głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa I wiedziała że tylko ona jest do tego zdolna..Kazała pójśc mu do pokoju w którym spała jego miłośc a on poszedł od razu i pocałował ją w czoło ona od razu się o

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
I wiedziała że tylko ona jest do tego zdolna..Kazała pójśc mu do pokoju w którym spała jego miłośc a on poszedł od razu i pocałował ją w czoło ona od razu się obudziła
I wiedziała że tylko ona jest do... teksty

toolkaa dodano: 27 luty 2013

I wiedziała że tylko ona jest do tego zdolna..Kazała pójśc mu do pokoju w którym spała jego miłośc,a on poszedł od razu i pocałował ją w czoło ona od razu się obudziła i spojrzała na Emilia w środku była bardzo szczęśliwa że go widzi ale nie mogła mu wybaczyc tego smsa...Na początku nie chciała z nim w ogóle rozmawiac ale przyszła Ala i powiedziała że ona już o wszystkim wie i żeby ona go wysłuchała,dziewczyna się zgodziła ale nie chciała mu uwierzyc...Ale w końcu dotarło do niej że to naprawdę mogła byc Paulina i postanowiła wybaczyc mu to....Wiedziała że nie potrafi bez niego życ i że bardzo go kocha i że jak by od niego odeszła to by popełniła największy jaki by mogła popełnic../toolkaa cz5..

Więc postanowiła że to ona zacznie... teksty

toolkaa dodano: 27 luty 2013

Więc postanowiła że to ona zacznie rozmowę...Rozmiawiały o tym przez prawie godzinę jak nie dłuzej..W końcu włączyły sobie film i zaczeły oglądac,Karolina usnęła a Ala poszła do kuchni i zadzwoniła do Emila i powiedziała mu że nie zrywa się z dziewczyną przez smsa z która się było 2lata,ale Emil nie wiedział o co w ogóle chodzi ale Ala pomyślała że wie ale że kłamie....Emil w końcu się domyślił że to Paulina bo ona jako jedyna wychodziała z w-f i wiedział że ona jest w nim zakochana i że zrobi wszystko żeby tylko rozwalic związek Karoliny i jego..Postanowił pojechac do Ali i wytłumaczyc to wszystko Karolinie...W ciągu godziny był u Ali w domu ale Karolina spała więc opowiedział o wszystkim Ali ta oczywiście mu uwierzyła że to Paulina bo znała ją.../toolkaa cz4..

Odpowiedziała że w jak najlepszym... teksty

toolkaa dodano: 27 luty 2013

Odpowiedziała że w jak najlepszym porządku i uśmiechnięta usiadła na ławce..W tym samym momencie Karolina siedziała na polskim i żeby się nauczycielka nie dowiedziała że używa telefonu na lekcji to wzięła torbą na kolana..Siedziała z nią w ławce najlepsza przyjaciółka Ala i zauważyła jak Karolinie lecą łzy z oczu i zapytała się jej czy wszystko w porządku ale Karolina nic nie odpowiedziała tylko spakowała się i wybiegła z torbą z klasy,pobiegła do szatni zabrała kurtkę i wybiegła ze szkoły..A łzy coraz bardziej splywały jej po policzkach,Ala wybiegła za nią,chwyciła ją za rękę i zapytała czemu płacze ale ta pokazała jej tylko smsa nie musiała nic tłumaczyc..Domyślała się że to mogła wysłac Paulina ale nie podzieliła się tym z Karoliną bo pomyślała że ta może wziąśc ją za kompletną idiotkę...Zabrała ja wiec do siebie do domu,zrobiła im obu ciepłą herbatę i poszły do niej do pokoju..Ala wiedziała że Karolina potrzebuję rozmowy ale nie chcę jej zaczynac../toolkaa cz3..

Wszystkim opowiadała że jeszcze... teksty

toolkaa dodano: 27 luty 2013

Wszystkim opowiadała że jeszcze będzie z Emilem ale nikt jej nie wierzył bo wiedzieli że on nic do niej nie czuje tylko że kocha Karolinę..Wszyscy ją wyśmiewali na każdym kroku w szkole,w parku,w sklepie,wszędzie gdzie tylko ją widzieli...Pewnego dnia gdy miała lekcje w-f na której był Emil,to zaczęła udawac że żle się czuje...Zapytała się pani od w-f czy może pójśc do sztni po wodę bo chcę jej się pic.Pani oczywiście się zgodziła i dała jej klucze do szatni i dziewczyn i chłopców..Paulina postanowiła zemścic się na Emilu i poszła do ich szatni znalazła telefon Emila i znalazła numer do Karoliny nie było to bardzo trudne bo wiedziała że Emil ma podpisaną Karolinę jako :Moja maleńka",wysłała smsa do niej w którym napisała że "Przepraszam cię bardzo ale nie możemy byc razem..To koniec przepraszam za wszystko..I zadowolona z siebie poszła do sztni po wodę,gdy weszła na sale gimnastyczną wszyscy spojrzeli się na nią i pani zapytała się czy wszystko w porządku.../toolkaa cz2.

Żyła sobie kiedyś dziewczyna o... teksty

toolkaa dodano: 27 luty 2013

Żyła sobie kiedyś dziewczyna o kręconych brązowych włosach miała na imię Karolina i chłopak o czarnych włosach miał na imię Emil.Karolina i Emil byli parą już od 2 lat..Ona miała 17 lat a on miał 18..Kochali się bardzo,wszyscy z ich znajomych im zazdrościli a zarazem ich podziwiali że są już że sobą 2 lata a że kochają się coraz bardziej i bardziej.Ale była taka jedna dziewczyna miała ona na imię Paulina i była w Emila wieku..Znała się z nim od 3lat i od tamtej pory była w nim bardzo zakochana ale on nie chciał z nią byc...Bo kochał tylko Karolinę,a ona jego nie mieli przed sobą żadnych tajemnic...Paulina była może i ładniejsza od Karoliny ale miała gorszy charakter...Nie mogła pogodzic się z tym że Emil nie chcę z nią byc,tylko że woli Karolinę zamiast niej.Była ona jedynaczką,pochodziła z bogatszej rodziny i ciągle miała nowe ciuchy..Nikt jej nie lubił w klasie,wszyscy uważali ją za damę.../toolkaa cz1.

Dawnee wspomnieniaa ♥♥♥ teksty

toolkaa dodano: 21 luty 2013

Dawnee wspomnieniaa ♥♥♥

Trzy najważniejsze zasady w życiu... teksty

toolkaa dodano: 19 luty 2013

Trzy najważniejsze zasady w życiu - nie przywiązuj się do rzeczy , miejsc i ludzi. ♥

Usunąć się na bok  spakować... teksty

toolkaa dodano: 19 luty 2013

Usunąć się na bok, spakować walizkę. Pod pachę wziąć ulubioną książkę, wyrzucić kartę sim. Wypisać się ze szkoły, zamieszkać w innym miejscu. Zacząć od nowa, z czystym kontem.

Żyj teraźniejszością   nie... teksty

toolkaa dodano: 17 luty 2013

Żyj teraźniejszością - nie przeszłością czy nawet przyszłością. To i tak nic nie da. Tylko powrócą wspomnienia lub strach o lepsze jutro. Po prostu żyj chwilą i nie trać jej na wylewanie gorzkich łez za tym co było, albo to co będzie

Jaki jest największy problem ludzi?... teksty

toolkaa dodano: 17 luty 2013

Jaki jest największy problem ludzi? Rozpamiętują cały czas to, co było, myślą ciągle o tym, co będzie - zapominając o tym, co jest teraz.

usiądź chwilę na spokojnie.... teksty

toolkaa dodano: 17 luty 2013

usiądź chwilę na spokojnie. popatrz w lustro i zastanów się jak wygląda Twoje życie. czy odpowiednio się ustatkowałaś, czy może stać Cię było na więcej? pomyśl, czy te pochopne decyzje były właściwe. czy dobrze zrobiłaś kłócąc się z tą osobą. zastanów się jak wyglądałoby życie z Nim, a jak wygląda bez Niego i czy w ogóle warto było coś zaczynać. fajnie czujesz się cierpiąc?

Najmniejszy drobiazg może zmienić... teksty

toolkaa dodano: 17 luty 2013

Najmniejszy drobiazg może zmienić życie. Coś wydarza się, gdy najmniej się tego spodziewasz i kieruje Cię ku przyszłości. To podróż naszego życia, poszukiwanie światła. Jednak czasem, żeby znaleźć światło trzeba przejść przez największy mrok.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV