głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa Ceń się a najlepiej bądź bezcenna prosto z serca... zapamiętaj. łzy paliły ją w oczach ale w umyśle płynęła tylko jedna myśl.. zdobędzie go choćby miało ją to

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
Ceń się a najlepiej bądź bezcenna prosto z serca... zapamiętaj.
  Ceń się  a najlepiej bądź... teksty

toolkaa dodano: 24 sierpnia 2014

` Ceń się, a najlepiej bądź bezcenna, prosto z serca... zapamiętaj.`

łzy paliły ją w oczach  ale w... teksty

toolkaa dodano: 24 sierpnia 2014

łzy paliły ją w oczach, ale w umyśle płynęła tylko jedna myśl.. zdobędzie go, choćby miało ją to zabić. choćby to miało zabić ich oboje. zdobędzie go.

Każdy no­wy rok jest szansą by... teksty

toolkaa dodano: 24 sierpnia 2014

Każdy no­wy rok jest szansą by coś zacząć na no­wo. Po­dob­nie jak każdy miesiąc, każdy dzień, każda godzi­na, se­kun­da. Każda chwi­la. Tyl­ko gdy zmienia się ta os­tatnia cyf­ra przy pełnej da­cie... Jest ja­koś łat­wiej. Łat­wiej wziąć za siebie.

Wszystko się zmieniło ja się... teksty

toolkaa dodano: 23 sierpnia 2014

Wszystko się zmieniło,ja się zmieniłam,Ty się zmieniłeś,zmieniły się nasze uczucia do siebie.Nigdy już nie będzie tak samo,może być tylko podobnie ale nigdy tak samo.To co było między nami też się już nie zmieni,na zawsze to zostanie w naszych głowach /toolkaa

 Nie chce być potrzebna tylko wtedy... teksty

toolkaa dodano: 23 lipca 2014

"Nie chce być potrzebna tylko wtedy, kiedy masz gorsze dni."

Żad­na wiel­ka miłość nie... teksty

toolkaa dodano: 14 kwietnia 2014

Żad­na wiel­ka miłość nie umiera do końca. Możemy strze­lać do niej z pis­to­letu lub za­mykać w naj­ciem­niej­szych za­kamar­kach naszych serc, ale ona jest spryt­niej­sza – wie, jak przeżyć.

  za kim najbardziej tęsknisz ?... teksty

toolkaa dodano: 12 kwietnia 2014

- za kim najbardziej tęsknisz ? - hmm .. tęsknie za ludźmi , którzy nauczyli mnie żyć . - jak to nauczyli żyć ? przecież każdy to potrafi . - ja nie potrafiłam . na szczęście spotkałam na drodze wspaniałych ludzi ,którzy pokazali mi jak się śmiać , kochać , jak czuć się szczęśliwą ..- to pewnie nauczyli cię też i płakać .. - niee , płakać nauczyłam się sama .. wtedy , gdy odeszli bez słowa pożegnania.

Smutna dziewczyna na ziemi siedziała... teksty

toolkaa dodano: 12 kwietnia 2014

Smutna dziewczyna na ziemi siedziała, Tylko muzyka jej płacz zagłuszała, Jeszcze przed chwilą uśmiech uroczy, A teraz zaciśnięte usta i zamknięte oczy, znak życia tylko łzy dają, które płyną po policzkach i nie przestają..

' Chciałabym żeby wziął mnie za... teksty

toolkaa dodano: 12 kwietnia 2014

' Chciałabym żeby wziął mnie za rękę i poprowadził. Żeby się o mnie starał żeby mu zależało... Tak! Chcę czuć wiedzieć że on bardzo mnie pragnie że jestem dla niego najważniejsza! I niech mi to mówi pisze! Nie chcę się niczego domyślać! Niech mnie kocha! A ja dam mu całą siebie taką jaka dziś jestem ciepła czuła tęskniąca. he.is.my.hope

Podobno pierwsza miłość jest... teksty

toolkaa dodano: 1 kwietnia 2014

Podobno pierwsza miłość jest najtrwalsza że osoby z którą związaliśmy sie jako pierwszą nie zapomnimy jej nigdy.Nie ważne jak by nas ona zraniła podczas związku i nawet po stracie tego co było miedzy dwoma osobami to i tak tą osobę bedzie się pamiętało całe życie,każdą chwilę spędzoną z tą osobą,każdy uśmiech i każda łzę,pierwszy pocałunek,najszczęśliwszą datę w waszym życiu gdy dwie osoby postanowiły dać sobie szanse.Każde bolące słowo które za każdym razem będzie bardzo mocno bolało choć by minęło 20 lat to zawsze bedziemy pamiętali tą osobę jak byśmy poznali ją wczoraj,jej charakter,wygląd.Podobno pierwsza miłość jest najważniejszą miłością naszego życia,dzieki tej osobie uczymy się dużo,mamy z nią wiele niezapomnianych nigdy wspomnień,zawsze znajdzie się jakieś wspólne zdjęcie.I nie ważne jak byśmy chcieli zapomnieć tą osobę to nigdy nam sie to nie uda./toolkaa

W związku chyba najważniejsza jest... teksty

toolkaa dodano: 1 kwietnia 2014

W związku chyba najważniejsza jest pewność w miłości. Że kiedy budzisz się rano czujesz przy sobie inne serce, które mówi ci dzień dobry. I w nocy przytulasz poduszkę z myślą o tym, że to człowiek, który będzie z tobą przez wszystkie twoje sny. I to piękne jest jak nie kończą się tematy do rozmów i nawet kiedy macie sobie tyle do powiedzenia milczycie, bo nic więcej nie potrzeba. I te pocałunki, które za każdym razem smakują inaczej, jakby każdy był tym pierwszym. I piękne jest to, że wreszcie spotkało się osobę, na którą czekało się od urodzenia.

Ma chwytać mnie za dłoń gdy będę... teksty

toolkaa dodano: 17 marca 2014

Ma chwytać mnie za dłoń gdy będę szła tuż obok, śpiewać gdy i ja śpiewam. Uśmiechać się, gdy sama nie mam na to ochoty. Akceptować moje wady, uwielbiać moje zalety. Ma martwić się gdy nie odp. Patrzeć mi w oczy, doprowadzać do szaleństwa, do śmiechu - nie do łez. Troszczyć się gdy zachoruje. Być zawsze obok, Słuchać gdy przeklinam świat, Akceptować moje szaleństwa. Po prostu ma mnie kochać .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV