głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
thisfeelinginside nic nic mi po Tobie nie zostało. rzeczy materialne? co mi po nich. sreberkowe serduszko zdjęcie u fotografa. no dobra. jeszcze krzty nienawiści. resztki strachu

thisfeelinginside

thisfeelinginside.moblo.pl
nic nic mi po Tobie nie zostało. rzeczy materialne? co mi po nich. sreberkowe serduszko zdjęcie u fotografa. no dobra. jeszcze krzty nienawiści. resztki strachu i pa
nic nic mi po Tobie nie zostało.... teksty

thisfeelinginside dodano: 9 września 2011

nic, nic mi po Tobie nie zostało. rzeczy materialne? co mi po nich. sreberkowe serduszko, zdjęcie u fotografa. no dobra. jeszcze krzty nienawiści. resztki strachu i panicznych obaw. naparstek suchych uczuć, niezrozumiałych pragnień i próśb, dłoń pełna czystej obojętności i szczypty pogardy, garście pełne wątpliwości i zmienność wiatru. za takie pamiątki to ja podziękuję.

teraz zrozumiałam że byłeś moją... teksty

thisfeelinginside dodano: 26 sierpnia 2011

teraz zrozumiałam, że byłeś moją szansą na wyrwanie się z tego bagna, w którym tkwiłam, a teraz rzucono mnie z nowymi skrzydłami na wiatr, by zacząć na nowo samodzielnie funkcjonować.

chyba po tym poznaje się ludzi... teksty

thisfeelinginside dodano: 18 sierpnia 2011

chyba po tym poznaje się ludzi choćby w najmniejszym stopniu dla nas znaczących, że mimo ich oporu za wszelką cenę nie chcemy pozwolić im odejść.

zdawało się że możemy... teksty

thisfeelinginside dodano: 14 sierpnia 2011

zdawało się, że możemy przepłynąć razem całe morze, a nie zdołaliśmy nawet przeskoczyć kałuży.

nie mówię nic bo sam nie wiesz co... teksty

thisfeelinginside dodano: 10 sierpnia 2011

nie mówię nic, bo sam nie wiesz, co mógłbyś powiedzieć. nie mówię nic, bo sam mnie o to prosiłeś. nie mówię nic, choć wiedz, że serce mi się kraja, patrząc na to wszystko z boku.

znowu wracałam poprzez zielonkawe... teksty

thisfeelinginside dodano: 10 sierpnia 2011

znowu wracałam poprzez zielonkawe wzgórza przeplatane z betonowymi budynkami, aby dotrzeć do delikatnych tafli słonej wody. to tam, gdzie to wszystko się zaczęło, a właściwie może nawet coś odnowiło. skąd wtedy mogłam przypuszczać, że dwa siedzenia za mną siedział najwspanialszy skarb, którego jeszcze wtedy nie byłam świadoma.

może to zabrzmi absurdalnie ale... teksty

thisfeelinginside dodano: 10 sierpnia 2011

może to zabrzmi absurdalnie, ale gdyby przestało mi na Tobie zależeć uwierz, że żyłoby nam się o wiele łatwiej. to, jak bardzo staram się Ciebie nie stracić w żadnym stopniu, zaczyna przerastać nas obojga.

true! teksty thisfeelinginside dodał komentarz: true! do wpisu 5 sierpnia 2011
ostatnimi czasy miewam wrażenie że... teksty

thisfeelinginside dodano: 24 lipca 2011

ostatnimi czasy miewam wrażenie, że potrzeba mi choć trochę samotności. to była racja, nadal to czuję i potrzebuję, w Twoim towarzystwie.

mówisz że mnie kochasz i to się... teksty

thisfeelinginside dodano: 23 lipca 2011

mówisz, że mnie kochasz i to się nie zmieni, ale czy nie czułbyś się nieco dziwnie, gdybym przestała o te banały sama Cię wypytywać?

wiem że nie raz swoim zachowaniem... teksty

thisfeelinginside dodano: 23 lipca 2011

wiem, że nie raz swoim zachowaniem Cię zawiodłam. że nie spełniam wszystkich Twoich oczekiwań. nie jestem w pełni taka, jaką byś mnie chciał. nie jestem całkowicie zaradna na wszystko, czego potrzebujesz. że są ludzie, którzy w danej sytuacji zachowują się zdecydowanie odpowiedniej ode mnie. ale staram się, wciąż się staram i robię to dla Ciebie, byle tylko nie powtórzyć tego, co robiłam źle.

nie mówię że zazdrość jest... teksty

thisfeelinginside dodano: 23 lipca 2011

nie mówię, że zazdrość jest rzeczą konieczną przy Twojej miłości, ale dzięki jej obecności możesz mieć pewność, że kocham Cię niesamowicie mocno i dlatego nie pozwolę komukolwiek na wyrwanie mojego szczęścia z serca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV