głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
56466798 pisac. :D teksty

trampkizesnuu dodano: 14 listopada 2015

56466798 pisac. :D

Chodź pokażę Ci   Jak bardzo chcę... teksty

trampkizesnuu dodano: 24 sierpnia 2013

Chodź pokażę Ci Jak bardzo chcę byś był. Weź sobie mnie, bo tylko Ty i więcej nic.

mam Cię wszędzie  pod ukrytymi... teksty

trampkizesnuu dodano: 24 sierpnia 2013

mam Cię wszędzie, pod ukrytymi myślami, zamkniętymi powiekami, w niewypowiedzianych słowach i każdym oddechu, szeleście suchych dłoni, jesteś nawet tam gdzie Cię nie ma, nigdy nie było i tak naprawdę nigdy nie będzie.

Nie tęsknisz do końca za Nim samym.... teksty

trampkizesnuu dodano: 24 sierpnia 2013

Nie tęsknisz do końca za Nim samym. Tęsknisz bardziej za tym jak było. Tęsknisz za sms'ami na dobranoc, do których się przyzwyczaiłaś. Tęsknisz za tym, by ktoś zapytał jak Ci minął dzień. Tęsknisz za tym, że zawsze starał się wywołać uśmiech na Twojej twarzy. Przytakujesz, prawda? To dodam jeszcze jedno. Tęsknisz za tym, by być komuś potrzebna, za tym by Twoje osoba zajmowała myśli kogoś, za tym by w końcu być dla kogoś ważna. Skąd wiem? Też za tym tęsknie.

Sama nie wiem  czy jest mi przykro... teksty

trampkizesnuu dodano: 24 sierpnia 2013

Sama nie wiem, czy jest mi przykro, że to wszystko się stało, czy może czuję ulgę, że to już za mną, że już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku, który celowo mija się z naszą wolą. Jak ktoś rozrywa serce, to się odchodzi nie dlatego, że się chce, ale po to by zatamować krwawienie. Bo krew na odległość krzepnie znacznie szybciej. Złych słów zapomnieć się nie da, ale da się zapomnieć o tym, kto je wypowiedział. Ciekawe ile razy pomyślałeś o tym, że jednak źle się stało. Ja wiele, ale zawsze wtedy przypominałam sobie i uświadamiałam, że tęsknie, nie za tą osobą, którą teraz jesteś, ale za tą którą kiedyś byłeś. Patrząc na zdjęcia, też tęsknie, za tym dobrym 'dawniej'. Ale nie chce wracać do przeszłości, zbyt częste wycieczki w miejsca w których byliśmy razem, mogą uszkodzić mój długo wypracowywany spokój wewnętrzny. Nigdy nawet nie będę miała okazji, powiedzieć Ci, jak strasznie Cię nienawidziłam, wtedy, z każdą łzą, coraz mocniej. Ale myślę, że wiesz. Obyś wiedział.

Najpierw zauracza cię pisząc te... teksty

trampkizesnuu dodano: 24 sierpnia 2013

Najpierw zauracza cię pisząc te wszystkie słodkie słówka,później nie pisze przez cały dzień,chce ci się płakać.Jego obojętność cię rani,ale myślisz pewnie jak zatęskni to napisze i dupek właśnie tak robi.A ty jak głupia cieszysz jape a potem możliwe,że znów będziesz cierpieć,a on specjalnie jest obojętny bo wie,że taki sposób na ciebie działa.Wie że cieszysz się za każdym razem gdy napisze...

Łatwo znaleźć składniki miłości... teksty

trampkizesnuu dodano: 24 sierpnia 2013

Łatwo znaleźć składniki miłości, ale wszystko zależy od tego, jak się je miesza. Potrzeba ogromnej pracy. Po pierwsze, trzeba umieć rozumieć i akceptować. Potem trzeba być najlepszym przyjacielem. Zawsze. Trzeba pracować nad pokonywaniem tego, czego w tobie nie lubi druga osoba. Potrzeba wielkiego serca, mimo że tak łatwo jest po prostu być małym człowiekiem w tak wielu sytuacjach. Czasami iskra zapalająca miłość jest z ludźmi od początku. Ale wielu tę iskrę bierze za płomień, który – jak uważają – będzie trwał wiecznie. To dlatego tak wiele ognia i żaru serc ludzkich po prostu się wypala i w końcu gaśnie. Nad prawdziwą miłością trzeba pracować diabelnie ciężko.

Nagle ogarnia mnie strach  że może... teksty

trampkizesnuu dodano: 24 sierpnia 2013

Nagle ogarnia mnie strach, że może już za późno, patrzenie w gwazdy sprawia mi ból, katem oka dostrzegam na niebie ruch, jedna z nich spada, wypowiadam życzenie na szybko, na bezdechu. No widzisz. Wciąż jesteś moim marzeniem. Chociaż wydawało mi się przez chwilę, że coś minęło, to ciągle trwa. Jest inne niż przedtem, ale jest, napewno. Musiałem cię opuścić, żeby się o tym przekonać

dziękuję Bogu za życie. wiedząc... teksty

trampkizesnuu dodano: 24 sierpnia 2013

dziękuję Bogu za życie. wiedząc, że skoro teraz jest fatalnie, to pewnego dnia musi się to zmienić, na coś pięknego. na tym polega życie. trzeba być cierpliwym i czekać na szczęście, które dopadnie każdego z nas.

chodzi o to  że uciekam przez... teksty

trampkizesnuu dodano: 20 sierpnia 2013

chodzi o to, że uciekam przez miłością, chowam się przed nią pod łóżko, nie piszę z przyjaciółmi, nie spoglądam za siebie bo ona może być wszędzie, może napisać do mnie na gg, wpaść na mnie w parku bądź wylać na mnie sok w szkole. i wiesz, za szybko się przyzwyczajam, za szybko można mnie zranić. I nagle coś się zjebało, dopadła mnie, uwiesiła się na szyi i nie chce odejść, przez nią nie śpię po nocach, to przez nią po raz kolejny wstąpiłam w świat wirtualny i nie mogę z niego wyjść, mimo tego, że byłam chroniona mocnym, betonowym murem, czuję, że znów się zakochałam, co boli najbardziej.

.podejdź tu  jeden buch  trzymaj to... teksty

trampkizesnuu dodano: 11 lipca 2013

.podejdź tu, jeden buch, trzymaj to, złap do płuc, czujesz luz.

.pieprzę to jak żyję nawet jeśli... teksty

trampkizesnuu dodano: 11 lipca 2013

.pieprzę to jak żyję nawet jeśli pieprzę przyszłość, nawet jeśli przegram wszystko, może wygram wolność, ostatkiem sił drzemie we mnie idealizm, młodość - nie oddam tego za nic, nigdy, zrozum.

Poprzednia
1
2 3 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV