głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jak najbardziej . teksty tusiavvv dodał komentarz: jak najbardziej . do wpisu 23 października 2011
Potrzebuję Cię ponieważ Cię Kocham . teksty

tusiavvv dodano: 23 października 2011

Potrzebuję Cię ponieważ Cię Kocham .

  Kocham Cię .   Wybacz ale to nie... teksty

tusiavvv dodano: 20 października 2011

- Kocham Cię . - Wybacz,ale to nie ma sensu muszę Cię zostawić. To dla Twojego dobra zapomnij o Mnie, o tym co było. - Ale jak? Nie to nie możliwe.. - Właśnie,że możliwe,jesteś dla Mnie nikim,nie kocham cię,muszę od ciebie odejść. - Wiesz co? Nienawidze Cię , znienawidziłam Cię w przeciągu kilku sekund. Zadowolony jesteś? - Tak! o to Mi chodziło.. Wolę żebyś Mnie nienawidziła szybciej o Mnie zapomnisz ..

2PAC    teksty tusiavvv dodał komentarz: 2PAC[*] do wpisu 20 października 2011
Krzyś ścisnął w ręce łapkę... teksty

tusiavvv dodano: 19 października 2011

Krzyś ścisnął w ręce łapkę Misia i powiedział ze łzami w oczach "Wiesz, Kubusiu, niedługo będę musiał odejść". Miś posmutniał i zapytał drżącym głosem "Dlaczego? Czy nie byłem dla Ciebie dobrym przyjacielem?". "Oczywiście, że byłeś dla mnie dobrym przyjacielem, Kubusiu. Zawsze pocieszałeś mnie, kiedy miałem zły humor. Cieszyłeś się, gdy w moim życiu wydarzyło się coś wesołego. Nie pozwalałeś mi robić żadnych głupstw. Dzięki Tobie, Kubusiu, wyrosłem na porządnego mężczyznę. Dziękuję Ci za wszystkie spędzone razem chwile. Zawsze pozostaną w mojej głowie i sercu." - odpowiedział chłopiec i na dobre się rozpłakał. "Więc dlaczego odchodzisz, Krzysiu?" ponownie spytał Miś z niedowierzaniem w oczach. Krzyś wstał, otarł łzy i powiedział znacznie uspokojony "Bo takie jest życie. Ludzie odchodzą, zamykają rozdziały i palą za sobą mosty. Z tym nie da się walczyć, do tego trzeba się po prostu przyzwyczaić...".

Jesteś wariatem   tak wiesz o tym.... teksty

tusiavvv dodano: 16 października 2011

Jesteś wariatem - tak wiesz o tym. Tak jak o tym,że z przekonania jestem za Arką, chociaż wcale nie jeżdże na mecze bo nie ciągknie Mnie do tego wcale. Dzwonisz i pytasz czy pojadę z Tobą na mecz Lechi, odpowiadam,że nie ma opcji, i się zaczyna, prosisz Mnie żebym pojechała, ja mówię że się zastanowie wiedząc o tym,że i tak nie pojadę. Najlepsze jest to,że później wyskakujesz z tekstem, że kupiłeś już dwa bilety i za dwa tyg Mnie na ten mecz zabierasz. Odpowiadam Ci,żebyś wziął kolegę to masz wymówkę,że Oni już też pokupowali bilety. i co ja mam z Tobą zrobić ?

ona jest zajebista :  teksty tusiavvv dodał komentarz: ona jest zajebista :) do wpisu 8 października 2011
The Bangles   Eternal Flame :D teksty tusiavvv dodał komentarz: The Bangles - Eternal Flame :D do wpisu 6 października 2011
ubierz tak :D ostatnio byłam też tak ubrana . moim zdaniem dobrze się to komponuje :  teksty tusiavvv dodał komentarz: ubierz tak :D ostatnio byłam też tak ubrana . moim zdaniem dobrze się to komponuje :) do wpisu 3 października 2011
dajcie tytuły fajnych filmów :D :  teksty

tusiavvv dodano: 3 października 2011

dajcie tytuły fajnych filmów :D :*

piateczka   teksty tusiavvv dodał komentarz: piateczka;* do wpisu 25 września 2011
a pamiętasz jak spotykałyśmy się... teksty

tusiavvv dodano: 25 września 2011

a pamiętasz jak spotykałyśmy się prawie codziennie? jak na każdym portalu było milion spamów? pamiętasz jak nie wyobrażałyśmy sobie dnia bez siebie? jak zawsze brałyśmy aparat i szłyśmy sama wiesz gdzie? pamiętasz? bo ja tęsknie lecz mam nadzieję w sercu,że Naprawimy to ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV