspaniałych chwil, dzięki którym mogłam iść dalej z podniesioną głową? Każdego uśmiechu, gdy odczytywałam wiadomość od niego? Nie, nie żałuję.

Niektóre rzeczy robione przez... teksty

tylkotylkoty dodano: 7 lipca 2013

Niektóre rzeczy robione przez przypadek wychodzą nam sto razy lepiej niż te przemyślane...

Ciekawe  czy kiedykolwiek na moje... teksty

tylkotylkoty dodano: 7 lipca 2013

Ciekawe, czy kiedykolwiek na moje 'kocham cię', zaczęło mu bić szybciej serce...

Nie potrafię walczyć o ludzi  po... teksty

tylkotylkoty dodano: 7 lipca 2013

Nie potrafię walczyć o ludzi, po prostu. jak odnoszę wrażenie, że komuś nie zależy na mnie, to się wycofuję, nie chcę przeszkadzać i być zbędnym balastem. znikam.

Został tylko napis ' love forever '... teksty

tylkotylkoty dodano: 7 lipca 2013

Został tylko napis ' love forever ' pod ich zdjęciem .

http:  www.youtube.com... teksty

tylkotylkoty dodano: 7 lipca 2013

Wiesz   to że chciałam się... teksty

tylkotylkoty dodano: 7 lipca 2013

Wiesz , to że chciałam się rozstać wcale nie oznaczało , że przestałam Cię kochać , wcale nie oznaczało , że mi sie znudziłeś, poprostu ja już nie dawałam rady , nie mogłam dalej patrzeć jak to wszystko się psuje , jak coraz bardziej się od siebie oddalamy , jak coraz częściej się kłócimy , wytykamy sobie błędy , coraz rzadziej się spotykamy i piszemy . Nasze rozmowy nie były już takie jak wcześniej ... Myślałam że ta ostatnia przerwa dobrze nam zrobi , że odpoczniemy od siebie , będzie lepiej . Myliłam się .Ta ostatnia laska z którą ostatnio jeszcze przed naszym rozstaniem spacerowałeś i ją przytuliłeś , może zastąpi Ci mnie. Ehh , teraz pozostały mi tylko i wyłącznie wspomnienia , nasze wspólne miejsca , i ta cholerna tęsknota za Tobą . Wierzę , że przestane Cię kochać , że dam radę , za jakiś czas sie może ponownie zakocham . HAH , a wiesz czego się cholernie boję ?! że do przyszłego chłopaka nie poczuje już tego samego co do Ciebie , że nie pokocham go tak bardzo ! ...

“Co sprawia  że człowiek zaczyna... teksty

tylkotylkoty dodano: 7 lipca 2013

“Co sprawia, że człowiek zaczyna nienawidzić sam siebie? Może tchórzostwo. Albo nieodłączny strach przed popełnianiem błędów, przed robieniem nie tego, czego inni oczekują.”

Pomimo tego że się rozstaliśmy i... teksty

tylkotylkoty dodano: 6 lipca 2013

Pomimo tego że się rozstaliśmy i zerwaliśmy kontakt raz na zawsze, życzę Ci abyś był szczęśliwy . Abyś znalazł sobie dziewczynę , która spróbuje Ci mnie zastąpić . Słuchaj swojego serca i postepuj tak jak Ci każe , ale oczywiście nie zapominaj o rozumie . Chcę Ci również podziękować za te wszystkie razem spędzone chwile . I za te najcudowniejsze i za te najgorsze . Dzięki im się wiele nauczyłam , zahartowałam się . Może nie będe już tak bardzo wrażliwa i spokojna. Stanę się bardziej obojętna , pewniejsza siebie , odważniejsza . Dziękuje za to że zawsze byłeś przy mnie . Dziękuję , że mogłam chociaż przez to 9 miesięcy być tak bardzo szczęśliwa . Kocham Cię , skarbie .

Wiesz... Już sie pogodziłam z tym... teksty

tylkotylkoty dodano: 6 lipca 2013

Wiesz... Już sie pogodziłam z tym , że Ciebie nie ma przy mnie. Pogodziłam się z tym , że nigdy już nie będe Twoja . Ty już nie napiszesz . Nie zadzwonisz . Nie będe całowała Twoich ust . Nie będziesz mnie przytulał . Nie przywitamy się nawet głupim ' siema ' . Nawet na to nas nie stać .W końcu dla siebie już nie istniejemy . Ale , wiesz co ? Zajebiście mi Ciebie brakuje . Nadal Cię kocham i zapewne będe kochać . Zapamiętaj to .

Przyjdzie taki moment kiedy oboje... teksty

tylkotylkoty dodano: 6 lipca 2013

Przyjdzie taki moment kiedy oboje zaczniemy co chwilę wspominać nasze wspólnie spędzone chwile. Pzyjdzie taki moment ,że oboje spostrzeżemy jak bardzo nam siebie brakuje. Przyjdzie taki moment, że będziemy zalewać się łzami z tęsknoty. Przyjdzie taki moment że zrozumumiemy że źle postapiliśmy zrywając kontak raz na zawsze . Przyjdzie taki moment , że uświadomimy sobie jak bardzo się kochamy .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV