głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa Czasami musimy przestać analizować przeszłość przestać planować przyszłość przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy przestać decydować rozumem co chce

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
Czasami musimy przestać analizować przeszłość przestać planować przyszłość przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy przestać decydować rozumem co chce czuć se
 Czasami musimy przestać analizować... teksty

toolkaa dodano: 13 czerwca 2013

"Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej."

 Życie  choć krótkie  często jest... teksty

toolkaa dodano: 13 czerwca 2013

"Życie, choć krótkie, często jest morzem łez i niepowodzeń. Kiedy stracimy coś, co pokochaliśmy, trudno nam jest zacząć życie na nowo. Iść dalej. Robić postępy. Czas leczy rany, ale nigdy nie usunie blizn. Na pewien sposób rodzimy się nowi, bardziej możliwi, choć często zamknięci w sobie. Wtedy już wszystko zależy od naszego otoczenia – jeśli ktoś życzliwy pokaże nam, że świat nie jest pułapką, z czasem otworzymy się z powrotem, choć trudno będzie znów zaufać. Już zawsze będzie kierować nami strach, że jeśli zaufamy, znów to stracimy."

Pewny Pan zastanawiał się długo... teksty

toolkaa dodano: 13 czerwca 2013

Pewny Pan zastanawiał się długo jaką kartkę walentynkową ma wybrać. "kupuje Pan kartę walentynkową dla Pana żony?" spytał się sprzedawca. "nie ,moja żona nie żyje od trzech lat ,zmarła na raka piersi ,ale co roku kupuje jej róże i kartkę walentynkową i niose je na jej grób ,żeby pokazać jej, że była jedyną w moim życiu,która na zawsze będzie w moim sercu"

 Złośliwa wkurzająca!  Tupet... teksty

toolkaa dodano: 10 czerwca 2013

`Złośliwa,wkurzająca! Tupet mająca! nie akceptujesz? Trudno! Życia mi nie zmarnujesz! Szczera?Pyskata? Mnie to lata! Mów sobie co chcesz! Bo ja jestem kimś! Wiesz? Wkurwiasz sie na to co mówię i myśle? Mówisz że wiesz co jest w moim umyśle? Jestem sobą! A nie toba!

 Tato  zraniłem dziewczynę.   Weź... teksty

toolkaa dodano: 10 czerwca 2013

-Tato, zraniłem dziewczynę. -Weź proszę te gwoździe i za każdym razem, gdy ją zranisz, wbij jeden w ścianę. Po miesiącu syn znów przychodzi do ojca. -Ściana jest już zapełniona, tato. Co teraz mam robić? -Teraz za każdym razem gdy ją przeprosisz, wyjmij jeden gwóźdź. Po miesiącu wszystkie gwoździe zniknęły. -Wyjąłem już wszystkie, ale... na ścianie pozostało wiele dziur -Bo widzisz, synku... nieważne ile razy przeprosiłeś dziewczynę, rany i tak się nie zagoją

Łatwo znaleźć składniki miłości... teksty

toolkaa dodano: 9 czerwca 2013

Łatwo znaleźć składniki miłości, ale wszystko zależy od tego, jak się je miesza. Potrzeba ogromnej pracy. Po pierwsze, trzeba umieć rozumieć i akceptować. Potem trzeba być najlepszym przyjacielem. Zawsze. Trzeba pracować nad pokonywaniem tego, czego w tobie nie lubi druga osoba. Potrzeba wielkiego serca, mimo że tak łatwo jest po prostu być małym człowiekiem w tak wielu sytuacjach. Czasami iskra zapalająca miłość jest z ludźmi od początku. Ale wielu tę iskrę bierze za płomień, który – jak uważają – będzie trwał wiecznie. To dlatego tak wiele ognia i żaru serc ludzkich po prostu się wypala i w końcu gaśnie. Nad prawdziwą miłością trzeba pracować diabelnie ciężko.

Ciągle narzekasz. Chciałbyś żeby... teksty

toolkaa dodano: 9 czerwca 2013

Ciągle narzekasz. Chciałbyś żeby było inaczej, ale nie robisz nic, by tak się stało. Często coś Ci nie pasuje. I codziennie pojawia się jakaś drobnostka, która Ci przeszkadza. Masz nadzieję, że czas coś zmieni i jutro będzie lepiej. Ale każde następne jutro staje się irytujące. Nic Ci nie wychodzi. Ludzie się czepiają. Stwarzasz kłótnie. Wszystko się sypie. Zaczynasz krzyczeć. Wątpisz we wszystko.

Większość osób z Twojego... teksty

toolkaa dodano: 29 maja 2013

Większość osób z Twojego otoczenia śmieje się, wydaję się, że normalnie funkcjonują, maja idealne życie, a jedynym ich zmartwieniem jest w co się dzisiaj ubrać. Czasem dopada Cię myśl, że też tak chcesz, ale nie wiesz do końca co oznacza ich uśmiech, Pierwsze skojarzenie to szczęście, ale popatrz w ich oczy, które wyrażają więcej niż tysiąc słów i głośny śmiech, przyjrzyj się bladej twarzy, która już dawno zapomniała co to sen, spójrz na ich sińce pod oczami od niewyspania, a ich uśmiech to tylko maska zakładana, aby inni nie dowiedzieli się co naprawdę czują, aby nikt się nie dowiedział jaki ból noszą w sercu. Zanim powiesz "chcę mieć tyle szczęścia w życiu co oni", zastanów się czy ta energia do życia jest szczera czy tylko udawana, bo pod ciągłym uśmiechem może kryć się cierpienie, z którym ciężko jest sobie poradzić.
Autor cytatu: nutlla

http:  www.youtube.com... teksty

toolkaa dodano: 27 maja 2013

No to wszystkiego co najlepsze dużo dużo zdrowia miłości prawdziwych przyjazni szczęścia siły.Realizuj swoje marzenia dużo pozytywnych myśli i tylko pozytywnych.Więcej uśmiechów i mniej łez.:   teksty toolkaa dodał komentarz: No to wszystkiego co najlepsze dużo dużo zdrowia,miłości,prawdziwych przyjazni,szczęścia,siły.Realizuj swoje marzenia,dużo pozytywnych myśli i tylko pozytywnych.Więcej uśmiechów i mniej łez.:** do wpisu 26 maja 2013
Kocham tą piosenkę.:  teksty toolkaa dodał komentarz: Kocham tą piosenkę.:) do wpisu 25 maja 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV