głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tusiavvv Wiesz dlaczego uwielbiam patrzeć w twoje oczy?. Nie dlaczego? Bo widzę w nich twoje myśli . Uwielbiam kiedy usypia mnie bicie Twojego serca. Dlaczego pozwoliłe

tusiavvv

tusiavvv.moblo.pl
Wiesz dlaczego uwielbiam patrzeć w twoje oczy?. Nie dlaczego? Bo widzę w nich twoje myśli .
  Wiesz  dlaczego uwielbiam patrzeć... teksty

tusiavvv dodano: 17 lipca 2011

- Wiesz ,dlaczego uwielbiam patrzeć w twoje oczy?. - Nie, dlaczego? - Bo widzę w nich twoje myśli .

  Uwielbiam kiedy usypia mnie bicie... teksty

tusiavvv dodano: 17 lipca 2011

" Uwielbiam kiedy usypia mnie bicie Twojego serca."

  Dlaczego pozwoliłeś mi tyle na... teksty

tusiavvv dodano: 17 lipca 2011

- Dlaczego pozwoliłeś mi tyle na Ciebie czekać? - Próbowałem się od Ciebie uwolnić, ale im więcej próbowałem, tym więcej o Tobie myślałem. Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię potrzebuję. Uwielbiam Twój uśmiech, każde Twoje spojrzenie jest dla mnie skarbem. Kocham Cię. I tak siedzieli przy świetle zachodzącego słońca. Kiedy już mieli się pocałować, otworzyła oczy. Gdy ujrzała różowe ściany swojego pokoju odczuła ogromny żal, że nie zdarzyło się to naprawdę.

uwielbiam być przy Tobie. czuć... teksty

tusiavvv dodano: 17 lipca 2011

uwielbiam być przy Tobie. czuć Twoje ciepło i wsłuchiwać się w bicie Twojego serca.

 co we mnie lubisz?   Uwielbiam jak... teksty

tusiavvv dodano: 17 lipca 2011

-co we mnie lubisz? -Uwielbiam jak rozpalonymi wargami dotykasz mego ciała. Twój rozmarzony wzrok, pełen nadziei i szczęścia. Twój uśmiech, tak subtelny i czarujący. Twoje podejście do życia, miękkie włosy i ręce, w których spoczywa nasza przyszłość.

  Przytul mnie   poprosiła i... teksty

tusiavvv dodano: 17 lipca 2011

- Przytul mnie - poprosiła i popatrzyła na niego błagalnym wzrokiem. A on nie zastanawiając się długo objął ją czule. I tak siedzieli, nie patrząc na upływający czas. Nie mówili nic. Słowa nie były potrzebne. W końcu jednak odezwał się: - Nawet nie wiesz jak bardzo mi Cię brakowało. Jesteś dla mnie całym światem. Już nigdy Cię nie opuszczę.

Żyję pomiędzy ludźmi  których... teksty

tusiavvv dodano: 17 lipca 2011

Żyję pomiędzy ludźmi, których lubię, podziwiam, nie toleruję, kocham, szanuję, omijam, z którymi uwielbiam rozmawiać. których nie rozumiem, nie znam, wielbię i nienawidzę. I pośród tych ludzi codziennie szukam chociaż jednego szczerego uśmiechu. A wieczorem każdego dnia, mam dla siebie dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobra jest taka, że owszem zazwyczaj znajduję ten prawdziwy, piękny uśmiech. Ale niestety Zła przypomina mi, że całkowicie przypadkiem znalazłam również tysiąc okrutnych, kłamliwych uśmiechów.

Ona lubi sok jabłkowy  ja zaś... teksty

tusiavvv dodano: 17 lipca 2011

Ona lubi sok jabłkowy, ja zaś uwielbiam pomarańczowy. Ona ma piękne, niebieskie oczy,które zmieniają się w szare i wyglądają jak piękny ocean. a ja jestem posiadaczką czekoladowych. Ona mówi, że osiągnę swój cel, a ja wierze jej bo ufam bezgranicznie .

Lubię słowa  Twoje słowa.... teksty

tusiavvv dodano: 17 lipca 2011

Lubię słowa, Twoje słowa. Uwielbiam kiedy je wypowiadasz, w ten Twój romantyczny sposób. Najbardziej przepadam za chwilą kiedy mówisz "kocham" akcentując każdą sylabę, bo zawsze po "kocham" jest to króciutkie "Cię", zaimek, który zawsze podkreślasz, abym czuła, że jestem najważniejsza.

Uwielbiam gdy mogę usłyszeć Twój... teksty

tusiavvv dodano: 17 lipca 2011

Uwielbiam gdy mogę usłyszeć Twój uśmiech przez telefon.

najbardziej uwielbiam przypadkowe... teksty

tusiavvv dodano: 17 lipca 2011

najbardziej uwielbiam przypadkowe spotkania z Tobą.

Może w pewnym sensie jestem... teksty

tusiavvv dodano: 17 lipca 2011

Może w pewnym sensie jestem masochistką.. Uwielbiam czytać te stare wiadomości od Ciebie, w których nazywałeś mnie "Kochaniem", "Twoją Kochaną Myszką", "Skarbem", "Księżniczką".. Jak bardzo chciałeś dostać buziaka ode mnie, a ja tak cholernie się tego obawiałam.. Uwielbiałam Cię denerwować, byłeś wtedy tak bardzo uroczy, kochałam, ba! nadal kocham ten wyraz twarzy..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV