głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper Dla faceta chcę być jak dobry kumpel. Chcę siedzieć z nim wieczorami przed telewizorem i pijąc piwo oglądać mecz. Chcę z nim grać w fifę i te wszystkie gry na

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
Dla faceta chcę być jak dobry kumpel. Chcę siedzieć z nim wieczorami przed telewizorem i pijąc piwo oglądać mecz. Chcę z nim grać w fifę i te wszystkie gry na x boxie.
 Dla faceta chcę być jak dobry... teksty

toiletpaper dodano: 27 września 2014

"Dla faceta chcę być jak dobry kumpel. Chcę siedzieć z nim wieczorami przed telewizorem i pijąc piwo oglądać mecz. Chcę z nim grać w fifę i te wszystkie gry na x-boxie. Chcę z nim przeklinać, palić papierosy i robić najbardziej głupie rzeczy na świecie. Chcę się z nim wyzywać i kłócić, a po chwili godzić bez słowa i nie pamiętać o tym. Chcę nawet tego, żeby nieustannie się ze mnie śmiał i żebym mogła mu tak samo cisnąć. Chcę człowieka, z którym będę mogła wszystko. Nie chcę się na niego obrażać, stroić bezpodstawnych fochów. Nie potrzebuję romantycznych kolacji przy świecach. Wolę pójść z nim na mecz albo na piwo. A romantyczne wieczory mogę spędzać z nim siedząc kilka godzin na masce samochodu, wpatrując się w gwiazdy i popijając wino z butelki. Potrzebuję kogoś kto będzie tak samo popierdolony jak ja."

Zaraz po skończeniu szkoły... teksty

toiletpaper dodano: 27 września 2014

Zaraz po skończeniu szkoły skorzystałam z okazji opuszczenia kraju. W porównaniu do wielu znajomych nie miałam po co zostać. Prócz rodziców nie było nikogo za kim mogłabym tęsknić. Obcy kraj, nowi ludzie wydawało mi się dobrym pomysłem by zacząc od nowa. Myślałam, że zwiększając odległość jaka nas dzieliła łatwiej będzie mi zapomnieć ile dla mnie znaczyłeś. Nic bardzie mylnego. Właśnie wtedy poczułam, że znalazłam miejsce, w którym mogli byśmy być szczęśliwi razem. Ale wszystko spieprzyłam. Czułam, że tam nie pasuję i wierzyłam, że moja ojczyzna jest w stanie dać coś więcej niż do tej pory miałam. I kto wie, może jeszcze kiedyś dostaniemy szansę by być tu szczęśliwi, jeżeli znowu nie zwątpię./Lizzie
Autor cytatu: lizzie

 A może jest tak  że Ty teraz o... teksty

toiletpaper dodano: 27 września 2014

"A może jest tak, że Ty teraz o mnie myślisz? Może też każdego ranka starasz się zaplanować dzień od świtu do zmierzchu, żeby ciągle coś robić i próbować nie myśleć? Albo może też masz wrażenie, że czas nie zagoi tej rany? Rany, którą zostawia każda nieudana miłość, bo przecież to była miłość, prawda?"

Nie ważne jest to  że nie możesz... teksty

toiletpaper dodano: 27 września 2014

Nie ważne jest to, że nie możesz być mój. Ważne jest to ile razy byłeś tylko dla mnie.

I obiecuję że będę mieć... teksty

toiletpaper dodano: 27 września 2014

I obiecuję że będę mieć cierpliwość dla faceta mojego życia. Będę mówiła, gdy słowa są potrzebne i milkła, kiedy nie...

Nie możesz dzwonić  jak... teksty

toiletpaper dodano: 27 września 2014

Nie możesz dzwonić, jak zatęsknisz. Nie ślij SMS-ów, maili, nie pisz na Facebooku. Jeśli naprawdę tęsknisz, to nie bądź dzieckiem. Wsiadaj do auta i przyjeżdżaj.

 Kocham cię jeszcze... Ani mnie... teksty

toiletpaper dodano: 27 września 2014

"Kocham cię jeszcze... Ani mnie powiedzieć nie wolno tego, ani tobie wiedzieć."

  ...  wiedziałem o niej wszystko  a... teksty

toiletpaper dodano: 27 września 2014

"[...] wiedziałem o niej wszystko, a ona i tak była doskonała. "

I nie zmienia się nic  i nic się... teksty

toiletpaper dodano: 27 września 2014

I nie zmienia się nic, i nic się nie zmienia...

Pomyśl o mnie czasem. Leżąc w... teksty

toiletpaper dodano: 27 września 2014

Pomyśl o mnie czasem. Leżąc w łóżku, wyjrzyj przez okno i spójrz na księżyc. Uśmiechnij się na myśl, że teraz też na niego patrzę i choć jesteśmy daleko od siebie, to patrzymy na coś wspólnie - piękne, prawda? Słysząc naszą piosenkę w zatłoczonym autobusie, zacznij się śmiać przypominając sobie jak wygłupialiśmy się do niej. Nie usuwaj wiadomości może kiedyś będziesz chciał usiąść z kubkiem gorącej herbaty i wspomnieć czasy kiedy byliśmy dla siebie czymś więcej

Nie myśl  że wszystko moje już... teksty

toiletpaper dodano: 27 września 2014

Nie myśl, że wszystko moje już masz Nie masz mnie i nigdy nie będziesz miał Może kiedyś znowu spotkamy się Ale dziś czegoś innego chcę..

Kobiety nie lubią niezdecydowanych... teksty

toiletpaper dodano: 27 września 2014

Kobiety nie lubią niezdecydowanych facetów. Potrzebują męskich charakterów, męskich decyzji, męskich gestów i poważnych działań.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV