głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
trzymajfason Dzisiaj robią krzywdę jutro udają niewinnych to ludzie o dwóch twarzach bez charakteru zasad umieją manipulować wiedzą kiedy się wycofać nie bądź podejrzliwy le

trzymajfason

trzymajfason.moblo.pl
Dzisiaj robią krzywdę jutro udają niewinnych to ludzie o dwóch twarzach bez charakteru zasad umieją manipulować wiedzą kiedy się wycofać nie bądź podejrzliwy le
Dzisiaj robią krzywdę jutro udają... teksty

trzymajfason dodano: 8 stycznia 2011

Dzisiaj robią krzywdę jutro udają niewinnych to ludzie o dwóch twarzach, bez charakteru, zasad umieją manipulować, wiedzą, kiedy się wycofać nie bądź podejrzliwy, lecz mniej oczy dookoła dziś najlepszego kumpla możesz mieć za wroga w każdym człowieku trochę diabła trochę Boga więc uważaj z kim rozmawiasz, komu podajesz rękę nie chwal się wszystkim, jak dziecko wszystkim tak jak przed psami trzymaj język za zębami !

Uważaj człowieku kto po drugiej... teksty

trzymajfason dodano: 8 stycznia 2011

Uważaj człowieku kto po drugiej stronie stoi, bo wszędzie wuchta gnoi, kurwa fałszywych ludzi !

Wychodząc z przyjaciółkami na... teksty

trzymajfason dodano: 8 stycznia 2011

Wychodząc z przyjaciółkami na miasto wpadłyśmy na pomysł, że pójdziemy do kosmetycznego pooglądac perfumy. Powoli przebierając je w męskich i damskich oceniałyśmy które ładne a które śmierdzą. w końcu wpadłam na znajomą mi butelkę, powąchałam i pomyślałam sobie ' skądś znam ten zapach ' hm, tak to były jego perfumy. do tej pory, mimo tego że mineły już 3 godziny od naszej wizyty w sklepie ciągle czuję ten kurewski i kojarzący mi sie ze skurwysyństwem zapach.

Wracając od przyjaciółki  z dobrym... teksty

trzymajfason dodano: 8 stycznia 2011

Wracając od przyjaciółki, z dobrym bitem w uszach i rozkminami w głowie na kolejny dzień poczułam się ważna, bo znów napisałeś że mnie kochasz.

Gdy przypominam sobie te momenty   w... teksty

trzymajfason dodano: 8 stycznia 2011

Gdy przypominam sobie te momenty - w którym znów zostałam na gadu do 3 dlatego że mnie o to prosiłeś, gdy zabrałam mamie telefon specjalnie żeby z Tobą popisac, gdy okłamałam tych najbliższych że nie mogę z nimi dzisiaj wyjśc bo mnie brzuch boli, a tak naprawde powodem było to że znów poprosiłeś mnie o to żebym została, mam ochotę przywalic sobie w twarz i powiedziec ' teraz widzisz jaka głupia jesteś ?! przecież on sie nigdy nie zmieni zrozum to ! '

Teraz patrząc z tego punktu widzenia... teksty

trzymajfason dodano: 8 stycznia 2011

Teraz patrząc z tego punktu widzenia, gdy czytam naszą bodajże 5-o godzinną rozmowe, w której jak twierdzisz z trudem wydusiłeś z siebie ' brakuje mi Ciebie ' mam jeszcze gorsze zdanie o Tobie, niż 2 dni temu.

Widzisz? i znów Ci zaufałam  tyle... teksty

trzymajfason dodano: 8 stycznia 2011

Widzisz? i znów Ci zaufałam, tyle że z znieczuleniem. Gdybym nie przewidziała faktu, że znów tak będzie teraz pewnie siedziała był pod kołdrą zalewając się poraz enty łzami, za dobrze Cię znam ' mój drogi '

Ogarnij się Iza  bo sperme masz we... teksty

trzymajfason dodano: 8 stycznia 2011

Ogarnij się Iza, bo sperme masz we włosach, teraz juz wszyscy wiedzą że zrobiłaś sztosa.

Wychowana na blokach  moim wrogiem... teksty

trzymajfason dodano: 8 stycznia 2011

Wychowana na blokach, moim wrogiem jest koka !

Siedząc z siostrą i zamulając... teksty

trzymajfason dodano: 8 stycznia 2011

Siedząc z siostrą i zamulając przed kompem usłyszałam jak otwierają sie drzwi. Odwracając sie ujrzałyśmy w nich stojącego siąsiada - dobrego kumpla naszej rodziny, od dzieciaka. Zaczął szybko nakręcac rozmowe i robił wszystko żeby nas rozbawic żebyśmy tak nie zamulały, uwielbiam go za to, ze zawsze potrafi poprawic nam humor samym tym że jest.

Szacunek za szacunek frajerstwo za... teksty

trzymajfason dodano: 8 stycznia 2011

Szacunek za szacunek frajerstwo za frajerstwo !

Bo ty palisz papierosa chodz nie... teksty

trzymajfason dodano: 8 stycznia 2011

Bo ty palisz papierosa chodz nie umiesz sie zaciagac, ale luzik dobra papieros juz dogasa, chodz nie lubisz alkoholu to zamowisz se browara.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV