głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper och i mam go och i mogę z nim wszystko. dzień zaczynać od skrętów pić piwo na śniadanie i chodzić nago po domu. i to jest takie normalne takie oczywiste. leżys

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
och i mam go och i mogę z nim wszystko. dzień zaczynać od skrętów pić piwo na śniadanie i chodzić nago po domu. i to jest takie normalne takie oczywiste. leżysz i mn
 och i mam go  och i mogę z nim... teksty

toiletpaper dodano: 23 lipca 2014

"och i mam go, och i mogę z nim wszystko. dzień zaczynać od skrętów, pić piwo na śniadanie i chodzić nago po domu. i to jest takie normalne, takie oczywiste. leżysz i mnie obserwujesz, patrzysz i się śmiejesz, co z tego że pół dnia się wygłupiamy i marnujemy czas na głupoty, przecież jesteśmy młodzi. lubię to bo to takie nasze jest. i czasem wieczorami planujemy życie bo chyba zrobiło się poważnie między nami. ale niech tak jest i nigdy się nie zmienia, bo wreszcie czuje, że żyje. przy tobie o boże, przy tobie jestem tak naprawdę sobą, bez żadnej maski, żadnego sekretu. jestem naga, bezbronna, zafascynowana."

Kiedyś nie byłam taka nerwowa  jak... teksty

toiletpaper dodano: 23 lipca 2014

Kiedyś nie byłam taka nerwowa, jak teraz. Mam to w środku. Coś się we mnie bez przerwy trzęsie./Tryzna

 Każdy facet nie jest taki sam.... teksty

toiletpaper dodano: 23 lipca 2014

"Każdy facet nie jest taki sam. Mierzymy każdego miarą poprzedniego. Spotkałam szczerego, ambitnego i konsekwentnego człowieka, którego niesprawiedliwie oceniłam. Wmawiałam sobie, że kogoś ma. Nie potrafiłam uwierzyć w samą siebie, w swoją wyjątkowość i w to, że wybrał właśnie mnie. Gdy odszedl, zrozumiałam jak bardzo mi na nim zależy. Chciałabym zwalić całą winę na coś lub kogoś innego, ale nie mogę. To ja zjebałam i nie mam nawet już czego ratować."

 Cwaniara z Ciebie. Znalazłaś... teksty

toiletpaper dodano: 21 lipca 2014

"Cwaniara z Ciebie. Znalazłaś szczeliny w barierze, którą stworzyłem. Wlałaś się tam, wypełniłaś zakamarki mojego umysłu... I co teraz? Teraz nie mogę się Ciebie pozbyć..."

 Jeżeli Ci TO kiedyś powiem... teksty

toiletpaper dodano: 21 lipca 2014

"Jeżeli Ci TO kiedyś powiem, maleńka, to nie po to, żeby usłyszeć to samo od Ciebie. Powiem TO, żeby Cię utwierdzić w tym co i tak już wiesz."

 Wiesz  maleńka  zasługujesz na... teksty

toiletpaper dodano: 21 lipca 2014

"Wiesz, maleńka, zasługujesz na dobre rzeczy... bo jesteś jedną z nich."

“ Jesteś jak dzieciak trochę... teksty

toiletpaper dodano: 21 lipca 2014

“ Jesteś jak dzieciak trochę, wiesz? Pójdziesz ogolić nogi, wracasz cała w krwi. Cieszysz się jak widzisz balona. Wierzysz w miłość jak nikt inny. Przecież Ty nie jesteś przystosowana do tego świata. Ciebie boli to, że ktoś kogoś krzywdzi, że ktoś umiera, że są wypadki, jest zło, ludzie są zawistni, dziwki są za tanie. ”

Wszystkie jesteśmy takie same.... teksty

toiletpaper dodano: 21 lipca 2014

Wszystkie jesteśmy takie same. Pijemy wódkę albo wino, palimy papierosy i tak cholernie tęsknimy za czymś, czego być może w ogóle nie ma.

Jeszcze będzie dobrze uwierz  ja to... teksty

toiletpaper dodano: 21 lipca 2014

Jeszcze będzie dobrze uwierz, ja to wiem I czuję, że zakochuję się w Tobie z dnia na dzień.

poświęcałeś czas mi  Jej pisząc... teksty

toiletpaper dodano: 21 lipca 2014

poświęcałeś czas mi, Jej pisząc, że masz dziś dużo zajęć. pisałeś do mnie długie smsy na dobranoc, Jej pisząc tylko 'śpij dobrze'. martwiłeś się by u mnie na twarzy codziennie gościł uśmiech, pozbawiając Jej z dnia na dzień powodów do niego. pachniałeś zawsze mną - nigdy Jej perfumami. trzymając moją dłoń pisałeś Jej 'jestem u kumpla'. byłeś skurwysynem, a ja to w Tobie kochałam. / selektywnie

Ty jesteś tak zwana mądra kobieta... teksty

toiletpaper dodano: 20 lipca 2014

Ty jesteś tak zwana mądra kobieta, o ile takie istnieją. To znaczy najbardziej nieszczęśliwa. Dlatego, że jesteś mądra. Że wszystko rozumiesz, że wszystko wybaczasz, że wszystko potrafisz mądrze ustawić. Za mądrość płaci się cierpieniem, Krystyno. Biedne nieszczęśliwe, mądre kobiety. Żal mi was, bo prawie zawsze giniecie przez głupców. — Marek Hłasko
Autor cytatu: melancolie

 Możesz być z kimś przez dwa lata... teksty

toiletpaper dodano: 19 lipca 2014

"Możesz być z kimś przez dwa lata i nie poczuć nic szczególnego; możesz być z kimś przez dwa miesiące i poczuć wszystko. Czas to nie miernik..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV