głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
traszkaa Cztery godziny snu z tobą w ramionach daje mi więcej niż osiem godzin przewracania się w pościeli gdy cię ze mną nie ma. Jeaniene Frost z książki This Side of t

traszkaa

traszkaa.moblo.pl
Cztery godziny snu z tobą w ramionach daje mi więcej niż osiem godzin przewracania się w pościeli gdy cię ze mną nie ma. Jeaniene Frost z książki This Side of
Cztery godziny snu z tobą w... teksty

traszkaa dodano: 5 września 2014

Cztery godziny snu z tobą w ramionach daje mi więcej niż osiem godzin przewracania się w pościeli, gdy cię ze mną nie ma. - Jeaniene Frost (z książki This Side of the Grave)

 Dla mnie byliśmy w układzie. Tak.... teksty

traszkaa dodano: 5 września 2014

"Dla mnie byliśmy w układzie. Tak. Układ. To chyba najlepsze słowo. Nigdy nie byliśmy w związku. Spotkałem ją, dobrze mi się z nią rozmawiało, czułem się przy niej bezpiecznie, czułem łączącą nas nić porozumienia. Przytulaliśmy się, całowaliśmy się, mieliśmy seks. Bliskość fizyczna dla ludzi bez zobowiązań nie jest zobowiązująca. Powstała więź, tyle, że bez przywiązania. Ona nie może mnie zranić porzuceniem i odejściem. Ja nie złożyłem jej żadnych obietnic i odchodząc, nie muszę mieć poczucia winy. Mam z nią układ. Nie związek. Układ jest z natury hedonistyczny, nie ma w nim odpowiedzialności. I mało jest w nim zaufania. Po chwili zdałem sobie sprawę z paradoksu tej sytuacji. Nie było w moim życiu żadnej innej kobiety, której ufałem bardziej niż Joannie. Mimo to nigdy nie dążyłem do bycia w związku z nią."

 O szczęściu może mówić tylko... teksty

traszkaa dodano: 5 września 2014

"O szczęściu może mówić tylko ten, kto znajdzie w życiu kogoś takiego, kogoś, do kogo może się przytulić i zamknąć oczy. Nawet jeśli trwałoby to tylko chwilę lub jeden dzień."

 kobieta nie pragnie pięknego... teksty

traszkaa dodano: 5 września 2014

"kobieta nie pragnie pięknego, nagiego męskiego ciała. chce męskiej duszy. potrzebuje podziwiać tego, kto zdejmuje z niej koronkową bieliznę i dotyka jej ciała. ale przede wszystkim chce zachwytu w oczach mężczyzny. lubi się w nich przeglądać. bo tym, co żywi kobiecą namiętność, jest jego pożądanie. świadomość, a najlepiej pewność, że on chce jej, i tylko jej"

 Zapytałam dziecko niosące... teksty

traszkaa dodano: 5 września 2014

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę: - Skąd pochodzi to światło? Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął. - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi".

 Jesteś o tyle spojrzeń ode mnie.... teksty

traszkaa dodano: 5 września 2014

"Jesteś o tyle spojrzeń ode mnie. Jest mi o tyle Twych spojrzeń samotniej".

Mówią   że miłość umiera... teksty

traszkaa dodano: 4 września 2014

Mówią , że miłość umiera między dwojgiem ludzi. To nieprawda, nie umiera. Opuszcza tylko człowieka. Odchodzi, gdy nie jest jej wart.

Istnieje tylko jedna odpowiedź na... teksty

traszkaa dodano: 4 września 2014

Istnieje tylko jedna odpowiedź na pytanie o tajemnicę życia - żyj najbardziej, jak możesz.

Jeżeli dzieci mają jakąś... teksty

traszkaa dodano: 4 września 2014

Jeżeli dzieci mają jakąś prze­wagę nad do­rosłymi, [...] to jest nią umiejętność szyb­kiego wybaczania.

Gdy próbu­jesz coś na siłę... teksty

traszkaa dodano: 4 września 2014

Gdy próbu­jesz coś na siłę zam­ro­zić, tak by móc do te­go z cza­sem wrócić, licz się z tym, że po­woli zaczniesz za­marzać sam.

Jeśli problem da się jakoś... teksty

traszkaa dodano: 2 września 2014

Jeśli problem da się jakoś rozwiązać, to nie ma się czym martwić. Jeśli nie można go rozwiązać w żaden sposób, to martwienie się i tak nic nie da a chwila obecna ma jedną przewagę nad każdą inną; w całości należy do nas

 Może teraz leżysz z otwartymi... teksty

traszkaa dodano: 18 sierpnia 2014

"Może teraz leżysz z otwartymi oczyma i powtarzasz moje imię. Może boisz się jutra, tak jak i ja? Jeżeli w tej chwili potrafisz zrozumieć i domyślić się czegoś, to pamiętaj: jestem teraz z tobą(...) Jestem z tobą wszędzie, jeśli tylko myślisz o mnie".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV