głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i'm lost without you teksty

toloseyou dodano: 23 sierpnia 2012

i'm lost without you

Żadnych wymówek  żadnych kłamstw... teksty

toloseyou dodano: 23 sierpnia 2012

Żadnych wymówek, żadnych kłamstw i złamanych obietnic

I will always care for you even if... teksty

toloseyou dodano: 23 sierpnia 2012

I will always care for you even if we're not together and even if we're far, far away from each other /Zawsze będę dbać o Ciebie, nawet jeśli nie jesteśmy razem, a nawet jeśli jesteśmy daleko, daleko od siebie.

Przygnębiony  zły  zmęczony... teksty

toloseyou dodano: 5 kwietnia 2012

Przygnębiony, zły, zmęczony, skończony. /Depressed, angry, tired, done

Kiedy moje serce zaczyna... teksty

toloseyou dodano: 11 marca 2012

Kiedy moje serce zaczyna niespodziewanie bić szybciej i mocniej, wtedy ja zaczynam rozglądać się dokoła, bo wiem, że ono wyczuło Twoją obecność szybciej niż wszystkie moje zmysły.

nawet nie zauważyłam kiedy... teksty

toloseyou dodano: 11 marca 2012

nawet nie zauważyłam kiedy przestałam czekać na smsy od ciebie .

Właściwie chciałam być sama.... teksty

toloseyou dodano: 11 marca 2012

Właściwie chciałam być sama. Chciałam schować się ze swoim bólem. 'Z jakim bólem?' Potrząsnęłam głową. Nie czułam bólu,czułam się tylko tak, jakby lada moment miało na mnie spaść niewyobrażalne cierpienie.

 Jego oczy dudniły pożądaniem.... teksty

toloseyou dodano: 11 marca 2012

"Jego oczy dudniły pożądaniem. Łapczywie przyglądał się każdemu z jej delikatnych ruchów, spojrzeniom pełnym obłąkańczego żaru... Ich pragnienia idealnie się pokrywały, oboje pragnęli bliskości, ciepła drugiego ciała. Oddychając głęboko, odgarnęła pasemko włosów z czoła. -Pójdę już, mama pewnie się denerwuje... Dobranoc..."

Gdy odchodzę od niego obrażona... teksty

toloseyou dodano: 11 marca 2012

Gdy odchodzę od niego obrażona - idzie za mną. Gdy patrzę na jego usta - całuje mnie. Gdy go popycham i biję - chwyta mnie i nie puszcza. Gdy zaczynam do niego przeklinać - całuje mnie i mówi, że kocha. Gdy jestem cicha - pyta co się stało. Gdy go ignoruję - poświęca mi swoją uwagę. Gdy go odpycham - przyciąga mnie do siebie. Gdy mnie widzi w najgorszym stanie - mówi, że jestem piękna. Gdy zaczynam płakać - przytula mnie i nie odzywa się słowem. Gdy widzi jak idę - podkrada się za mną i przytula. Gdy się boję - ochrania mnie. Gdy kładę głowę na jego ramieniu - nachyla się i mnie całuje. Gdy kradnę jego ulubioną bluzę - pozwala mi ją zatrzymać i spać z nią w nocy. Gdy mu dokuczam - on też mi dokucza i sprawia, że się śmieję. Gdy nie odzywam się przez długi czas - zapewnia mnie, że wszystko jest dobrze. Gdy patrzę na niego z wątpliwością - uzasadnia. Gdy łapię go za rękę - łapie moją

Jest mnóstwo ludzi na świecie... teksty

toloseyou dodano: 11 marca 2012

Jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz. A ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć 'No to patrz'.

Zdusiłam jednak w sobie dławiące... teksty

toloseyou dodano: 11 marca 2012

Zdusiłam jednak w sobie dławiące uczucie przykrości, które groziło wybuchem płaczu. Oczy natychmiast mi obeschły, miałam niezłą zaprawę w tłumieniu łez. Szczególnie ostatnie trzy lata stanowiły dobrą okazje do doskonalenia się w tej sztuce..

To spotkanie było tylko żartem losu. teksty

toloseyou dodano: 11 marca 2012

To spotkanie było tylko żartem losu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV