głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
theseventhsky Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno. I ciężko sobie wmówić że życie jest próbą że ktoś ułożył ten plan precyzyjnie kiedy odchodzą szybko ci którzy żyli

theseventhsky

theseventhsky.moblo.pl
Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno. I ciężko sobie wmówić że życie jest próbą że ktoś ułożył ten plan precyzyjnie kiedy odchodzą szybko ci którzy żyli tak n
Czasem zrozumieć to wszystko jest... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno. I ciężko sobie wmówić, że życie jest próbą, że ktoś ułożył ten plan precyzyjnie, kiedy odchodzą szybko ci, którzy żyli tak niewinnie. Co boli? to, że musisz tkwić bezczynnie. Faktów niewoli w wiecznym memento mori. Wyrzucam smutek, zostawiam pamięć o nich. Twarze z przeszłości, duchy, których nie chcę wygonić.

Z każdym dniem wiem że coraz... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Z każdym dniem wiem, że coraz więcej nas łączy, lecz każdy spełniony sen kiedyś musi się skończyć. Gorący romans, różnica przekonań, historia o nas, wzięta z życia, nie rodem z kanału Romantica. Tu Caliente Chica - teraz albo nigdy. Piękne ciało twe w ręce chwytam. Naiwny, że choć nie przypominam Brada Pitta. Mam miejsce faworyta i nikt inny nie będzie na szczytach. I tak minie jakiś czas i to lawstory będzie miało trochę mniej jaskrawe kolory. Wita mnie tysiąc pytań bez odpowiedzi. Tylko jeden księżyc lśni, jedno słońce świeci.

Przychodzą odchodzą umierają i... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Przychodzą, odchodzą, umierają i się rodzą dzięki Bogu są i jest pięknie jak nie zawodzą to się zdarza czasem człowiek się naraża, wiara uczy wybaczać, po pierwsze o rodzinę zadbać, po drugie przyjaźni nie definiuje, najszczerszą przyjaźń się czuję.

Znów wychodzimy żeby wrócić w tym... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Znów wychodzimy żeby wrócić w tym pojebanym świecie co robi zwierzęta z ludzi. W tych pojebanych czasach gdzie wszystko trwa chwilę, szukałam cię przez lata i dzisiaj dla ciebie żyję... Więc odstaw tą walizkę na bok wiesz, że znów będzie tak samo obok siebie, obudzimy się rano jak nam pisano. Bo mnie wciągnie to bagno bez ciebie choć czasem w bagnie podtapiamy siebie. Chcę mieć tu codziennie obok mnie bo nie obchodzą mnie te wszystkie dni, kiedy jest źle.

 Im większy się sobie wydajesz... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

" Im większy się sobie wydajesz, tym bardziej malejesz.

To jest o miłości której nie... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

To jest o miłości, której nie zmierzysz w monetach"

To co odeszło to przeszłość... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

To co odeszło, to przeszłość, licz się z tym, to nie odkrycie. Prawdziwych przyjaciół na palcach ręki zliczę, oni gdy odejdę zapalą na grobie znicze, z nimi melanżuję, razem z nimi liczę, o lepszą przyszłość walczę, z nimi fałsz niszczę. Wychowani kto nie jest z nami, jest nam przeciw, na siebie liczę, sam stanowię swoje plecy, za siebie mogę ręczyć, przyszedłem tu by żyć, nie odpierdalać lipę, nachapać się i się zmyć. / świnio:*

Chcesz sprawdź mnie mały test na... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Chcesz, sprawdź mnie, mały test na zaufanie. Choć ze mną na chwilę Ty to moje postrzeganie. Chcesz, zasłoń mi oczy, a ja będę szedł jak ślepiec. A co powinnaś, to Ty już wiesz to najlepiej. Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu. Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku. I mówię szczerze, nie wiem co miałbym wybrać. Ale nie ma różnicy, bo po tej nocy zbyt bliska. To tylko słowa, możesz brać mnie na dystans. Ale zobacz, po drugie nie chcę chwili wykorzystać. A słowa to ja, nie chcę sprzedawać pomysłów. Nie karmię Twoich potrzeb, stoję nagi pośród tych słów. Twoje policzki tak się śmieją, oczy, nos, skóra, ja wiem, że czas i miejsce to bzdura. Kiedykolwiek w czasie i przestrzeni ze mną, jeśli chcesz, a co powinnaś wiesz na pewno...'

Choćbyś z pistoletem zaszedł mi... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Choćbyś z pistoletem zaszedł mi drogę. Powrotów nie będzie.

Życie jest wspaniałe wiem to nie... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Życie jest wspaniałe, wiem to nie od dziś. Żyję, nic lepszego nie mogło mnie spotkać, to najpiękniejsze dobro jakie mogłam dostać. Czasem nie jest słodko, ale muszę sprostać. Bo wierzę głęboko, że przede mną jest prosta, jest na pewno, więc nie chcę się z tym życiem rozstać. No jasne, kurde, panicznie boję się, że umrę. Garściami biorę życie co sekundę. I choć nie wsadzą mnie w trumnę, tylko wsypią w urnę, niech wiedzą, że to co sypią miało życie cudne, choć to życie czasem było takie trudne.

Od razu jakoś idzie świecie miło... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Od razu jakoś idzie, świecie, miło Cię widzieć, optymizmem świece przy takiej muzyce i mam misję tak żyć, tak to widzę. Sms od Ciebie, ooo, pisz mi następne, takie małe coś sprawia, że życie jest piękne, takie małe coś, a tak naprawdę tak wielkie. Jest piękniej i z tego czerpie energię, kiedyś nikt nam nie przerwie, wierzę w to, no pewnie! Czasem cierpię i zamykam się sama w sobie, wtedy muzyka mnie leczy, rozpala we mnie ogień. Jak ja nic z tym nie zrobię, nie zrobi tego nikt, rzucają kłody pod nogi, trzeba dalej iść.

Dla mężczyzny którego kiedyś... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Dla mężczyzny, którego kiedyś kochała, kobieta zrobi prawie wszystko na świecie - poza tym, by znów go pokochać..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV