głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twoja_jedyna Jesteś uwięziony między tym co czujesz a tym co wypada zrobić i co pomyślą inni. Zawsze wybieraj to co sprawia że możesz być szczęśliwy. Chyba że chcesz by szcz

twoja_jedyna

twoja_jedyna.moblo.pl
Jesteś uwięziony między tym co czujesz a tym co wypada zrobić i co pomyślą inni. Zawsze wybieraj to co sprawia że możesz być szczęśliwy. Chyba że chcesz by szczęśli
Jesteś uwięziony między tym  co... teksty

twoja_jedyna dodano: 24 listopada 2015

Jesteś uwięziony między tym, co czujesz, a tym, co wypada zrobić i co pomyślą inni. Zawsze wybieraj to, co sprawia, że możesz być szczęśliwy. Chyba że chcesz, by szczęśliwi byli wszyscy oprócz Ciebie.

To łatwe wywołać uśmiech na... teksty

twoja_jedyna dodano: 24 listopada 2015

To łatwe wywołać uśmiech na czyjejś twarzy. Sztuką jest sprawić, by uśmiechało się serce. To stąd tyle w nas smutku - mało kto próbuje dotrzeć głębiej. Czasami nikt.

Nie byłeś w moim typie  dopóki... teksty

twoja_jedyna dodano: 24 listopada 2015

Nie byłeś w moim typie, dopóki przez przypadek nie spojrzałeś w moje oczy.

Jeśli już na siebie trafiliście... teksty

twoja_jedyna dodano: 24 listopada 2015

Jeśli już na siebie trafiliście – to gwiazdy tak chciały.

''Jeżeli chcę cokolwiek osiągnąć... teksty

twoja_jedyna dodano: 24 listopada 2015

''Jeżeli chcę cokolwiek osiągnąć w życiu, muszę to po prostu zrobić sama - bo nikt inny za mnie tego nie zrobi. ” — Beata Pawlikowska - "W dżungli życia"

Wydaje nam się  że na świecie jest... teksty

twoja_jedyna dodano: 24 listopada 2015

Wydaje nam się, że na świecie jest tylko jedna osoba, którą możemy kochać. A później spotykamy kogoś innego i dziwimy się, że kiedyś tak myśleliśmy.

Potrzebuje mężczyzny  który... teksty

twoja_jedyna dodano: 24 listopada 2015

Potrzebuje mężczyzny, który eksploduje, kiedy pomyśli, że może mnie stracić.

Rzeczy  o których się mówi... teksty

twoja_jedyna dodano: 24 listopada 2015

Rzeczy, o których się mówi najczęściej żartując, to są na ogół właśnie rzeczy, które sprawiają kłopoty; nie przyznajemy się do tych kłopotów, może z tajoną nadzieją, że właśnie osoba, z którą się rozmawia, słysząc że sobie żartujemy z tego, pomyśli, że to nieprawda.

Miłość zaczyna się w jednym... teksty

twoja_jedyna dodano: 23 listopada 2015

Miłość zaczyna się w jednym, bardzo konkretnym momencie: otóż ona zaczyna się wtedy, kiedy w drugiej stronie, tej którą kochamy, rozpoznajemy jej słabości. szczególnie kiedy poznamy już ogromną ilość tych słabości i DECYDUJEMY SIĘ NA TO, ŻEBY POKOCHAĆ TĘ OSOBĘ WŁAŚNIE W TYCH JEJ SŁABOŚCIACH. Otóż miłość to nie jest fascynacja drugą osobą. Miłość to nie jest takie zauroczenie pięknem drugiej osoby(...) Miłość zaczyna się wtedy , kiedy OPRÓCZ TYCH WSZYSTKICH CUDOWNYCH, PRZEPIĘKNYCH RZECZY nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza , tam nędza , tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś , z czym nie wiem jak żyć.I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham te osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, DOPIERO TUTAJ ZACZYNA SIĘ MIŁOŚĆ.

''wiesz kto to przyjaciel ?... teksty

twoja_jedyna dodano: 23 listopada 2015

''wiesz kto to przyjaciel ? przyjaciel to osoba od której nie wymagasz by Cię kochała, bo i tak Cię kocha. nie wymagasz by przy Tobie była, bo i tak przy Tobie jest. nie wymagasz, żeby z Tobą płakała, bo i tak płacze. nie wymagasz zaproszeń, bo zawsze czujesz się zaproszony. przyjaciel to osoba, która nigdy nie będzie chciała Cię zranić.I wiesz ze zawsze możesz na nią polegać i nigdy cie nie zostawi... ”

Uśmiechnij się do siebie. Obejmij... teksty

twoja_jedyna dodano: 23 listopada 2015

Uśmiechnij się do siebie. Obejmij ramionami. Bądź dla siebie dobra. Nawet jeśli dzisiaj chciałabyś po prostu zniknąć - zostań. Jutro też jest dzień. Wszystko będzie dobrze. ” — Alice Bloom

Pan Bóg zabiera człowieka wtedy... teksty

twoja_jedyna dodano: 23 listopada 2015

Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV