głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
theseventhsky kiedy jesteś wszystko na czym mi do tej pory zależało odchodzi zapominam o tym. przy jednej osobie czuje się wyjątkowo zaspokojona. to aż dziwne że jeden człowi

theseventhsky

theseventhsky.moblo.pl
kiedy jesteś wszystko na czym mi do tej pory zależało odchodzi zapominam o tym. przy jednej osobie czuje się wyjątkowo zaspokojona. to aż dziwne że jeden człowiek pot
kiedy jesteś wszystko na czym mi do... teksty

theseventhsky dodano: 4 marca 2011

kiedy jesteś wszystko na czym mi do tej pory zależało odchodzi, zapominam o tym. przy jednej osobie czuje się wyjątkowo zaspokojona. to aż dziwne że jeden człowiek potrafi dać Ci wszystko czego pragniesz tylko za sprawą tego że jest obok.

nie wyobrażasz sobie ile razy... teksty

theseventhsky dodano: 4 marca 2011

nie wyobrażasz sobie ile razy spotkałam się ze słowami krytyki. jak trudno było mi wysłuchać tylu rzeczy. przez długi okres czasu męczyłam się z myślami co robię takiego złego. mimo wszystkich porażek, płaczów i bólu podniosłam się i zaczęłam nowe życie. więc weź ze mnie przykład i walcz z tym popierdolonym światem i ludźmi.

dawałam sobą manipulować.... teksty

theseventhsky dodano: 4 marca 2011

dawałam sobą manipulować. robiłeś wszystko na co miałeś ochotę, a ja nie potrafiłam się nawet gniewać. nie mogłam się uwolnić od tego sentymentu. wreszcie nadszedł czas kiedy stałeś się dla mnie taki bezwartościowy. nie widzę już w Twoich oczach tego blasku. tym razem nie ja dla Ciebie, ale Ty dla mnie stałeś się przezroczysty. to koniec.

przypadkowe przejście obok Ciebie... teksty

theseventhsky dodano: 4 marca 2011

przypadkowe przejście obok Ciebie, wciąganie wydychanego przez Ciebie powietrza, właśnie to sprawiło, że na nowo patrzę na Ciebie jak na osobę z którą chcę dzielić życie.

Poprzednia 116 117 118 119
120
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV