głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa Chłodnymi wieczorami lubiła się do niego przytulać zaś ciepłymi popołudniami lubiła skradać mu niewinne całusy. Uwielbiała wpatrywać się w jego brązowe oczy i k

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
Chłodnymi wieczorami lubiła się do niego przytulać zaś ciepłymi popołudniami lubiła skradać mu niewinne całusy. Uwielbiała wpatrywać się w jego brązowe oczy i kochał
Chłodnymi wieczorami lubiła się do... teksty

toolkaa dodano: 16 czerwca 2012

Chłodnymi wieczorami lubiła się do niego przytulać, zaś ciepłymi popołudniami lubiła skradać mu niewinne całusy. Uwielbiała wpatrywać się w jego brązowe oczy i kochała patrzeć jak tryska z nich bez warunkowa miłość. Zasypiała z myślą, że kocha ją ponad wszystko i zawsze budziła się z jego imieniem na ustach. Sprawiał, że czuła się szczęśliwa i potrzebna. Sprawiał, że miała ochotę żyć, miała ochotę uśmiechać się, wystawać godzinami przed lusterkiem, dbać o siebie i o innych. Chciała po prostu żyć.. żyć dla niego i choć nie umiała walczyć o to co kochała, robiła wszystko, aby ta chwila trwała wiecznie. Niekiedy łapała się na tym, że z godziny na godzinę coraz bardziej go nienawidziła, że z każdej minuty na minutę coraz bardziej za nim tęskniła, a z każdej sekundy na sekundę coraz bardziej kochała.

 Była tylko małą istotą o wielkim... teksty

toolkaa dodano: 16 czerwca 2012

`Była tylko małą istotą o wielkim sercu, które chciała podarować komuś ... Nie chciała Księcia z Bajki na białym Koniu, który by ją ocalił z wierzy przed złym smokiem, nie chciała milionera z najlepszym samochodem i wypchanym portfelem, nie chciała SuperMan'a z boskim ciałem . Chciała po prostu być Kochana .

zAjEbIoZaAaA......   teksty toolkaa dodał komentarz: zAjEbIoZaAaA......;) do wpisu 16 czerwca 2012
 Drżącą ręką trzymam telefon.... teksty

toolkaa dodano: 16 czerwca 2012

`Drżącą ręką trzymam telefon. sama sobie wmawiam, że to ciągłe odblokuj-zablokuj jest przypadkowe . Że sprawdzam godzinę . Że może nie słyszałam jak mama dzwoniła . Wszyscy się nabierają . Ale ja sama ?. Wciąż wiem, że czekam na tę jedną wiadomość, która zapewni mnie jak On bardzo żałuje i tęskni . Gdzieś w środku, wiem, że na wyświetlaczu już nigdy nie pojawi się to imię . Ale nadzieja za cholerę nie chce mnie opuścić .

 Najbardziej w nocy boli ten moment... teksty

toolkaa dodano: 16 czerwca 2012

`Najbardziej w nocy boli ten moment, kiedy śnisz o was i się budzisz . Wszystko wreszcie się ułożyło, On pokochał, pocałował, przytulił . Jesteś najszczęśliwszą osobą na ziemi . I wtedy sen się kończy a ty otwierasz oczy i znów znajdujesz się w swoim ciemnym pokoju, z paczką chusteczek i telefonem pod poduszką . Rzeczywistość uderza wtedy dwa razy mocniej . Nawet nie wiesz, jak to boli .

nie mam figury modelki  a mojej szafy... teksty

toolkaa dodano: 16 czerwca 2012

nie mam figury modelki, a mojej szafy nie wypełniają pary zajebistych szpilek. Nie robię sobie twórczych zdjęć i nie przyciągam grona wielbicieli.Właściwie to jestem obrzydliwie zwyczajna, a w całym moim życiu jedyną niezwykłością jest to, że pomimo upływu czasu kocham tak samo.

zajebisteee....płakać aż się chcee.... teksty toolkaa dodał komentarz: zajebisteee....płakać aż się chcee.... do wpisu 16 czerwca 2012
krzywdził ją. każdego dnia... teksty

toolkaa dodano: 16 czerwca 2012

krzywdził ją. każdego dnia podnosił bez skrupułów rękę na jej drobne ciało. - przestań, proszę! - krzyczała, zakrywając się dłońmi. wylewał swoje emocje. te gardzące im od środka. na niej. potrafił uderzyć ją bez najmniejszego powodu. rankami, budził ją pocałunkiem udając, że nic się nie stało. nie narzekała. w końcu miała kogoś, kto chciał budzić się każdego dnia, właśnie koło jej boku. kochała go. miłość zalewała jej oczy, tym samym je zamykając na krzywdę jaką jej wyrządzał.
Autor cytatu: 27sekund

Nie wierzę w dziś  ale chcę... teksty

toolkaa dodano: 16 czerwca 2012

Nie wierzę w dziś, ale chcę wierzyć w jurto. Chcę patrzeć w przyszłość i nie mówić 'trudno'.
Autor cytatu: 27sekund

  Z kim rozmawiasz dziecko?   Z moim... teksty

toolkaa dodano: 16 czerwca 2012

- Z kim rozmawiasz dziecko? - Z moim dilerem, mamo.

Jeśli ktos mówi  przepraszam   a... teksty

toolkaa dodano: 15 czerwca 2012

Jeśli ktos mówi "przepraszam", a nie "sorry" to znaczy że mu zależy ;)

Życie to nie bajka i nie zawsze są... teksty

toolkaa dodano: 15 czerwca 2012

Życie to nie bajka i nie zawsze są "happy endy"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV