głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ojj tak lepiej teksty toolkaa dodał komentarz: ojj tak lepiej do wpisu 7 września 2012
http:  www.youtube.com... teksty

toolkaa dodano: 7 września 2012

http://www.youtube.com/watch?v=rktUFYWblD0 Bezimienni Czas zatrzyma serce

Kiedy chłopak w Tobie buju buju to... teksty

toolkaa dodano: 7 września 2012

Kiedy chłopak w Tobie buju buju to Ty mu SPIERDALAJ HUJU!!!!!/toolkaaa.... nie kopiowac!!!!

  Pora wstawać   pomyślałam  kiedy... teksty

toolkaa dodano: 6 września 2012

- Pora wstawać - pomyślałam, kiedy na komórce zobaczyłam godzinę 10:20. Przetarłam zaspane jeszcze oczy i powoli zaczęłam schodzić z łóżka. Noga - prawa, lewa, nie chwila - szybko podwinęłam obydwie do siebie, wyciągam prawą nogę i kładę ją na podłogę. Idę do łazienki, robię poranną toaletę. Nalewam mleka do miski z płatkami, siadam po turecku na krześle, przy okazji przeglądając dzisiejszą prasę zostawioną przez mamę na kuchennym stole. Szybko myję naczynia po moim śniadaniu, patrzę na zegarek - 11:11 - dzwonek do drzwi. Otwieram niepewnie, widzę jedynie kilkanaście lub kilkadziesiąt czerwonych róż złożonych w bukiet. Zza nich wyłania się idealna sylwetka mojego faceta. - jednak wstawanie prawą nogą jest ważne - myślę całując Go na przywitanie. / believe.me

zajebiste kradne teksty toolkaa dodał komentarz: zajebiste kradne do wpisu 6 września 2012
kocham.. teksty toolkaa dodał komentarz: kocham.. do wpisu 6 września 2012
piękne teksty toolkaa dodał komentarz: piękne do wpisu 6 września 2012
Szukam siebie i nie mogę odnaleźć.... teksty

toolkaa dodano: 6 września 2012

Szukam siebie i nie mogę odnaleźć. Gdzie jest tamten dzieciak, który miał w sobie wiarę? Gdzie jest ten uśmiech, który pocieszał innych? I gdzie jest charakter, który zawsze był silny ?

najgorsze  są chwilę  gdy leżąc... teksty

toolkaa dodano: 6 września 2012

najgorsze, są chwilę, gdy leżąc na podłodze ze słuchawkami, w uszach, uświadamiasz, sobie, że do niczego nie dążysz, że nie masz nikogo, komu by ciebie brakowało, że tak naprawdę nie masz nic.

Wiesz co jest gorsze od płakania w... teksty

toolkaa dodano: 6 września 2012

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz.

NIGDY nie mów KOCHAM CIĘ   Jeśli... teksty

toolkaa dodano: 6 września 2012

NIGDY nie mów KOCHAM CIĘ - Jeśli naprawdę Ci nie zależy... NIGDY nie mów o uczuciach - Jeśli one naprawdę nie istnieją... NIGDY nie bierz mnie za rękę - Jeśli masz zamiar złamać mi serce... NIGDY nie mów, że coś będzie - Jeśli nie masz zamiaru nawet zacząć... NIGDY nie patrz w moje oczy - Jeśli wszystko co robisz jest kłamstwem! NIGDY nie mów "Witaj" - Jeśli tak naprawdę myślisz "Żegnaj" NIGDY nie mów zawsze.

Ludzie nie udają. Ludzie starają... teksty

toolkaa dodano: 6 września 2012

Ludzie nie udają. Ludzie starają się sobie radzić... Wolność? I owszem. Ale tylko w naszych głowach. Przestańcie mówić, że chcecie się wyrwać, zmienić otoczenie, wyjechać gdzieś, gdzie wszystko jest inne, bo tam nic nie ma. Są ulice, ludzie, domy, wszystko oprócz wolności. Mówi się, że wolność, to po prostu inne spojrzenie na śmierć...Tak wiec zostańcie tam gdzie jesteście, i nie wmawiajcie sobie samotności, kiedy samotni absolutnie nie jesteście. I zapamiętajcie, w kwestii samotności, jest jedna najwyższa prawda. Ona nigdy nie daje szczęścia.Daje tylko spokój, który jest całkiem niezłym kompromisem gdy szczęście jest chwilowo poza zasięgiem...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV