głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aaa wróciła ♥ teksty teenager.in.love dodał komentarz: aaa, wróciła ♥ do wpisu 23 luty 2013
Nigdy przenigdy w życiu nie mów mi... teksty

teenager.in.love dodano: 23 luty 2013

Nigdy, przenigdy w życiu nie mów mi, że mam przestać Cię kochać, bo moje serce na pewno się na to nie zgodzi. / odpaljointa .

Każde stukanie wskazówek zegara... teksty

teenager.in.love dodano: 23 luty 2013

Każde stukanie wskazówek zegara zlewa się z odgłosem bicia Twojego serca, kiedy opierając głowę na Twoich żebrach wsłuchuję się w oba te dźwięki uświadamiając sobie jak cenna jest każda sekunda spędzona u Twojego boku.
Autor cytatu: ampty

wtf ?  teksty teenager.in.love dodał komentarz: wtf ? ;* do wpisu 23 luty 2013
dziękuje  teksty teenager.in.love dodał komentarz: dziękuje ;) do wpisu 23 luty 2013
Trzymając Jego dłoń mam... teksty

teenager.in.love dodano: 21 luty 2013

Trzymając Jego dłoń mam świadomość, że wszystko co jest w tym momencie dla mnie najcenniejsze, właśnie trzymam blisko czując, jak co kilka sekund Jego palce mocniej zaciskają moje. Kiedy wpatruje się w moje oczy momentalnie na Jego twarzy pojawia się idealnie piękny uśmiech, poprzedzony kapryśną miną, abym napięła swoje policzki i uniosła kąciki ust w górę, by znów mógł ujrzeć uśmiech dedykowany Jego źrenicom. Opiera moją głowę o swoją klatkę piersiową zaraz przy sercu, bym mogła dokładnie słyszeć jak powolutku bije, gdy jestem obok Niego.Nic nie mogę porównać z chwilą, gdy przykładając swoje usta do mojego czoła oddaje delikatny pocałunek,aby chwilę później szepnął, że nie ma nic idealniejszego niż moja obecność.Ani na moment nie potrafi puścić mojej ręki, sekundę. Bo nawet we własnym łóżku nie czuję się tak bezpieczna,jak w chwili,gdy trzyma mnie swoich ramionach. Możesz zabronić wyjść mi z domu,zakazać wieczornych powrotów samotnie,ale nigdy nie możesz zabronić mi miłości do siebie.
Autor cytatu: dzekson

chciałabym teraz choć na kilka dni... teksty

teenager.in.love dodano: 21 luty 2013

chciałabym teraz, choć na kilka dni oderwać się od tego pieprzonego syfu, który mnie otacza. znaleźć się w miejscu, które choć na chwile pozwoliłoby zapomnieć .

To że się uśmiecham śmieje i... teksty

teenager.in.love dodano: 21 luty 2013

To, że się uśmiecham, śmieje i żartuję jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle.
Autor cytatu: patteek

dobre. teksty teenager.in.love dodał komentarz: dobre. do wpisu 21 luty 2013
Kiedyś chciałam być najlepsza.... teksty

teenager.in.love dodano: 20 luty 2013

Kiedyś chciałam być najlepsza. Teraz chcę być tylko szczęśliwa sama ze sobą. /esperer

tak więc słucham. jeśli nie tu to na pv dawaj.  teksty teenager.in.love dodał komentarz: tak więc słucham. jeśli nie tu, to na pv dawaj. ;> do wpisu 20 luty 2013
zrozumieć owszem. ale nigdy nikt nie jest w stanie wiedzieć tego co czujesz. teksty teenager.in.love dodał komentarz: zrozumieć owszem. ale nigdy nikt nie jest w stanie wiedzieć tego, co czujesz. do wpisu 20 luty 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV