głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twoja_jedyna “Stary kobietę się kocha mimo wszystko. Po to jest. I masz z nią sypiać masz doznawać nowych doświadczeń ma być wam cudownie ale nie tylko wokół tego się to krę

twoja_jedyna

twoja_jedyna.moblo.pl
“Stary kobietę się kocha mimo wszystko. Po to jest. I masz z nią sypiać masz doznawać nowych doświadczeń ma być wam cudownie ale nie tylko wokół tego się to kręci.
“Stary  kobietę się kocha  mimo... teksty

twoja_jedyna dodano: 23 listopada 2015

“Stary, kobietę się kocha, mimo wszystko. Po to jest. I masz z nią sypiać, masz doznawać nowych doświadczeń, ma być wam cudownie - ale nie tylko wokół tego się to kręci. Przytulaj ją. Daj jej swoją bluzę, gdy będzie marzła i daj jej serce, kiedy odda Ci swoje. Zważywszy na to, że jest delikatniejsza, kurwa, nie rań jej.”

Zaczęła płakać  zsunęła się z... teksty

twoja_jedyna dodano: 23 listopada 2015

Zaczęła płakać; zsunęła się z moich kolan i płakała leżąc na podłodze; i nigdy przedtem ani potem nie słyszałem już takiego płaczu. Tak płakaliby chyba tylko umarli, którym przyszłoby zmartwychwstać i żyć po raz drugi.

Najpiękniejsze relacje w naszym... teksty

twoja_jedyna dodano: 23 listopada 2015

Najpiękniejsze relacje w naszym życiu to te, których nikt się nie spodziewał. Te, które wzbudzają takie zdumienie, że masz ochotę powiedzieć o nich światu. Przecież podświadomie czujesz, że takie uczucia trzeba wykrzyczeć. Najpiękniejsze relacje to te, o których sam myślisz: "Cholera, kto by pomyślał?".

A wystarczy mocno przytulić  z taką... teksty

twoja_jedyna dodano: 23 listopada 2015

A wystarczy mocno przytulić, z taką siłą i zarazem czułością, że właśnie takim dotykiem, można przekazać kobiecie najwspanialsze wyznanie miłości.

W stosunkach między kobietą a... teksty

twoja_jedyna dodano: 23 listopada 2015

W stosunkach między kobietą a mężczyzną nie ma partnerskiego traktowania. Facet ma podbijać, napierać, przygniatać do ściany, klepnąć ostro w tyłek, ale odsunąć krzesło i wstać kiedy ona podchodzi. I mówić jej co ona ma robić. Bo kobiety uwielbiają jak ktoś im mówi co mają robić. To proste. Nie proś. Bierz. Nie pytaj. Działaj. Kiedy kobieta mówi nie, a Tobie zależy próbuj tak długo, aż będzie twoja. I nie obiecuj, jeśli czegoś nie czujesz.

Trzeba żyć bez względu na to  ile... teksty

twoja_jedyna dodano: 23 listopada 2015

Trzeba żyć bez względu na to, ile razy runęło niebo..

Musisz zrozumieć  że nie jestem... teksty

twoja_jedyna dodano: 23 listopada 2015

Musisz zrozumieć, że nie jestem już tą dziewczyną, którą byłam kiedyś. Nie jestem doskonała, jak nikt z nas. Miotam się, gdy mam dokonać wyboru, popełniam błędy i często nie bardzo wiem, kim naprawdę jestem, co właściwie robię, czy moje życie w ogóle ma jakiś sens. — Nicholas Sparks “Dla Ciebie wszystko''

Nie całował. Tulił. I pierwszy raz... teksty

twoja_jedyna dodano: 23 listopada 2015

Nie całował. Tulił. I pierwszy raz czułam większe pożądanie, niż gdyby mnie rozebrał z każdej warstwy ubrań. Straszne. Gdyż nie chciałam, aby przestał tulić.

Ja już w to nie wierze teksty twoja_jedyna dodał komentarz: Ja już w to nie wierze do wpisu 23 listopada 2015
Trzeba ten skarb zobaczyć w kimś innym..nie jest nam dane tylko jedna osobe kochac bo to byloby tragiczne moze czasem musimy dluzej poczekac. teksty twoja_jedyna dodał komentarz: Trzeba ten skarb zobaczyć w kimś innym..nie jest nam dane tylko jedna osobe kochac bo to byloby tragiczne,moze czasem musimy dluzej poczekac. do wpisu 22 listopada 2015
Jeśli jest coś pięknego  jeśli... teksty

twoja_jedyna dodano: 22 listopada 2015

Jeśli jest coś pięknego, jeśli dwoje ludzi się kocha, jeśli są szczęśliwi, to się nie szuka niczego innego, żadnego substytutu. Kiedy byłam zakochana, miałam gdzieś facetów, inni mężczyźni zupełnie mnie nie obchodzili, nawet gdyby stanął przede mną książę na białym koniu, pewnie bym nie zauważyła. Liczył się on i tylko on. I to jest najważniejsze: być z kimś i nie szukać wrażeń na boku. Być z kimś tak na sto procent, całym sobą.

Ludzie nie wybierają  w kim się... teksty

twoja_jedyna dodano: 22 listopada 2015

Ludzie nie wybierają, w kim się zakochują. Mogą jedynie wybrać, kogo dalej będą kochać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV