głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toomek91 You are my favorite what if You are my best I'll never know Fall Out Boy Pojawiłaś się przypadkiem. Tylko przypadkiem nie odchodź. Jedną z najprostszy ludzkich

toomek91

toomek91.moblo.pl
You are my favorite what if You are my best I'll never know Fall Out Boy
 You are my favorite  what if   You... teksty

toomek91 dodano: 4 maja 2015

"You are my favorite "what if", You are my best "I'll never know" - Fall Out Boy

 Pojawiłaś się przypadkiem. Tylko... teksty

toomek91 dodano: 20 kwietnia 2015

"Pojawiłaś się przypadkiem. Tylko przypadkiem nie odchodź."

Jedną z najprostszy ludzkich potrzeb... teksty

toomek91 dodano: 20 kwietnia 2015

Jedną z najprostszy ludzkich potrzeb jest mieć kogoś, kto będzie zastanawiał się co robimy gdy się nie odzywamy. Mieć kogoś, kto będzie tęsknił za nami po zamknięciu drzwi. Mieć kogoś, kto jednym uśmiechem poprawi humor. Mieć kogoś, kto przytuli i pocałuje tak jak nikt inny nie potrafi. Tą potrzebą jest MIŁOŚĆ i każdy z nas jej potrzebuje.

Czas ucieka  dzień za dniem przemija... teksty

toomek91 dodano: 20 kwietnia 2015

Czas ucieka, dzień za dniem przemija a ja wciąż odczuwam potrzebę mieć kogoś obok siebie. By móc powiedzieć jej byle głupotę i razem śmiać się z tego. Usiąść obok i popatrzeć głęboko w oczy, odnaleźć w nich to "coś" co sprawia, że kocha się tą osobę jeszcze bardziej. Wiedzieć, że jest się kimś ważnym w jej życiu, dać jej wsparcie wtedy gdy tego potrzebuje. Budzić się z myślą, że mam dla kogo wstać, wiedzieć, że jest się w czyiś myślach. Po prostu być z kimś, czy to aż tak dużo? Czas ucieka...

Nigdy nie będziesz czuł się... teksty

toomek91 dodano: 21 maja 2014

Nigdy nie będziesz czuł się szczęśliwy, dopóki nie spróbujesz!

Ojj dawno mnie tu nie było... dobrze... teksty

toomek91 dodano: 23 kwietnia 2014

Ojj dawno mnie tu nie było... dobrze jest przeczytać sobie stare wpisy i wrócić na właściwe ścieżki, z których zeszło się w pędzie życia. Dziś mogę powiedzieć, dojrzałem, przeżyłem ciężki okres jaki wtedy miałem. Dziś mogę powiedzieć, jestem mądrzejszy o to co się wydarzyło przez ostatnie lata. Dziś jestem zupełnie kimś innym, ale lubię tą osobę, którą się stałem...

'Znowu czuje Twój zapach na ustach... teksty

toomek91 dodano: 16 października 2012

'Znowu czuje Twój zapach na ustach, gdy patrzę jej w oczy, choć to kolejna z nocy kiedy nie ma Cie obok, mam na wyciągnięcie ręki szczęście, cel widzę częściej, daje słowo, oddałbym wszystko żeby dziś być gdzieś z Tobą! ' Miuosh!

 Choć dobrze wiesz  że nic nie... teksty

toomek91 dodano: 6 września 2012

"Choć dobrze wiesz, że nic nie zmieni się jutro, robi się dalej, mówi się trudno. Choć większość słów wyrzucasz znów na próżno, pisze się dalej, mówi się trudno."

Słowa... Czy zastanawiamy się nad... teksty

toomek91 dodano: 9 lipca 2012

Słowa... Czy zastanawiamy się nad ich ważnością gdy je wypowiadamy ? Czy są one tylko pustą obietnicą bez pokrycia ? Słowa, są one bezużyteczne jak pozbawione znaczenia liście, spadające z umierającego drzewa. Słowa, nie oddadzą w pełni tego co mamy w sercu, zamiast używania słów, pokażmy to co czujemy. Czyny mają większą wartość, więcej mogą zdziałać i pokażą to co chcemy przekazać drugiej osobie.

 Bycie singlem teoretycznie jest... teksty

toomek91 dodano: 2 lipca 2012

"Bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze, ale z czasem zaczyna ci brakować bliskości, czułości, miłych rozmów, spacerów i przede wszystkim tej świadomości, że jesteś dla kogoś ważną osobą."

Co z tego  że jesteś miły i dobry... teksty

toomek91 dodano: 29 czerwca 2012

Co z tego, że jesteś miły i dobry, zależy Ci i się starasz jak tylko możesz, skoro i tak nic to nie znaczy. Równie dobrze, można być dupkiem.

Zapomniałem już  jak się chodzi we... teksty

toomek91 dodano: 25 czerwca 2012

Zapomniałem już, jak się chodzi we dwoje...

Poprzednia
1
2 3 4 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV