głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
theseventhsky Tak podobno jest u mnie tylko ja nic o tym nie wiem. Wy ocenicie lepiej tak żyjąc jutro umrę jutra nie dożyję w nocy ktoś zbije mi trumnę. Słyszałeś o mnie wróż

theseventhsky

theseventhsky.moblo.pl
Tak podobno jest u mnie tylko ja nic o tym nie wiem. Wy ocenicie lepiej tak żyjąc jutro umrę jutra nie dożyję w nocy ktoś zbije mi trumnę. Słyszałeś o mnie wróżbę w
Tak podobno jest u mnie  tylko ja nic... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Tak podobno jest u mnie, tylko ja nic o tym nie wiem. Wy ocenicie lepiej, tak żyjąc, jutro umrę, jutra nie dożyję, w nocy ktoś zbije mi trumnę. Słyszałeś o mnie wróżbę, wróżby zaginają fakty, wróżek jest od chuja, jednak żadna nie zna prawdy.

Widzisz w moim oku drzazgę  w swoim... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Widzisz w moim oku drzazgę, w swoim nie widzisz belek. Ludzi szereg, takich samych marionetek wiele - Przyjaciele potrzebni jak cholera, których nie oceniam bo nie mi ich jest oceniać. Ludzie mówią rożne rzeczy Różnie ludzie lubią pieprzyć, bo lubią ludzi kaleczyć żeby mócpoczuć się lepszym, bo lubią ludzi oceniać, krytykować, dawać rady. Takie życie, taki nawyk, znawcy sami. Podobno się nie wiedzie, podobno wszystko jebie.

Może jutro zniknę  lecz w tej... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Może jutro zniknę, lecz w tej sekundzie oddycham, o jutrze nie myślę, bo jeszcze przede mną dzisiaj .

Tak tak tak tak .Oceniaj a to... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Tak tak tak tak .Oceniaj a to przecież twoja domena tak szkoda że brak Ci dystansu że doszło do dysonansu Tak tak tak tak Krytykuj a trzymaj się stereotypów tak szkoda że brak tolerancji i tak nie prowadzisz tu sankcji Tak tak tak tak ignoruj nie warto psuć sobie humoru tak szkoda że brak Ci szczerości daleko do doskonałości

O dziwo  czas  który goi rany... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

O dziwo, czas, który goi rany, pokazał też, że w życiu można kochać więcej niż jedną osobę. /

Podczas każdego tańca  któremu... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce.

Siedzę w parku na ławce i obserwuje... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Siedzę w parku na ławce i obserwuje pościg, gonią ku szczęśliwości, ludzie dorośli, wrośli w kult zazdrości, wciągnięci w zawiłości, zmęczeni mieszkańcy planety ziemi

Jesteś jak sen o spadaniu. Jeden... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Jesteś jak sen o spadaniu. Jeden Twój gest i uśmiecham się. Jesteś jak zwykle za późno. Zepsułeś mi dzień, i wciąż kocham Cię .Jesteś nie w moim typie. Lecz tylko Ty umiesz ze mną żyć. Jesteś tym wszystkim, co zawsze mi chodzi po głowie, czego brakuje mi .

Pamiętam jak razem z letnim deszczem... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Pamiętam jak razem z letnim deszczem, spadłeś z nieba mi. Pamiętam jak wszystko oszalało, pogoda, ja i ty. Od tamtych chwil miasto pachnie Tobą, mosty, parki, bzy. Od tamtych chwil każdy kogo mijam, wygląda tak jak Ty. Czekam aż znów spadnie deszcz, gdy całe miasto w słońcu kąpie się. Czekam aż znów spadnie deszcz, w kroplach deszczu się odnajdę wiem. I chodź nie pamiętasz o mnie, ja pokochałam, pokochałam deszcz, deszcz.

Myśl co chcesz  nawet jeśli nic nie... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Myśl co chcesz, nawet jeśli nic nie osiągnę. Będę szedł tam gdzie świeci to słońce. I Ty to wiesz. Choćbym miał iść za drobne, nigdy nie poddam się, nie zostawię Cię, bo Kocham Cię na dobre i na złe.

W życiu bywa ciężko. Już takie... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

W życiu bywa ciężko. Już takie ono jest. Upadki się zdarzają, ale i one są po to, by czegoś Cię nauczyć. Bo pomyśl: czymże byłoby szczęście gdybyś nigdy nie cierpiał? A uśmiech? Bez łez nic by nie znaczył. Tak jak słońce najbardziej cieszy po burzy, tak prawdziwą radość można odczuć tylko wtedy, gdy w życiu zazna się także smaku goryczy.

Wiedziała dokładnie  co na ogół... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Wiedziała dokładnie, co na ogół myślą mężczyźni, jeśli chodzi o kobiety, i choć kierowała się zdrowym rozsądkiem, a nie wiedzą, była absolutnie stanowcza w swoim przeświadczeniu, że nie można naprawdę pokochać w ciągu dwóch dni. To uczucie może zapalić się szybko, lecz prawdziwa miłość potrzebuje czasu, by przerodzić się w silny i trwały związek. W miłości chodzi przede wszystkim o zaangażowanie, poświęcenie i wiarę, że lata spędzone z określoną osobą stworzą coś więcej niż suma dokonań każdej z osobna. Jednakże tylko czas może pokazać, czy ocena była słuszna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV