głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper nie umiem zachowywać się tak jak wcześniej mówić wszystkiego z łatwością i pokazywać jak bardzo Cię kocham. jest mi to obojętne i nie potrafię wybaczyć przepras

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
nie umiem zachowywać się tak jak wcześniej mówić wszystkiego z łatwością i pokazywać jak bardzo Cię kocham. jest mi to obojętne i nie potrafię wybaczyć przepraszam
nie umiem zachowywać się tak jak... teksty

toiletpaper dodano: 1 sierpnia 2013

nie umiem zachowywać się tak jak wcześniej, mówić wszystkiego z łatwością i pokazywać jak bardzo Cię kocham. jest mi to obojętne i nie potrafię wybaczyć, przepraszam ale ten związek stracił dla mnie jakikolwiek sens.
Autor cytatu: whistle

Czuję się okropnie  choć na twarzy... teksty

toiletpaper dodano: 1 sierpnia 2013

Czuję się okropnie, choć na twarzy wciąż noszę uśmiech. Gubię się we własnych myślach i pierwszy raz nie wiem co mam robić dalej potrzebuje jakieś podpowiedzi, mądrej rozmowy i właściwej wskazówki. Powoli zatracam się w tym wszystkim, chociaż nie krzyczę o pomoc to jej potrzebuję. Nie wiem czy kocham ale czuję się przy nim szczęśliwa, jestem świadoma, że to nie ma żadnego sensu ale wiem, że tylko dzięki temu sobie radzę. Potrzebuję wyjechać stąd jak najdalej, przemyśleć wszystko i wrócić z planem bycia szczęśliwą.
Autor cytatu: whistle

Nie chcę tej miłości  nie chcę... teksty

toiletpaper dodano: 1 sierpnia 2013

Nie chcę tej miłości, nie chcę uczucia od niego, nie chcę żeby mnie kochał i mówił te wszystkie słodkie słówka, nie chcę mówienia jak bardzo mnie kocha i mu zależy. Chcę mi się płakać odpowiadając mu ' Ja Ciebie też' bo tak naprawdę już sama nie wiem czy darzę go tym uczuciem. Nie mogę patrzeć na jego starania żeby było nam jak najlepiej. Czuję, że muszę coś zrobić, nie mogę pozwolić żeby marnował się przy mnie. On zasługuje na szczęście i prawdziwą miłość a ja nie potrafię mu tego dać, nigdy nie potrafiłam.
Autor cytatu: whistle

Wiesz bo to jest tak  że przytakuję... teksty

toiletpaper dodano: 1 sierpnia 2013

Wiesz bo to jest tak, że przytakuję z uśmiechem kiedy mówi, że mnie kocha ale gdzieś głęboko czuję, że wcale tak nie jest. Od jakiegoś czasu coraz bardziej zaczynam wgłębiać się w jego słowa odnajdując drugie, gorsze znaczenia. Nie potrafię rozmawiać z nim tak beztrosko jak kiedyś. Wybaczyłam ale wciąż nie mogę pogodzić się z faktem, że mnie zdradził. Nie umiem tego zrozumieć dlaczego mimo przysięganego tak wielkiego uczucia z jego strony on to zrobił, kurwa nie umiem.
Autor cytatu: whistle

'przypadkowa znajomość czasem... teksty

toiletpaper dodano: 1 sierpnia 2013

'przypadkowa znajomość czasem potrafi dać nam najwięcej szczęścia.'

Nie rozumiesz. Nigdy tego nie... teksty

toiletpaper dodano: 1 sierpnia 2013

Nie rozumiesz. Nigdy tego nie rozumiałeś. Tego, że można się tak cholernie mocno bać. Zawsze mówiłeś, że wiesz, że wystarczy jedno słowo, żebym przestała się martwić i nigdy nie potrafiłeś mi nic wyjaśnić. Masz tylko wrażenie, że dobrze wiesz o co w tym chodzi, a tak naprawdę nigdy tego nie rozumiałeś. /dontforgot

Łączyło nas uczucie i bezgraniczna... teksty

toiletpaper dodano: 31 lipca 2013

Łączyło nas uczucie i bezgraniczna przyjaźń Dziś łączą nas wspomnienia zamknięte w chwilach Czy to miłość? Ha... Wypiję za nią do dna Jeśli to miłość to tak - jednostronna

Budzi się przez moje włosy... teksty

toiletpaper dodano: 31 lipca 2013

Budzi się przez moje włosy łaskoczące Go po nosie. Otwiera oczy i nie może przeżyć tego, że wstał, a ja wciąż o czymś śnię. Zaczyna gryźć mnie po brzuchu, a widząc moje momentalnie rozchylone powieki i wściekłe spojrzenie, uśmiecha się najsłodziej na świecie. Zakręca moje loki na swoich palcach mrucząc pytanie, czy Go kocham. Do południa jest na mnie obrażony, kiedy półprzytomna mamroczę Mu o poranku stałe "kocham, kocham, ale daj mi spać".
Autor cytatu: definicjamiloscii

 Przeklinam nas i kocham nas    nie... teksty

toiletpaper dodano: 24 lipca 2013

"Przeklinam nas i kocham nas, nie umiem odejść, nie wiem jak.."

Nie potrzebuje Ciebie i to boli... teksty

toiletpaper dodano: 14 lipca 2013

Nie potrzebuje Ciebie i to boli Twoją osobę najbardziej oraz rozpierdala ją na małe kawałeczki świadomość, że poradzę sobie a ty nie musisz być przy mnie, że moje życie nie będzie szczęśliwe względem Ciebie.
Autor cytatu: whistle

Zapomnisz o nim i nie będziesz... teksty

toiletpaper dodano: 14 lipca 2013

Zapomnisz o nim i nie będziesz wspominać go już co noc. Nie będziesz czekać aż wyświetlacz telefonu się podświetli i zobaczysz kopertę z jego imieniem. Słysząc kiedyś "waszą" piosenkę w radiu nie przełączysz jej, właściwie, to nic wtedy nie zrobisz bo nawet nie zwrócisz uwagi. Będziesz zdolna do tego by usunąć wszystkie wiadomości i jego numer, który z biegiem czasu i tak ulotni Ci się z głowy. Leżąc wieczorem w łóżku nawet przez chwilę nie pomyślisz o nim, brzmi nierealnie prawda? Ale tak właśnie będzie, jeśli teraz dasz sobie spokój. Musisz zrozumieć, że tacy ludzie jak on nigdy się nie zmienią i to nie chłopak w którym kiedyś się zakochałaś, on zniknął i nie wróci. Możesz cierpieć dalej ale pamiętaj, że jeśli skończysz to jak najszybciej to będziesz coraz bliżej szczęścia, które czeka Cię po uwolnieniu się od jego osoby.
Autor cytatu: whistle

 Widzisz co tracisz  widzisz swoje... teksty

toiletpaper dodano: 9 lipca 2013

"Widzisz co tracisz, widzisz swoje starania, które już nic nie znaczą, lecą w tylni kanał..."
Autor cytatu: slonbogiem

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV