głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tusiavvv a dzisiaj mam już tylko Jego. tą słodką mordeczkę która jest obok mnie zawsze Jego ciepłe dłonie i ramiona w które wpadam. mam kogoś kto mimo moich wyborów zaws

tusiavvv

tusiavvv.moblo.pl
a dzisiaj mam już tylko Jego. tą słodką mordeczkę która jest obok mnie zawsze Jego ciepłe dłonie i ramiona w które wpadam. mam kogoś kto mimo moich wyborów zawsze jes
a dzisiaj mam już tylko Jego. tą... teksty

tusiavvv dodano: 16 października 2012

a dzisiaj mam już tylko Jego. tą słodką mordeczkę która jest obok mnie zawsze, Jego ciepłe dłonie i ramiona w które wpadam. mam kogoś kto mimo moich wyborów zawsze jest obok, zawsze powtarza że damy radę. dziękuję Ci Boże za Niego, bo dzisiaj idąc sama już bym sobie nie poradziła..

wspomnienia budują samą mnie.... teksty

tusiavvv dodano: 16 października 2012

wspomnienia budują samą mnie. każde jest ważne, nawet te które zrujnowały nam jakiś okres w życiu.. żyjemy nimi, bo przecież pamięta się to co sprawiło uśmiech na naszej twarzy. być może bolą bardziej niż wbijany w serce nóż, ale bez nich nic nie będzie takie same. my będziemy zupełnie kimś innym.

dziękuję   sprawiasz  że się... teksty

tusiavvv dodano: 5 października 2012

dziękuję - sprawiasz, że się uśmiecham. szczerze uśmiecham, najpiękniejszym z uśmiechów jakie mam. dziękuję, warto było pospinać się przez pół popołudnia, byleby tylko móc zamienić z Tobą milion słów. opłacało się denerwować na Ciebie, byleby tylko móc później wtulić się w Ciebie i po prostu podziękować za to, że jesteś.

nie chcę wracać. nie chcę już... teksty

tusiavvv dodano: 5 października 2012

nie chcę wracać. nie chcę już krzyku, kłótni i łez.

tak zawsze byłam pewna Jego... teksty

tusiavvv dodano: 5 października 2012

tak,zawsze byłam pewna Jego miłości.dlaczego?bo gdy płakałam i było mi smutno,ocierał moje łzy i robił wszystko by na mojej twarzy pojawił się uśmiech.gdy miałam dość wszystkiego i wszystkich,i gdy odpychałam od siebie każdego,On zawsze mimo wszystko był obok.gdy leżałam w łóżku przeziębiona,z czerwonym nosem,i podkrążonymi oczami, przychodził do mnie i mówił,że i tak nadal jestem piękna.gdy byłam pijana do nieprzytomności-nie krzyczał,po prostu podnosił mnie z gleby,i niósł do domu.gdy nie miałam siły walczyć o Naszą miłość,dawał mi energię,najcudowniejszym spojrzeniem jakie znam.gdy chciałam odejść,walczył o Nas z całych sił.gdy się przewracałam-mimo tego,że nie mógł powstrzymać się od śmiechu,podawał mi rękę i podnosił mnie.gdy rzucałam w Niego różnymi przedmiotami,nie cofnął się nawet na centymetr.gdy wpadałam w szał, i biłam Go z całej siły po twarzy, znosił ciosy, a ja po chwili i tak lądowałam w Jego ramionach

codziennie uwodził mnie od nowa.... teksty

tusiavvv dodano: 5 października 2012

codziennie uwodził mnie od nowa. codziennie czułam się tak jakby dopiero zaczynał się o mnie starać. każda randka wyglądała tak jak pierwsza. codziennie odkrywałam w Nim coś nowego. każde 'kocham Cię' skierowane w moją stronę było coraz mocniejsze. każdy, nawet najmniejszy upominek od Niego, miał przeogromną wartość. każdy dotyk był jak ten, kiedy pierwszy raz wsunął rękę pod moją bluzkę.

tak  widziałam łzy mężczyzny.... teksty

tusiavvv dodano: 5 października 2012

tak, widziałam łzy mężczyzny. lecące jedna po drugiej. widziałam żal i smutek na Jego twarzy. słyszałam jak krzyczał wniebogłosy, że traci ukochaną osobę. cierpiał przeze mnie.. cierpiał, a ja nie mogłam nic zrobić, nic poradzić.. nie czułam już tego samego.

kocham Go prze najbardziej na... teksty

tusiavvv dodano: 5 października 2012

kocham Go prze najbardziej na świecie, i nie oddam nigdy, nikomu!

Nie wyobrażam Sobie  aby miało go... teksty

tusiavvv dodano: 5 października 2012

Nie wyobrażam Sobie, aby miało go teraz zabraknąć. Mimo kilku godzin zwątpień, mimo kilku sprzeczek nadal jesteśmy razem, nadal budujemy to na czym obojgu nam zależy, na naszej miłości do Siebie. Na naszym związku, który mimo potknięć stoi na najlepszym fundamencie, na wzajemnym zaufaniu do Siebie. Nie chcę myśleć o tym, że któregoś dnia któreś z Nas mogłoby zrezygnować z tego aby dbać o to co jest między Nami. Wiem, że mamy w Sobie siłę na najgorsze chwile, najtrudniejsze dni. A dlaczego? bo jesteśmy w tym wszystkim razem, razem przez to przejdziemy, dzięki temu co Nas łączy, wiem że nie poddamy się nigdy. Nasza wzajemna miłość daje Nam siłę, aby przetrwać wszystko co złe, bo to z biegiem czasu pójdzie w zapomnienie, i zostanie Nam nasza miłość, nasze szczęśliwe zakończenie, i same piękne chwile przy swoim boku.

Coraz częściej zastanawiam się co... teksty

tusiavvv dodano: 5 października 2012

Coraz częściej zastanawiam się co się z Nami stało. jak bardzo przez tak króki okres czasu zmieniło się każde z Nas. kiedyś tak wiele Nas łączyło. byliśmy w stanie zrobić dla siebie wszystko. a dziś? zero porozumienia. miliony raniących słów. krzyk i łzy - a gdzieś pomiędzy tym wszystkim Nasza mała miłość, która oddala się z każdym dniem coraz bardziej. nigdy nie myślałam, że nadejdzie ten dzień, kiedy powiem, że nie chcę budzić się już obok Ciebie. to przecież było takie piękne. to przecież trwało tak długo - ale wszystko się kiedyś kończy. to chyba jedyne sensowne wytłumaczenie...

Dzisiaj mija 57 dzień  od czasu... teksty

tusiavvv dodano: 5 października 2012

Dzisiaj mija 57 dzień, od czasu kiedy Go poznałam, od czasu kiedy spojrzałam w jego oczy, poznałam zapach od którego jestem teraz uzależniona, od czasu kiedy poznałam chłopaka o którym zawsze marzyłam. Poznałam tego łysego dresiaka, bez którego nie wyobrażam Sobie teraz życia. Dzisiaj mija 56 dni od pierwszego pocałunku, 43 dni od kiedy oficjalnie jesteśmy razem, 38 dni od czasu gdy dowiedziałam się,że Mnie kocha, . Jeszcze jakiś czas temu po tych wszystkich rozczarowaniach, złamanych sercach nie pomyślałabym,że będę potrafiła pokochać kogoś kiedykolwiek tak bardzo i bezgranicznie, teraz jestem już przekonana, że nigdy nikogo bardziej nie pokocham, nie chce pokochać. Jestem pewna, że chce spędzić przy Nim resztę swojego życia, chcę dać mu tą miłość, to uczucie, że jest dla mnie wszystkim tym co mam, jest sensem mojego życia.

Dzisiaj po 6 miesiącach... teksty

tusiavvv dodano: 29 stycznia 2012

Dzisiaj po 6 miesiącach , zadzwoniłeś do Mnie.. Twoja ksywka, która wyświetliła sie na Moim wyświetlaczu w telefonie, naprawdę Mnie przeraziła.. Po tym wszystkim, co się zdarzyło Ty postanowiłeś zadzwonić, odebrałam z niepewnością i usłyszałam Twoje pewne Siebie 'Cześć Księżniczko' , i nie mogąc sama sobie uwierzyć szczerze się uśmiechnęłam. Brakowało Mi tego, mimo wszystko cholernie Mi tego brakowało. Rozmawialiśmy tak, jakby te wszystkie złe wydarzenia nic nie znaczyły, jakby nie miały miejsca w Naszym życiu. To niesamowite uczucie ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV