głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper Ja pierdole czemu mi to robisz kiedy kocham Cię Przez Ciebie będę pić alkohol wykończy mnie Po co te bajki że bardzo też to boli Cię Przestań już pierdolić te g

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
Ja pierdole czemu mi to robisz kiedy kocham Cię Przez Ciebie będę pić alkohol wykończy mnie Po co te bajki że bardzo też to boli Cię Przestań już pierdolić te
Ja pierdole  czemu mi to robisz... teksty

toiletpaper dodano: 7 kwietnia 2012

Ja pierdole, czemu mi to robisz, kiedy kocham Cię, Przez Ciebie będę pić, alkohol wykończy mnie, Po co te, bajki że, bardzo też to boli Cię, Przestań już pierdolić te głupoty, proszę Cię. Proszę Cię, nie myśl, że będziemy mogli cofnąć się, Nie, jeśli powiesz mi, że chcesz mocno mnie, Ta i wiedz, że to łamie mi serce, Ale kurwa nie chce widzieć Ciebie więcej, nigdy więcej. / VNM! ♥
Autor cytatu: pruderia

cześć  pamiętasz mnie? to ja... teksty

toiletpaper dodano: 7 kwietnia 2012

cześć, pamiętasz mnie? to ja, twoja przyjaciółka, rzekomo 'na zawsze'. pamiętasz te 2 wspólne lata? gdy nie widziałyśmy poza sobą świata, o każdej swojej sprawie wiedziałyśmy pierwsze. wszystkie przypały, wagary, wakacje, zdjęcia, libacje, imprezy, ćpanie - wszystko razem. nie krępowałyśmy powiedzieć sobie 'kocham Cię'. każda kłótnia przybliżała nas do siebie jeszcze bardziej. tak było do momentu, gdy poznałaś JEGO. on był dla Ciebie ważniejszy, ja szłam w odstawkę i byłam wtedy jak się z nim pokłóciłaś. ukrywałyśmy przed sobą coraz więcej tajemnic, aż do dziś. dziś nawet nie potrafimy powiedzieć sobie miłego słowa, jedyne zdanie, które zamieniamy to 'kurwa, przesuń się' w drzwiach. pałamy do siebie nienawiścią, a przecież do tej pory mogłybyśmy nadal być nazywane 'najlepszymi przyjaciółkami w szkole'. powiedz. nie chciałabyś tego? nie chciałabyś do tego powrócić?
Autor cytatu: pruderia

jesteś zadowolona szmato?... teksty

toiletpaper dodano: 7 kwietnia 2012

jesteś zadowolona szmato? pocałował Cię, to prawda. ale dla wszystkich i tak będziesz największą kurwą. udało Ci się mnie wkurwić, udało Ci się zjebać mi życie. zadowolona? ale nie ciesz tak tej krzywej mordy bo przy pierwszej lepszej okazji zrobię Ci takie samo bagno w życiu, jak ty mi, dziwko.
Autor cytatu: pruderia

no dalej  uderz mnie. przecież mnie... teksty

toiletpaper dodano: 7 kwietnia 2012

no dalej, uderz mnie. przecież mnie to nie boli. wyzwij mnie. przecież mam mocną psychę. zmuś mnie do seksu. przecież to już normalnie. ale nigdy nie mów, że mnie kochasz, bo mogłabym poczuć to samo. wtedy bolałoby mnie, serce.
Autor cytatu: pruderia

jeżeli znajdę się u ciebie na... teksty

toiletpaper dodano: 7 kwietnia 2012

jeżeli znajdę się u ciebie na pierwszym miejscu, to daj znać.
Autor cytatu: pruderia

gdy ktoś zapyta o niego mówisz 'nie... teksty

toiletpaper dodano: 7 kwietnia 2012

gdy ktoś zapyta o niego mówisz 'nie obchodzi mnie już to'. kiedy koleżanki dają Ci wzrokiem znak, że on idzie, zaprzeczasz, że go kochasz. okłamujesz sama siebie. dziewczyno, myślisz, że coś Ci to da? kochasz Go. kochasz Go jak pojebana, więc nie okłamuj bliskich i tym samym siebie, bo zadłużysz się w nim jeszcze bardziej.
Autor cytatu: pruderia

dziś wszystko jest inne. ludzie  za... teksty

toiletpaper dodano: 7 kwietnia 2012

dziś wszystko jest inne. ludzie, za których kiedyś oddałbyś życie, dzisiaj są nie do poznania. każdy patrzy na swój tyłek, więc nie dziwisz się, że najlepsi przyjaciele zostawiają Cię samego w syfie. rodzice zamiast pocieszyć dokładają Ci kolejny ciężar cierpienia. miłość. właśnie, co z miłością? miłość jest dla głupich, uczucia są do bani, związki są na pokaz, bo przecież jakby inaczej. czy właśnie do tego dążymy? dążymy do przerywania więzi z bliskimi? nie wiem jak Wy, ale ja mam ochotę uciec i zostawić to wszystko w pizdu.
Autor cytatu: pruderia

przeciągam żyletką po ręce.... teksty

toiletpaper dodano: 7 kwietnia 2012

przeciągam żyletką po ręce. widzę jak płynie jedna stróżka krwi, a za nią kolejna. przypomina mi to moją miłość do Ciebie. z mojego serca lał się żar uczucia, które dla Ciebie darzyłam. co potem? krew skrzepła, zrobiła się rana. dokładnie tak samo wyglądało moje serce, gdy mnie zostawiłeś. miłość przestała się lać, po czasie pojawił się wielki strup i czasami tylko zdrapywałam go, żeby poczuć jeszcze raz miłość do Ciebie. lecz nic z tego, nie mogłam być na tyle szczęśliwa, bo skoro tylko ja Cię kochałam i nie miałam nic w zamian od Ciebie, to na cholerę była mi ta miłość? wszelkimi sposobami starałam się ukryć pociętą rękę. tak samo chroniłam swoje serce, by przestać Cię już kochać. obiecałam sobie, że zostawię w spokoju moje ręce a serce schowam tak głęboko, by nikt nie mógł go znaleźć.
Autor cytatu: pruderia

true story .. teksty toiletpaper dodał komentarz: true story .. do wpisu 7 kwietnia 2012
True story teksty toiletpaper dodał komentarz: True story do wpisu 7 kwietnia 2012
i nie szukam zrozumienia jeśli... teksty

toiletpaper dodano: 7 kwietnia 2012

i nie szukam zrozumienia jeśli czegoś nie pojmujesz, o to co bliskie dbam reszty nie potrzebuję.

uśmiecham się  a każdy wokół... teksty

toiletpaper dodano: 7 kwietnia 2012

uśmiecham się, a każdy wokół patrzy na mnie podejrzliwie pytając o to, czy On wrócił. wszyscy obiegają wokół tego zastanowienia, jakby Jego osoba była nieodzowną częścią mnie, jakby moje szczęście było jakkolwiek uzależnione od Jego położenia. odpowiedź brzmi: nie. wciąż Go nie ma. w dalszym ciągu nie mam pojęcia, gdzie się znajduje, z kim jest. wprawdzie nie nauczyłam się jeszcze żyć bez Niego, lecz funkcjonuję. czasem się uśmiecham - przypominając sobie akurat którąś z chwil spędzonych z Nim.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV