głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper Dzisiaj znamy się gorzej bowiem musieliśmy dojrzeć i mijamy się na dworze często unikając spojrzeń. Czasem najgorzej jest postawić kropkę. Nadużywamy wtedy prz

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
Dzisiaj znamy się gorzej bowiem musieliśmy dojrzeć i mijamy się na dworze często unikając spojrzeń.
 Dzisiaj znamy się gorzej  bowiem... teksty

toiletpaper dodano: 29 lipca 2014

"Dzisiaj znamy się gorzej, bowiem musieliśmy dojrzeć i mijamy się na dworze często unikając spojrzeń."

 Czasem najgorzej jest postawić... teksty

toiletpaper dodano: 28 lipca 2014

"Czasem najgorzej jest postawić kropkę. Nadużywamy wtedy przecinków chcąc przedłużyć to, co w rzeczywistości już dawno powinno mieć swój koniec."

Nie wiem czy dobrze robię.. To takie... teksty

toiletpaper dodano: 28 lipca 2014

Nie wiem czy dobrze robię.. To takie cholernie głupie uczucie. / Nataalii

Boli mnie  że przestałeś mi... teksty

toiletpaper dodano: 28 lipca 2014

Boli mnie, że przestałeś mi mówić o sobie. Jakby ktoś mnie o Ciebie zapytał nawet nie wiedziałabym co im powiedzieć. Nie znam Cię. Ty również nie znasz mnie. Problem polega na tym, że nie chcesz wiedzieć o mnie nic./Lizzie
Autor cytatu: lizzie

Wkurwia mnie to  że wszyscy tak... teksty

toiletpaper dodano: 28 lipca 2014

Wkurwia mnie to, że wszyscy tak często mnie ignorują. Zapominają, że coś obiecują, a później mają pretensje, że nie chcę im mówić o co mi chodzi. Nie mam ochoty się za każdym razem prosić. Skoro ktoś nie chcę to po co? Jednak wolałabym żeby od razu mi mówili, że nie mają ochoty spędzić ze mną nawet chwili. Nie musiałabym ciągle się rozczarowywać./Lizzie
Autor cytatu: lizzie

 bo to miała być przyjaźń na... teksty

toiletpaper dodano: 28 lipca 2014

"bo to miała być przyjaźń na całe życie, no ba przecież wszyscy nam zazdrościli takiego kontaktu i zrozumienia. tej swobody i umiejętności wysłuchania, doradzenia i pocieszenia. bo to każda chwila spędzona razem, bo to dwa takie same charaktery, bo to dużo śmiechu, dużo łez i zmartwień. bo to wszystko co miałyśmy, kurwa naprawdę miałyśmy szczęście trafiając na siebie, a teraz co? spierdoliłyśmy to do perfekcji, zmieniając się nie do poznania."

 Nie płacz nad rozlanym mlekiem.... teksty

toiletpaper dodano: 28 lipca 2014

"Nie płacz nad rozlanym mlekiem. Takie rzeczy są bez sensu. Po co chcesz zawracać sobie nim gitarę po takim czymś? Musisz zrobić to samo, co on, zlać. Na Twoim miejscu nie prosiłbym się o nic na siłę, bo tak to nie wypali. Jeszcze postarałbym się, żeby ta osoba widziała i zrozumiała, kogo tak naprawdę straciła, bo wtedy najbardziej boli, gdy jest za późno."

Układam swobodnie myśli  nie ma w... teksty

toiletpaper dodano: 25 lipca 2014

Układam swobodnie myśli, nie ma w nich ani grama zawiści. Szukam w sobie winy, jako jedynej przyczyny tej ciszy. Nie mogłeś kłamać, mogłam bardziej się starać. Tak wiele bym zmieniła, tak wiele oddała choćby za jeden moment tamtej październikowej nocy. — melancolie
Autor cytatu: melancolie

 Mamy po kilkanaście lat  cholera to... teksty

toiletpaper dodano: 25 lipca 2014

"Mamy po kilkanaście lat, cholera to jest dopiero początek naszego życia, powinniśmy wstawać każdego ranka z uśmiechem na ustach, bo każdy ranek to nowy początek. Nawet widząc deszcz i mgłę za oknem. A my zakrywamy kołdrą głowę i najchętniej nie wychodzilibyśmy z łóżka."

' Zaczynasz się w kimś zakochiwać... teksty

toiletpaper dodano: 25 lipca 2014

'"Zaczynasz się w kimś zakochiwać dopiero wtedy, gdy nabierzesz przekonania, że ta druga osoba czuje to samo. To znaczy, kiedy zaczynasz jej ufać. Wtedy się rozluźniasz i przestajesz myśleć tylko o sobie, bo już się nie martwisz, że coś źle zrozumiałaś i stracisz ukochanego. A kiedy przestajesz myśleć o sobie, masz więcej czasu na to, by uświadomić sobie, jakie to szczęście, że go poznałaś."

  Lubię udawać  że jest fajnie... teksty

toiletpaper dodano: 23 lipca 2014

" Lubię udawać, że jest fajnie, że jest po mojemu, że mam kontrolę nad swoim życiem. Lubię pokazywać to fałszywe szczęście i widzieć zazdrość na jeszcze bardziej fałszywych mordach. Krzyczę głośno o miłości, bo tak naprawdę nie wiem już gdzie jest. Nie pokazuje bólu, po co? Przestałam chcieć współczucia, pocieszeń, klepania po ramieniu. Dopiero w domu widzę, że znowu coś jest nie tak. Boję się prawdy, boję się tej świadomości, że wszystko idzie w złym kierunku,a ja tego nie potrafię zatrzymać. Co jeśli zawsze będzie już tak? Tak nijak? Ani dobrze, ani źle. Po cichu się wypalę i nikt nie zobaczy wielkiego płomienia. "

To takie straszne  ile tak naprawdę... teksty

toiletpaper dodano: 23 lipca 2014

To takie straszne, ile tak naprawdę można na kogoś czekać. — Jakub Żulczyk
Autor cytatu: melancolie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV