głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ten32 Odmęt niebytu Swoje grzeszne myśli chował kurczowo w zepsutej duszy utwierdzając się w przekonaniu że należy przerwać bajeczną nicość. Byt Mrok to nicość. My je

ten32

ten32.moblo.pl
Odmęt niebytu Swoje grzeszne myśli chował kurczowo w zepsutej duszy utwierdzając się w przekonaniu że należy przerwać bajeczną nicość.
Odmęt niebytu  Swoje grzeszne... teksty

ten32 dodano: 5 marca 2018

Odmęt niebytu Swoje grzeszne myśli chował kurczowo w zepsutej duszy, utwierdzając się w przekonaniu, że należy przerwać bajeczną nicość.

Byt  Mrok to nicość.  My... teksty

ten32 dodano: 5 marca 2018

Byt Mrok to nicość. My, jeszcze marnie istniejemy.

Kontrast  My opętani w nieludzkie... teksty

ten32 dodano: 5 marca 2018

Kontrast My, opętani w nieludzkie ambicje. My, nędzni i marni królowie niebytu. My, ponadprzeciętni Bogowie. My jest wszędzie, My wieczni.

Pielęgnuję w sobie coś z dziecka... teksty

ten32 dodano: 5 marca 2018

Pielęgnuję w sobie coś z dziecka Dziś karmią mnie żalem i goryczą, która nieprzyjemnie drażni moje gardło. Łzy szkliste napływają do moich oczu. Dławię się nimi, wypuszczając z pomiędzy ust ciche łkanie.

Ból istnienia  Szydzą ze mnie... teksty

ten32 dodano: 5 marca 2018

Ból istnienia Szydzą ze mnie wytykają palcami śmieją się gdy upadam. Ale widzisz? Oboje jesteśmy chorzy, nasza choroba to 'inność'.

Szarość  Za siedmioma blokami... teksty

ten32 dodano: 5 marca 2018

Szarość Za siedmioma blokami, gdzie nie dochodzi blasku świt, a po kątach snują się czarne anioły z rogami- w oknach słychać głuchy płacz dziecka. Po cichu idę tam, dotykając palcami obdrapanych murów, kaleczę bose stopy stąpając po drobnym szkle.

Drżysz  Obsypię Cię brokatem... teksty

ten32 dodano: 5 marca 2018

Drżysz Obsypię Cię brokatem, będziesz błyszczeć.

Rozterka  I wtedy gdy oddałem Ci... teksty

ten32 dodano: 5 marca 2018

Rozterka I wtedy gdy oddałem Ci swój kawałek chleba, umierałem z głodu i gdy nikt nie patrzył- ssałem własne palce. I wtedy gdy oddałem Ci dziurawe rękawiczki, marzłem-ogrzewając stare dłonie nędznym oddechem. I wtedy gdy oddałem Ci jedyne buty, szedłem po skałach boso- kalecząc stopy. I wtedy gdy byłem-mogłem Cię kochać.

Zmysłowość  Gdy usychałaś z... teksty

ten32 dodano: 5 marca 2018

Zmysłowość Gdy usychałaś z rozkoszy, zaciskałaś uda. Wzrok Twój nieobecny gdzieś, zachodził mgłą. Usta rozchylone ponętnie, mieszały się z dużą ilością niewerbalnych słów.

Giniesz  Usychasz dziecino. teksty

ten32 dodano: 5 marca 2018

Giniesz Usychasz, dziecino.

Martwe  Opuszczam wzrok  roniąc... teksty

ten32 dodano: 5 marca 2018

Martwe Opuszczam wzrok, roniąc pojedynczą łzę I chowam się w odmęcie nicości, maskując twarde grzechy. Zmarszczki drapią moją twarz gromiąc skórę bruzdami. Zaciskam dłonie, szarpiąc palcami wyblakłe ubranie. Myślami zsuwam się w głąb ludzkiego bytu- rozważam trudne pytanie i brak na nie odpowiedzi. Cisza trzaska moimi kośćmi, raniąc głośno moją duszę. Pryska wyimaginowany świat, pryskasz ty i ja -nie ma nas.

Człowiek  Jak rogaty anioł wyjdź... teksty

ten32 dodano: 5 marca 2018

Człowiek Jak rogaty anioł wyjdź z niebiańskich piekieł. Pochłoń martwo pląsających ludzi i zaciągnij w srogą przestrzeń nietuzinkowej inności i otwórz ich ślepe oczy, niech patrzą, niech widzą co burzą i psują potęgą swych obumarłych umysłów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV