głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie obiecuję ci  że zapomnisz.... teksty

themucha13 dodano: 3 czerwca 2014

Nie obiecuję ci, że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz, ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu, a później odejdziesz, by pocałować człowieka, który zastąpi jego miejsce… Nie obiecuję ci, że już nigdy nie będziesz o nim myślała. Będziesz, ale ze spokojem…Obiecuję ci, że nauczysz się żyć bez niego. I nie potrzebujesz nikogo, bo sama to potrafisz.

Przystanęłam. Chyba do tego jestem... teksty

themucha13 dodano: 3 czerwca 2014

Przystanęłam. Chyba do tego jestem stworzona. Stać i patrzeć w okno.

po 1 zaangażowania w 100  nie ma... teksty

themucha13 dodano: 31 maja 2014

po 1 zaangażowania w 100% nie ma czegoś takiego że jedna osoba się angażuje a inna mniej lub nie dość kompletnie, po 2 bezgranicznego zaufania, mogą być tajemnice bo jest ciekawie ale nie jeśli chodzi o poważne sprawy, poczucia że jest się ważnym dla drugiej osoby, chęci spędzania większośći czasu razem (nie całości bo bym chyba chłopaka zabiła jak bym miała 24h z nim siedzieć ;p) poczucia bezpieczeństwa, żeby to było prawdziwe nie udawane (normalka) mimo wszystko wyznawania sobie uczuć choć nie często bo potem tego się nie docenia, poświęcenia (z niektórych rzeczy trzeba zrezygnować na rzecz 2 osoby jak zajdzie taka potrzeba), SPONTANICZNOŚCI ( nie znosze nudy a co gorsza rutyny), wsparcia , nie wiem jak to nazwać ale coś takiego żeby nie wstydzić się związku przy innych (rodzinie, KOLEGACH), troche hmm nie wiem czy to dobre określenie ale niech będzie "zaborczości" nie może być non stop sielankowo, noo i przede wszystkim to nie może być uczucie destrukcyjne, ma dawać szczęśćie

Jestem dość skomplikowana osobą.... teksty

themucha13 dodano: 31 maja 2014

Jestem dość skomplikowana osobą. Lubie słuchać głośnej rockowej muzyki przez słuchawki, lubię tak po prostu wyjść z domu na długi spacer żeby sobie wszystko przemyśleć, uwielbiam rozmawiać z ludźmi na różne tematy ( te filozoficzne i te codzienne). Uwielbiam czytać bo to mnie uspokaja, sprawia że wkraczam w całkiem inny świat. Dzięki temu przestaje nadmiernie wszystko analizować i przeżywać.. Po prostu daje się ponieść historii która jest w stanie zawładnąć moją wyobraźnią. Łatwo mnie urazić. Wymagam od siebie i od innych bo lubię wyzwania. Przywiązuje się szybko do ludzi choć na moje zaufanie trzeba sobie zasłużyć.

Dlaczego lubię czytać? Bo to mnie... teksty

themucha13 dodano: 25 maja 2014

Dlaczego lubię czytać? Bo to mnie uspokaja, sprawia że wkraczam w całkiem inny świat. Dzięki temu przestaje nadmiernie wszystko analizować i przeżywać.. Po prostu daje się ponieść historii która jest w stanie zawładnąć moją wyobraźnią.

Może powinniśmy zacząć od nowa?... teksty

themucha13 dodano: 25 maja 2014

Może powinniśmy zacząć od nowa? Ale co jeśli i tym razem będzie tak samo?

Nienawidzę  kiedy mijając się na... teksty

themucha13 dodano: 25 maja 2014

Nienawidzę, kiedy mijając się na szkolnym korytarzu stać nas TYLKO na zwykłe i puste "cześć!"

Chwilowy błąd systemu uczuciowego teksty

themucha13 dodano: 25 maja 2014

Chwilowy błąd systemu uczuciowego

NIe bądź jałmużną  bądź... teksty

themucha13 dodano: 9 maja 2014

NIe bądź jałmużną, bądź wyzwaniem!

http:  www.youtube.com... teksty

themucha13 dodano: 7 maja 2014

Niesamowite jak paradoksalnie układa... teksty

themucha13 dodano: 6 maja 2014

Niesamowite jak paradoksalnie układa się życie: najpierw bardzo czegoś pragniesz i nie możesz się doczekać, a potem, kiedy jest już po wszystkim, marzysz tylko o tym, by cofnąć czas i wrócić do dni, gdy wszystko było po staremu.

„Czasami się zastanawiam  czy... teksty

themucha13 dodano: 6 maja 2014

„Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV