głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
traszkaa Ty naprawdę nie rozumiesz prawda? rzekła. Ja wcale nie chcę wszystkiego czego pragnę. Nikt tego nie chce. Nie tak naprawdę. Co to za zabawa dostawać wszystko o

traszkaa

traszkaa.moblo.pl
Ty naprawdę nie rozumiesz prawda? rzekła. Ja wcale nie chcę wszystkiego czego pragnę. Nikt tego nie chce. Nie tak naprawdę. Co to za zabawa dostawać wszystko o cz
 Ty naprawdę nie rozumiesz  prawda?... teksty

traszkaa dodano: 18 sierpnia 2014

"Ty naprawdę nie rozumiesz, prawda? - rzekła. - Ja wcale nie chcę wszystkiego, czego pragnę. Nikt tego nie chce. Nie tak naprawdę. Co to za zabawa dostawać wszystko, o czym się marzy, tak po prostu? Wtedy to nic nie znaczy. Zupełnie nic".

 Był moim kochankiem i najlepszą... teksty

traszkaa dodano: 18 sierpnia 2014

"Był moim kochankiem i najlepszą przyjaciółką jednocześnie. Takie coś zdarza sie tylko w filmach i to tych z Kalifornii. Mnie zdarzyło sie naprawdę w deszczowym Dubinie. Dawał mi wszystko i nic nie chciał w zamian. Nic zupełnie. Żadnych obietnic, żadnych przyrzeczeń, żadnych przysiąg, że "tylko on i nikt inny". Po prostu nic. To była ta jedyna, potworna wada. Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje pewność, że będzie na wieczność. Boisz się tylko, że ta wieczność-bez tych standardowych obietnic- będzie krótka."

 Miłość w końcu was dopadnie.... teksty

traszkaa dodano: 26 czerwca 2014

"Miłość w końcu was dopadnie. Uwierz mi, przed nią nie ma ucieczki."

 Nie ma drugich szans  są tylko... teksty

traszkaa dodano: 26 czerwca 2014

"Nie ma drugich szans, są tylko inne. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, życie zawsze będzie inne niż wtedy, gdybyś podjął inną"

 Przyrzekli sobie cierpliwość w... teksty

traszkaa dodano: 26 czerwca 2014

"Przyrzekli sobie cierpliwość w chwilach, gdy łatwo o utratę cierpliwości, szczerość, gdy łatwo o kłamstwo, i wyrazili świadomość faktu, że tylko upływ czasu może dowieść prawdziwego oddania"

Jeśli nie znajdujesz w czymś... teksty

traszkaa dodano: 28 maja 2014

Jeśli nie znajdujesz w czymś przyjemności, nie ma sensu do tego się brać.

Nie chodź tam  dokąd może... teksty

traszkaa dodano: 6 maja 2014

Nie chodź tam, dokąd może zaprowadzić cię droga; zamiast tego idź tam, gdzie ścieżki nie ma w ogóle, i pozostaw za sobą szlak.

Szczęście nie jest prze­cież... teksty

traszkaa dodano: 2 maja 2014

Szczęście nie jest prze­cież sta­nem wie­cznym. Zresztą też i nie ok­re­sowym. Szczęście to po pros­tu ta­ki skur­cz ser­ca, które­go doz­na­je się cza­sami, kiedy człowieka prze­pełnia ta­ka ra­dość, że wprost trud­no ją znieść. Zni­ka równie szyb­ko jak się po­jawia. I nie ma go, dopóki nie na­dej­dzie zno­wu, by spra­wić, że człowiek uz­na życie za naj­wspa­nial­szy dar.

Najgorsze chwile w życiu to te... teksty

traszkaa dodano: 15 kwietnia 2014

Najgorsze chwile w życiu to te, kiedy nic się nie dzieje, bo to oznacza, że zaraz trafi człowieka coś niedobrego.

I znowu czas zatoczył koło.... teksty

traszkaa dodano: 15 kwietnia 2014

I znowu czas zatoczył koło. Siedzisz rano z papierosem i kawą, spoglądając na to wszys­tko i uświadamiasz sobie, że pomimo tak wielu zmian, nie zmieniło się nic.

 Niektórzy ludzie sprawiają  że... teksty

traszkaa dodano: 17 marca 2014

"Niektórzy ludzie sprawiają, że chce się być kimś lepszym, niż się jest. Dzięki nim odkrywamy swoje prawdziwe znaczenie, prawdziwą tożsamość. Przy nich umiemy latać, przy innych nie da się nawet biec, można tylko stać w miejscu albo z trudem powłóczyć nogami".

 Życia nie mierzy się ilością... teksty

traszkaa dodano: 5 marca 2014

"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV