głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
teenager.in.love powinnaś złożyć mu życzenia głupia wariatko : ! uhuh : D CZ . 2 napisała mi że jestem silna skoro bym dała radę bo ona by tak nie potrafiła . odparłam że to nie

teenager.in.love

teenager.in.love.moblo.pl
powinnaś złożyć mu życzenia głupia wariatko : !
powinnaś złożyć mu życzenia głupia wariatko :  ! teksty teenager.in.love dodał komentarz: powinnaś złożyć mu życzenia, głupia wariatko : * ! do wpisu 24 sierpnia 2011
uhuh : D teksty teenager.in.love dodał komentarz: uhuh : D do wpisu 24 sierpnia 2011
 CZ . 2  napisała mi że jestem... teksty

teenager.in.love dodano: 24 sierpnia 2011

[ CZ . 2 ] napisała mi, że jestem silna, skoro bym dała radę, bo ona by tak nie potrafiła . odparłam, że to nie ja jestem silna, tylko to uczucie, którym darzę jego . kiedy wcisnęłam ' enter ' aby wysłać jej to, do moich oczu napłynęły łzy, a kiedy odpisała ' mam nadzieję, że niedługo dowiem się, że jesteście WY a nie osobno Ty i On ! ' rozpłakałam się na dobre .

 CZ . 1  dziś rano kiedy tylko... teksty

teenager.in.love dodano: 24 sierpnia 2011

[ CZ . 1 ] dziś rano, kiedy tylko się obudziłam weszłam na gg . pierwszy raz od dłuższego czasu pisałam z koleżanką, wcześniej jakoś nie było czasu . poświęciłyśmy sporo czasu na to, żeby opowiedzieć sobie co się działo u nas w ciągu tych wakacji . jak zwykle, każda nasza rozmowa doprowadzała do tematu o chłopakach, opowiedziałam jej wszystko co się wydarzyło w moim życiu, była trochę zdziwiona, że nadal to ciągnę z nim, że to nadal trwa, a my wciąż nie jesteśmy razem . wiedziała, że jedyną przeszkodą w tym wszystkim są kilometry, które będą dzieliły nas już od września, od momentu rozpoczęcia szkoły . zapytała, czy dałabym radę przetrzymać związek na odległość . bez chwili zawahania odpisałam ' pewnie, że tak ! przecież go kocham . mogę z nim przecież codziennie rozmawiać przez telefon, pisać sms-y, a każdy weekend, kiedy będzie wracał spędzać z nim ' .

nie chodzi o detale chodzi o istotę... teksty

teenager.in.love dodano: 24 sierpnia 2011

nie chodzi o detale, chodzi o istotę rzeczy / mezo ♥

haha xd dobre ! d teksty teenager.in.love dodał komentarz: haha xd dobre ! ;d do wpisu 24 sierpnia 2011
u mnie pada : miłego opalanka : . teksty teenager.in.love dodał komentarz: u mnie pada :< miłego opalanka : *. do wpisu 24 sierpnia 2011
nigdy nie byłam bardzo nadgorliwa... teksty

teenager.in.love dodano: 24 sierpnia 2011

nigdy nie byłam bardzo nadgorliwa, ale kiedy On dał mi cząstkę siebie, ja wzięłam od razu całego jego. nie mogłam się oprzeć, pragnęłam mieć go dla siebie. może to egoistyczne, ale wiedziałam, że bez niego nie będę w stanie normalnie funkcjonować. teraz? teraz nie musiałam już brać. sam mi dał samego siebie mówiąc: "jestem tylko Twój". / fcb .

Bez Ciebie nie potrafię normalnie... teksty

teenager.in.love dodano: 24 sierpnia 2011

Bez Ciebie nie potrafię normalnie funkcjonować .

ona chodziła na przekór wszystkim z... teksty

teenager.in.love dodano: 24 sierpnia 2011

ona chodziła na przekór wszystkim z podniesioną głową i z uśmiechem na twarzy. gdy mijała jego i jego kolegów wszyscy pękali ze zdziwienia. jak ona z pozoru taka słaba dała radę tylu kopniakom z jego strony. tylu upokorzeniom. jak mogła dać radę z samą sobą. przecież była, taka wrażliwa. a teraz twardo stąpa po ziemi i patrzy przed siebie twardym wzrokiem. zastanawiali się. / fcb .

Popadasz powoli w uzależnienie od... teksty

teenager.in.love dodano: 24 sierpnia 2011

Popadasz powoli w uzależnienie od jego humorów i nastrojów . Już nawet Twoje koleżanki zaczęły to zauważać że jesteś radosna tylko wówczas, kiedy i on jest zadowolony, przygnębiona zaś kiedy i jego coś dręczy .

nie żałuje tego co się ostatnio... teksty

teenager.in.love dodano: 23 sierpnia 2011

nie żałuje tego co się ostatnio między nami wydarzyło .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV