głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
totylkojaaa Malowana barwami ciepłymi by wyglądała ciepło na zewnątrz...Przetrzymując chłód w sobie starała się go ukryć... Miłość jes zawsze nowa. I bez wzgledu na to czy

totylkojaaa

totylkojaaa.moblo.pl
Malowana barwami ciepłymi by wyglądała ciepło na zewnątrz...Przetrzymując chłód w sobie starała się go ukryć...
Malowana barwami ciepłymi  by... teksty

totylkojaaa dodano: 26 października 2009

Malowana barwami ciepłymi, by wyglądała ciepło na zewnątrz...Przetrzymując chłód w sobie, starała się go ukryć...

Miłość jes zawsze nowa. I bez... teksty

totylkojaaa dodano: 26 października 2009

Miłość jes zawsze nowa. I bez wzgledu na to, czy w życiu kochamy raz,dwa czy dziesieć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł, albo zabrać do bram raju, ale zawsze gdzieś nas prowadzi. I czas się z tym pogodzić, albowiem jest ona treścią naszego istnienia. Jeśli się jej wyrzekniemy, umrzemy z głodu, nie mając śmiałości by zerwać jego owoce. Miłości trzeba szukac wszędzie, nawet za cene długich godzin, dni i tygodni smutku i rozczarowań... Bowiem kiedy wyruszymy na poszukiwanie miłości - ona zawsze wyjdzie nam na przeciw. I nas wybawi."

Słowa są jak klejnoty.  Lecz... teksty

totylkojaaa dodano: 26 października 2009

Słowa są jak klejnoty. Lecz słowem najdroższym jest pocałunek pieszczoty. Klejnoty są jak wiersze. Lecz wierszem najcudowniejszym jest słodkich ust Twoich dotyk. Ty jesteś całym mym słońcem. Dla Ciebie chowam pieszczoty moje gorące. Oddać Ci wszystko. Każde pulsu tętno, trwonić dla Ciebie swą miłośc namiętną. Oddać Ci wszystko. Każde serca drgnienie. Przeszłość to tylko o Tobie. Przyszłość to tylko Twój najukochańszy wzrok. Kocham Cię - miłości moje.

 Miłość to nie staw  w którym... teksty

totylkojaaa dodano: 26 października 2009

"Miłość to nie staw, w którym zawsze można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okręty, zatopione miasta, skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko." E. Remarque

cd..Nie ma uczuć nie potrafi się... teksty

totylkojaaa dodano: 26 października 2009

cd..Nie ma uczuć,nie potrafi się cieszyć,nie potrafi się na prawdę martwić.Są obojętni.Nie potrafią przeżywać, okazywać swoich emocji.To jest choroba,to się leczy.Aleksytymia…Niektórzy mają takie miejsce, do którego uciekają kiedy jest im źle.Ja wtedy zamykam oczy i jestem gdzieś indziej,gdzieś dalej... Podróż przez własne myśli,z bólem i z nadzieją, która nigdy zupełnie nie znika i może dlatego czyni mnie to naiwną… i uległą,własnym przeczuciom,emocjom i odczuciom.A strach?On opuszcza tylko czasami, tedy kiedy ktoś kto bardzo kocha jest blisko.Wtedy nigdy nie ma strachu..

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest... teksty

totylkojaaa dodano: 26 października 2009

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest sens w płakaniu…Ja to wiem i bliskie mi osoby też doskonale się na tym znają. I kto nigdy na prawdę nie płakał i kto nigdy nie cierpiał,nie zrozumie,jak bardzo boli każda kolejna łza.Jak z każdą łzą odpływa kawałeczek nadziei..I nikt nie zrozumie ile znaczy każda rozmowa i jaką wagę mają poszczególne słowa,nikt kto nie był na skraju przepaści i nie poczuł,że powoli spada…Kto nie utracił choć na chwilę poczucia godności, kto nie wie co to znaczy nienawidzieć siebie i nikt kto patrząc w lustro nie miał uczucia,że patrzy na złudzenie…Nie zrozumie nigdy, co to znaczy płakać i być smutnym.Żeby to zrozumieć trzeba to poczuć.Tak wielu nie potrafi czuć… cdn..

Poprzednia 6 7 8 9
10
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV